Rychlé líčení do práce – jak na to?
RSS

Rychlé líčení do práce – jak na to?

Určitě to znáte – v ranním spěchu se někdy ani nestihnete pořádně nalíčit do práce. Ranní líčení však nemusí být složité, existuje totiž způsob, jak ho zvládnout rychle. Poradíme vám, jak na to.
Rychlé líčení bez kompromisů
Rychlé líčení neznamená, že vynecháte některou část obličeje nebo nepoužijete některý typ dekorativní kosmetiky. Znamená to, že byste si měli osvojit takové triky a najít takové produkty, se kterými zvládnete kompletní líčení, aniž byste museli dělat nějaké kompromisy.
S triky vám poradíme my a vhodné produkty najdete například v internetovém obchodě Elnino. A pokud navíc využijete Elnino slevy nebo jiné slevové kupóny , které naleznete na Vasekupony.cz, každé ráno se budete líčit ještě výhodněji.
Vyčistěte pleť
Prvním krokem při ranním líčení by mělo být důkladné vyčištění pleti. To zbaví pleť odumřelých buněk a nečistot, které se přes noc nahromadily na povrchu pleti a dokonale ji osvěží. Rannímu čištění by samozřejmě mělo předcházet večerní čištění, které odstraní make-up a nečistoty.
Naneste make-up
Ranní líčení výrazně urychlíte make-upem, který v sobě zároveň obsahuje i podkladovou bázi. Takový make-up barevně sjednotí a vyhladí pleť a pokud si vyberete produkt se matujícím efektem, nemusíte něj už nanášet pudr. Takto ušetříte cenné minuty a make-up vám vydrží celý den. K zakrytí drobných nedokonalostí a na rozjasnění můžete použít i korektor.
Namísto make-upu můžete použít i tónovací krém s SPF faktorem. Ačkoliv nekryje až tak dokonale jako make-up, pleť s ním vypadá svěže a hlavně v létě chrání před slunečním zářením. Nanáší se ještě snadněji než make-up. Nanesete malé množství na čelo, nos, tváře a bradu a rozetřete ho do ztracena.
Použijte tvářenku
Tvářenku při ranním líčení určitě nevynechávejte – stačí totiž pár tahů štětcem a s tváří dokáže udělat zázraky. I v případě tvářenky můžete sáhnout po krémových produktech, které se jednoduše nanášejí. Tvářenku natřete jednoduše prsty a rozetřete do ztracena.
Upravte si obočí
Pokud máte husté a tmavé obočí, použijte bezbarvý gel, který na celý den zafixuje všechny zlobivé chloupky. Pokud takové štěstí nemáte, pomůže vám zabarvený gel na obočí. Stačí, když si pročísnete obočí krátkými tahy směrem nahoru a zvýrazněte ho. Rozjasněte také oblast pod obočím tak, že těsně pod spodní linii obočí nanesete oboustrannou tužku, kterou jemně rozmažete.
Zvýrazněte si oči
Následuje pár tahů tužkou a řasenkou. Pokud tužku kvůli nedostatku času vynecháváte, promyslete si to ještě. Práce s ní vám zabere opravdu jen několik sekund. Stačí zvolit měkkou tužku tmavohnědé barvy, se kterou nakreslíte linku těsně nad řasami, potáhnete ji směrem k obočí a lehce rozmažete štětcem s kratšími štětinkami.
Na běžný den je vhodné jemné kouřové líčení, které dosáhnete použitím krémového očního stínu. Naneste ho do vnějšího koutku a rozmažte do ztracena.
Celé líčení očí završíte několika tahy řasenkou. Pokud máte správnou řasenku, která dobře barví, řasy natočí a dodá jim objem, toto už zvládnete opravdu rychle.
Pokud nestíháte více než jindy, na oční víčka naneste prostě jen krémovou tvářenku. Stejný produkt můžete použít také na rty.
Rty jako třešnička
Třešničkou na dortu budou vaše rty. Nejdříve je jemně přejděte tužkou po okrajích a uvnitř. Na takto zvýrazněné rty naneste jen trochu lesku, čímž získají opticky větší objem. Pokud dáváte přednost rtěnke, zvolte matné odstíny a klidně můžete sáhnout i po výrazných barvách.
Takové líčení vám při troše cviku nezabere více než 5-10 minut. A to už určitě stojí za ten dobrý pocit, co myslíte?
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější