ITÁLIE A PÁD HVĚZDY? (Kvůli Pěti hvězdám?)
RSS

ITÁLIE A PÁD HVĚZDY? (Kvůli Pěti hvězdám?)
Salvini udělal „majstrštyk“ – vyšachoval se zcela sám, kdy si myslel, že svým odchodem z vlády dojde k předčasným volbám, které s přehledem vyhraje. Jenže zapomněl na to kdo je to Giuseppe Conte. Tento chlapík udělal jen jednu velice jednoduchou věc, díky které zvítězil – veřejně oznámil, že další vláda bude bez něj (24.8.) a následně se vše odehrálo tak, že Salvini byl vyšachován a Conte bude opět v čele vlády a stačily na to 4 dny (28.8.).

A proč mu stačilo k výhře říci, že končí a měl to v kapse? Protože je kádrem Globálních elit (GE) a své úkoly rozhodně ještě nesplnil všechny a proto MUSÍ (bez diskuzí) zůstat u vesla a to konkrétně on, protože přesně přes jeho osobu (je nestraník a nemá za sebou žádný stranický aparát) se budou řešit úkoly spojené s přechodem Itálie do projektu nové Hedvábné stezky. Conte totiž letos (23.3.) podepsal jako JEDINÝ lídr ze zemí G7 dohodu s čínským prezidentem Si o připojení Itálie k tomuto projektu a tím se stal z hlediska Globálního řízení nesestřelitelným! To, že to Salvini nechápe a hraje si pouze na písečku státní politiky je více než smutné kino. Ne nadarmo ho za přítele považuje Okamura, který je z hlediska chápní globálních procesů na stejně nízké úrovni jako on. Pokud by se Salvini zcela jasně vymezil s tím, že půjde do projektu NHS stejně jako Conte, tak by v následujícíh dnech sestavoval vládu on, protože má silný politický mandát a tudíž by mohl Conteho vyšachovat. Tak se ale nestalo.
Salvini nekončí, udělal dobrou práci v tom, že rozšířil z Itálie do světa informační pole – „Migranty tu nechceme“ a tím právě napomohl i k připojení Itálie k NHS, protože s migranty by to nebylo možné (daná země musí fungovat co nejméně vnitrokrizově a to s neustálým přílivem cizinců není možné). Momentálně byl použit na špinavou práci, ale bude ho ještě zapotřebí, protože za Contem nestojí žádná vlastní strana, která by dokázala držet migraci v nižších číslech, takže o něm ještě uslyšíme. Pokud ovšem pochopí, kde je jeho místo v potravním řetězci.
Čína nepotřebuje mít na území pod svým vlivem migranty a kdyby za tím stál Brusel, tak by byl Conte ze hry a nezvítězil by, protože ho za spojenectví s Čínou upřímně nenávidí.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější