Martvoň: Liberálne hodnoty vrámci Slovenska treba nielen obmedziť, ale aj zastaviť. A Francúzsku už asi nikto nepomôže
RSS

Martvoň: Liberálne hodnoty vrámci Slovenska treba nielen obmedziť, ale aj zastaviť. A Francúzsku už asi nikto nepomôže

Bratislava 24. augusta 2019 (HSP/Foto: TASR-Jakub Kotian)
 
Exposlanec Smeru-SD Anton Martvoň (dnes podpredseda Národnej koalície) na sociálnej sieti reagoval na medializovný prípad  lekára pedofila z Francúzska. Ten mal podľa dostupných údajov počas desiatok rokov sexuálne napadnúť desiatky detí. Doteraz sa podarilo identifikovať viac ako 200 obetí jeho aktivít. Poslanec varuje, že ak chceme podobným prípadom predchádzať, nemali by sme robiť ústupky
Na snímke bývalý poslanec Národnej rady SR Anton Martvoň
Martvoň v svojom príspevku píše, že tento prípad je tiež dôsledok prílišnej liberalizácie Francúzska a nerobenia poriadkov s pedofilmi. “A to ešte špekulujú ohľadom zavedenia sobášov pre 13.- ročné deti vo Francúzsku. Zvrátene,” konštatuje politik.

Podľa názoru bývalého poslanca NR SR, patria pedofili do väzenia alebo na liečenie. “A nie im robiť ústupky, zľahčovať ich úchylku a robiť im reklamu ohľadom ich neškodnosti a “akože” práv, čo urobilo jedno slovenske médium.” Pretože sa môže stať, že sa začnú ozývať aj ďalší ľudia s inými úchylkami ohľadom ich “vymyslených práv”. Ako napríklad “nekrofilovia s právom na prístup k mŕtvolám.”
Preto si myslí, že je potrebné tieto a aj podobné liberálne hodnoty vrámci Slovenska nielen obmedziť, ale aj zastaviť. “A Francúzsku už asi nikto nepomôže,” skonštatoval v závere.
 
 


 
Martvoň: “Fight against pedofília” musí pokračovať globálne na celom svete – vrátane Slovenska
Poslanec svoj názor na pedofilov vyjadril aj po tom, čo média začali informovať o prípade známeho finančníka Jeffreyho Epsteina, ktorý bol obvinený zo zneužívania maloletých dievčat.
“Je to hnus a pliaga, ktorá sa objavuje po celom svete. Som rád, že v USA zakročili voči miliardárskemu pedofilovi Epsteinovi, no bude zaujímave vyčkať na výsledky vyšetrovania, že až kam siahala jeho pyramída pedofilov, ktorá vyzerá byť globálna.”
Americké médiá dokonca informovali aj o Slovenke – letuške, ktorú si mal kúpiť ako 15 ročnú, či dokonca aj o členovi britskej kráľ ovskej rodiny. “Epsteinove lietadlo dokonca malo pristáť i v SR! Hnus! A denník SME mlčí…”
Podľa Martvoňa je absolútne neprípustné zľahčovanie pedofílie, tak ako to denník SME robil v svojich článkoch.  A vrcholom toho všetkého je fakt, že v SR si ešte aj samosprávne kraje, s politikmi hlásiacimi sa ku kresťanským hodnotám, kupujú predplatné a využívajú služby regionálnych novín vydavateľstva denníka SME, ktorého redaktori zľahčujú pedofíliu a robia rozhovory s pedofilmi majúcimi ako avatarov na diskusných fórach fotky maloletých detí.
“A čo na to predsedovia žilinského, trnavského, či prešovského samosprávneho kraja?  Erika Jurinová, JOFO, či KDH, Vám to nevadí?,” pýta sa poslanec, podľa ktorého by mal každý prispievať v boji proti pedofilom nielen ich nahlasovaním, ale aj zrušením predplatného novín a služieb od vydavateľa, ktoré pedofíliu zľahčujú alebo ospravedlňujú pedofilov z toho, že nie sú nebezpeční.
“Tzv. “Fight against pedofília” musí pokračovať globálne na celom svete – vrátane Slovenska,” dodal Anton Martvoň.
 
 
Príspevok Martvoň: Liberálne hodnoty vrámci Slovenska treba nielen obmedziť, ale aj zastaviť. A Francúzsku už asi nikto nepomôže zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější