USA: Muslimové ve škole v Dearbornu protestovali proti LGBTQI propagandě (video)
RSS

USA: Muslimové ve škole v Dearbornu protestovali proti LGBTQI propagandě (video)

A věřte, že podobných akcí bude přibývat. I v Evropě již k podobným protestům muslimů dochází. Přesně se ukazuje onen rozpor, na který již roky upozorňuji. Současný zcela zvrácený systém podporuje na jedné straně islamizaci a na té druhé LGBTQI. To jsou dvě zcela neslučitelné záležitosti, nejen nekompatibilní, ale dokonce v interakci velmi výbušné.
Podle Koránu by měla být homosexualita trestná. V některých islámských zemích se stále trestá smrtí, jinde dlouhým vězením nebo bičováním. Každopádně je zcela neslučitelná s islámem.
Jediný důvod proč muslimové ještě tak nějak LGBTQI tolerují, je fakt, že moc dobře ví, že progresivisté, kteří LGBTQI propagují, zároveň podporují i islamizaci. Titíž, kdo chodí do duhových průvodů, se objevují i v řadách těch, kdo nosí transparenty „Uprchlíci vítejte.“
To muslimy do značné míry drží například v Evropě v relativním klidu, i když například v letošním roce již došlo k mnoha útokům na LGBTQI při jejich pride průvodech. To znamená, že tolerance již dostoupila vrcholu a je jen otázkou času, než se muslimové přestanou přetvařovat a dělat, že jim LGBTQ propaganda nevadí. Dokud jsou však stále v menšině, tak si větší protiakce nedovolí.
Mají-li muslimové tu možnost, pak své děti dávají do islámských škol tak, aby se LGBTQ propagandě vyhnuly. To ovšem není možné všude. Mnohde se podobné indoktrinaci nevyhnou a pak to dopadá podobně jako na jisté americké škole.

Meeting of Dearborn Schools has descended into chaos and confusion as board members walked out. Mobs opposed to some LGBTQ books took over the meeting as various factions jostled for power. Police themselves were unsure if meeting was still on. “Vote them out,” crowd chants. pic.twitter.com/YJtLWGsX7k
— Niraj Warikoo (@nwarikoo) October 11, 2022

Stovky demonstrantů tento týden zaplnily zasedání rady veřejných škol v Dearbornu a uzavřely ho výkřiky hněvu nad některými LGBTQ knihami, o kterých demonstranti říkali, že jsou pro děti příliš sexuálně explicitní. A nyní někteří vůdci komunity netrpělivě čekají na přesunutou schůzku stanovenou na čtvrtek večer, zatímco jiní volají po klidu.
Silná policejní přítomnost nedokázala zabránit tomu, aby pondělní večerní schůzka upadla do chaosu, když si ji převzali demonstranti. Protestující často ignorovali žádosti policistů, aby přestali přerušovat členy rady.
Občas nebylo jasné, kdo schůzku ovládá. Většina davu se zdála být v opozici vůči knihám, ale byla tam také řada lidí z Americké federace učitelů, kteří se objevili, aby podpořili inkluzi LGBTQ.
Teprve když později dorazil policejní šéf Dearbornu Issa Shahin, protestující přestali agitovat. Shahin prosil dav, aby se uklidnil. Někteří vůdci komunity vyjádřili obavy, že protestující způsobují, že město a jeho arabská muslimská populace vypadají špatně. Ale jiní říkali, že jako muslimové se musí postavit za svou víru.
Několik z nich drželo transparenty s anti-gay rétorikou v angličtině a arabštině a říkali, že LGBTQ vzdělávací materiály a knihy by neměly být v Dearborn Public Schools, třetím největším školním okrsku v Michiganu, k dispozici. Na některých plakátech stálo: „Nechte si své porno knihy pro sebe“, „Homosexualita velký hřích“ a „Pokud na demokracii záleží, jsme většina“….
Tolik ve zkratce k demonstraci. Jen by mne zajímalo, jak to vezmou pokrokoví učitelé, kteří samozřejmě podporují jak LGBTQ, tak islám. To ještě bude tvrdý oříšek. Upřednostnit lze nakonec jen jedno z toho.

Mimochodem, v USA žijí v celé populaci jen asi 3% muslimů. Dearborn je v tomto směru hodně napřed:
Dearborn je město v okrese Wayne County ve státě Michigan ve Spojených státech amerických. Jde o předměstí Detroitu.
V Dearbornu se nachází jedna z největších arabských a muslimských komunit v Severní Americe  a skládá se z populace více než 44 000 lidí (46,3% populace města) v roce 2017. Tato arabská komunita je převážně libanonského a iráckého původu. Ve městě se nachází největší mešita v Severní Americe, Islámské centrum Ameriky, stejně jako arabsko-americké národní muzeum.
Podle průzkumu American Community Survey v období 2011-2015  52,84% populace starší 5 let uvedlo, že doma mluví anglicky, 40,35% uvedlo, že mluví arabsky , 1,61% španělsky, 0,66% italsky a 4,54% jiným jazykem.
Myslím, že výše uvedené hovoří za vše. Několik let staré údaje napovídají, že nyní je již zřejmě v obci muslimů víc než ostatních. Logicky tak o sobě dávají i víc vědět. A stejné to bude i všude jinde, kde původní obyvatelstvo přečíslí…..
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek USA: Muslimové ve škole v Dearbornu protestovali proti LGBTQI propagandě (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden