Když se lži o Izraeli rozplynou jako pára nad hrncem
RSS

Když se lži o Izraeli rozplynou jako pára nad hrncem

MARTIN BRAUN
Jo, jo, je to tak, Ilhan Omar si ráda pouští pusu na špacír. Ostatně, není jediná nejen mezi demokraty v USA ale ani ve zbytku světa. Její víra v celosvětovou ignoranci dosahuje závratných výšin.


A tak se neštítí lží, protože…kolik lidí si ověří, že její informace, které šířila a šíří na Twitteru jsou jen prázdné a šílené lži? Jako ta o její cestě do Palestíny ( neuváděla Izrael, takže je otázka, kam vlastně chtěla cestovat), z důvodu setkání s Beduíny, kteří jsou tam strašlivě diskriminováni a jejích domy systematicky bourány.
A pravda?
V Izraeli žije více než 200 000 Beduínů. Největší skupina žije v Negevu. Izraelská vláda nejenže nebourá jejích domy ale naopak investuje obrovské finance do budování domů a infrastruktury pro tuto skupinu obyvatel. Jenže Ilhan Omar neměla zájem navštívit tuto skupinu obyvatel. Ona měla namířeno do vesničky Khan al Ahmar, která byla postavena ilegálně a proto izraelská vláda nabídla jejím obyvatelům ( počet 32 rodin) přestěhování o 5 mil a nabídla každé z rodin vybavení v hodnotě přibližně 120000 USD.
Jak dokazuje video, které zde uvádím níže, podobných a ještě pikantnějších fantasmagorií zveřejnila tato demokratická reprezentantka, která by měla hájit zájmy svého státu, tedy Minnesoty, na svém twitteru mnohem více. Žádná z těchto lží zájmy jejího volebního okrsku nehájí.

Je to stále stejná, tisíckrát obehraná písnička o trpících Palestincích, kteří úpí pod krutovládou Izraele. O údajném izraelském rasismu, nenávisti o separaci, přitom kdo je tady ve skutečnosti oběť a kdo je viník?
Následující záběry už jsou asi pro České sdělovací prostředky, stejně jako pro celosvětová media hodně nudné, takže se už nikdo neobtěžuje o tom referovat:

O tom ale Ilhan Omar se svou společnici informovat určitě nechtěly. Pro ně je důležitější šířit nenávist vůči Židům, vůči státu Izrael, kde každý, kdo má zájem, kdo respektuje zákony, kdo respektuje právo Izraele na existenci, nečelí žádné diskriminaci ani náboženské, ani etnické ani žádné jiné. Jenže pro lidi, jako je ona, a její kolegyně Rashida Tlaib není přijatelná pravda. Ony mají zájem jen o lež.
Následující video už má pár let. Ale platnosti nepozbylo. Je stále aktuální:Autor: Martin Braun
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější