Robert Fico vo svojom videu povedal, že Mazurekov názor zastáva takmer celé Slovensko. Okamžite na neho padla vlna kritiky od rôznych liberálnych politikov či médii. Dokonca boli podané trestné oznámenia a o prípad sa bude zaujímať NAKA.
Kotlebovcov však vyjadrenie Fica zaskočilo.
„Celkom nás to prekvapuje. Pán Fico je predstaviteľ tejto vlády a táto vláda je dosť proti nám. Nevieme, čo tým sleduje, ale o takéto vyjadrenia nestojíme ani ich nepotrebujeme,“ povedal Rastislav Schlosár.
Schlosár odmieta aj budúcu spoluprácu so Smerom „Sú to utopické veci a nezmysly, ktoré my nešírime. My sme proti tejto vláde aj proti tomuto systému,“ dodal.
Chmelár podáva na Fica trestné oznámenie za podporu Mazurekovi
Fico si zastáva Mazureka: „Povedal to, čo si myslí takmer celý národ“ (Video)
The post Kotlebovci o Ficovu podporu nestoja a budúcu koalíciu odmietajú appeared first on MAGAZÍN 1 .