Donald Trump poskytl clonu a závěs Benjaminu Netanyahuovi, aby mohl vyhlásit plán na provedení anexe palestinských území na Západním břehu Jordánu! Donald Trump utlumil očekávaný řev médií tím, že vyhodil z křesla bezpečnostního poradce Johna Boltona! Ten
RSS

Donald Trump poskytl clonu a závěs Benjaminu Netanyahuovi, aby mohl vyhlásit plán na provedení anexe palestinských území na Západním břehu Jordánu! Donald Trump utlumil očekávaný řev médií tím, že vyhodil z křesla bezpečnostního poradce Johna Boltona! Ten

Donald Trump poskytl clonu a závěs Benjaminu Netanyahuovi, aby mohl vyhlásit plán na provedení anexe palestinských území na Západním břehu Jordánu! Donald Trump utlumil očekávaný řev médií tím, že vyhodil z křesla bezpečnostního poradce Johna Boltona! Ten chtěl rezignovat už v pondělí ráno, ale Donald Trump ho požádal, aby rezignaci pozdržel až do úterý! Přesně na chvíli, kdy Benjamin Netanyahu oznamoval, že pokud vyhraje volby, provede anexi palestinských území, takže zbytek jejich území bude odříznut od Jordánska!
Všechny servery alternativy včera s velkou radostí zaregistrovaly, že americký prezident Donald Trump vyrazil z křesla poradce pro národní bezpečnost válečného jestřába Johna Boltona. Z hlediska řízení procesů by se dalo očekávat, že je to dobrý signál, že Donald Trump se zbavuje neoblíbených osob. Bohužel, já toto přesvědčení nesdílím, protože informace, které začaly přicházet o pozadí tohoto kroku, ukazují na manipulaci, maskírovku a na vrtění psem s cílem odvedení mediální pozornosti. Existují pro to pádné důvody, protože se ukazuje, že vyhození Johna Boltona bylo plánováno jako turfový krok s cílem poskytnutí operačního prostoru a mediálního klidu někomu úplně jinému. Nejprve si ale musíme říct, jak se to celé seběhlo.
Benjamin Netanyahu ukazuje anektované území v modré barvě.
Včera v úterý nejprve tiskový odbor Bílého domu oznámil, že John Bolton se zúčastní tiskové konference ministra zahraničí Mikea Pompea a ministra financí Stevea Mnuchina. Tato informace vyjela z tiskového odboru dopoledne [ 1 ]. Jenže už večer na Twitteru visely od Donalda Trumpa dva tweety, že služeb Johna Boltona v Bílém domě již není potřeba a že ostře nesouhlasila s mnoha jeho doporučeními ohledně národní bezpečnosti [ 2 ].
Západní břeh se stane enklávou obklíčenou kolem dokola izraelským územím
Donald Trump tedy prý požádal Johna Boltona den předtím, tedy v pondělí, o jeho rezignaci. Jenže, to je v ostrém rozporu s programem nejen Bílého domu, kde byl včera John Bolton uvedený jako poradce prezidenta pro národní bezpečnost, který se zúčastní tiskovky Mikea Pompea a Stevena Mnuchina. A korunu tomu nasadil samotný John Bolton, který se ohradil, že by byl z funkce vyhozen, ale naopak, celé to prý bylo úplně jinak. A to je opravdu závažná informace.
Odříznutí Západního břehu od Jordánska. Celý Západní břeh se tak stane enklávou uvnitř Izraele.
Donald Trump obdržel do Johna Boltona rezignaci už v pondělí, ale požádal ho, aby s tím počkal do úterý…
Podle Johna Boltona to proběhlo tak, že on sám přišel v pondělí za Donaldem Trumpem a předal mu do ruky svoji rezignaci. Jenže, Donald Trump to odmítl a požádal ho, aby s tím počkal do úterý. Z tohoto důvodu zůstal John Bolton napsaný na seznamu lidí, kteří budou na tiskovce Pompea a Mnuchina, protože Donald Trump odmítl Boltonovu rezignaci přijmout. Pokud by byla pravda to, co Donald Trump napsal v úterý před 18. hodinou večer místního času, že Boltona vyrazil a požádal ho o rezignaci už v pondělí, potom by logicky nebyl John Bolton napsaný v programu Bílého domu na úterní tiskovku dvou ministrů. Nemusíme mít Johna Boltona v oblibě, ale tady zkrátka Trumpovo tvrzení kulhá na obě nohy. Proč nepřijal Boltonovu rezignaci už v pondělí? Jaký má význam čekat s vyhazovem poradce od příštího dne? Odpověď na tuto záhadu leží v Izraeli.

….I asked John for his resignation, which was given to me this morning. I thank John very much for his service. I will be naming a new National Security Advisor next week.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) September 10, 2019

Trump odpálil informační bombu na Twitteru ve chvíli, kdy jeho přítel Bibi v Izraeli měl tiskovku s výbušnou novinkou o chystané anexi palestinských území
Izraelský premiér Benjamin Netanyahu totiž včera večer v 17.30 hodin amerického východního času, tedy ve stejnou chvíli, kdy Donald Trump spustil na svém Twitteru informační bombu, že vyhazuje Johna Boltona z funkce poradce, oznámil na tiskové konferenci nejvýbušnější zprávu za několik posledních let, že pokud jeho strana vyhraje parlamentní volby v Izraeli, jeho nová vláda provede definitivní a nevratnou anexi palestinských území na Západním břehu Jordánu, území bude oficiálně vyhlášeno izraelskou půdou a součástí izraelské otčiny [ 3 ]. Palestinci tak nadobro přijdou na Západním břehu o přístup ke státní hranici s Jordánskem. Jediné co Palestincům zůstane, bude obklíčené území, enkláva, která i obyčejnému laikovi bude připadat jako území, které nebude mít dlouhého trvání a bude dříve či později rovněž anektováno Izraelem.

If I'm understanding this correctly, Netanyahu is not saying Trump supports his vague annexation position. He's saying he'll *convince* him after the election. In other words, he couldn't get Trump on board now. Maybe that's why this speech was delayed? Quite the letdown. https://t.co/Syjrw65lzI
— (((Yair Rosenberg))) (@Yair_Rosenberg) September 10, 2019

Existuje dokonce informace, že John Bolton rezignoval na přímou žádost Benjamina Netanyahua s cílem odvedení tlaku z prezidenta Donalda Trumpa, aby anexe palestinských území proběhla anexe hladce. Jde totiž o plán odříznutí Západního břehu od hranic s Jordánskem, odkud mohou proudit zbraně pro Palestince, tvrdí Netanyahu.  Co asi tak plánuje Bibi s Palestinci, až budou odříznuti od hranic s jinými zeměmi a jejich území budou obklíčeny izraelským kolem dokola?
Co je dovoleno Židovi, není dovoleno Jovovi!
Evropská média mlčí, americká média mlčí, jenom pár serverů mainstreamu se lehce otřelo o toto skandální prohlášení izraelského premiéra, který chce anektovat cizí území po vyhraných volbách. Kdyby něco podobného řekl Vladimir Putin, že jestli strana Jednotné Rusko vyhraje příští volby, anektuje nějakou sousední zemi, tak by se spustil takový řev a jekot, že si to ani neumíme představit. Ovšem, když tento plán oznámí na tiskovce izraelský premiér, je všechno v klidu a všichni mlčí. Zde vidíte příklad hrozivé licoměrnosti. Jinými slovy, platí zde ono přísloví, že co je dovoleno Židovi, není dovoleno Jovovi. A co je na tom nejhorší, to je spoluúčast Donalda Trumpa na této operaci. Dole na mapě vidíte rozsah anexe, modrá barva označuje anektované území, malé oranžové území uprostřed zůstane Palestincům. Nosaté právo!

Here's the map of the territory of the Jordan Valley, in the West Bank, that Netanyahu vowed to annex if he wins next week's election (blue: will be annexed to Israel; orange: will remain under Palestinian control) pic.twitter.com/xMcsPeDLpt
— Raphael Ahren (@RaphaelAhren) September 10, 2019

Je totiž naprosto zjevné, že Donald Trump odmítl v pondělí přijmout Boltonovu rezignaci proto, že si potřeboval načasovat oznámení této bomby přesně v moment, kdy v Izraeli Benjamin Netanyahu zahajoval tiskovou konferenci. Donald Trump totiž na Twitteru odpálil tutom informaci v čase 17:58 místního času a Netanyahuova konference začínala přesně v 17:30 hodin Trumpova místního východního času v USA. Takže je naprosto jasné, že Donald Trump nepřijal o den dříve v pondělí Boltonovu rezignaci proto, aby mohl tuto převratnou informaci odpálit až druhý den před 18. hodinou ve chvíli, kdy začínala v Izraeli tiskovka Benjamina Netanyahua. Všechna pozornost západních médií byla od té chvíle upřena na Donalda Trumpa a Johna Boltona, hrozivé prohlášení izraelského premiéra o anexi palestinských územích bylo přebito a přehlušeno informačním šumem o vyhazovu Johna Boltona.
Když si obyvatelé Krymu odhlasovali v referendu připojení k Rusku, byly z toho sankce Západu, které trvají dodnes. Když na tiskovce informuje izraelský premiér o plánu na anexi palestinských území, Západ mlčí! Takto přesně vidíte, jak funguje Židovské jařmo!
A tím je to dané, dámy a pánové. Vrtění psem a vrtění informačními médii. Odvádění pozornosti k vyhazovu neoblíbeného poradce od výbušné a skandální tiskovky izraelského premiéra, který si za cíl své volební kampaně vzal anexi palestinských území na Západním břehu. Arabské země už oznámily, že se jedná o porušení rezolucí RB OSN, že se jedná o nepřátelský krok konfiskace arabského území, že to může přerůst v novou válku. A přesně o to usilují sionisté.
Cílem je vytvoření Velkého Izraele, ale to není možné realizovat bez toho, pokud Izrael nebude vojensky napaden. Takže Izrael oznamuje tento krok o anexi s cílem vyvolat nenávist v arabských zemích, aby zaútočily na Izrael. V tom okamžiku Izrael začne křičet, že byl napaden a vysype na arabské země všechno, co bude mít k dispozici. Od konvenčních bomb, až po jaderné zbraně. A ve školách gójů v Evropě a v USA se bude vyučovat, že nebohý Izrael byl napaden zlými Araby a musel se už zase bránit proti přesile.
John Bolton a Bibi spolu v Izraeli.
A přesně takto vzniká mezi Araby nenávist pro židům, přesně z těchto důvodů. Jestlipak český ministr zahraniční Tomáš Petříček si předvolá izraelského velvyslance a předá mu protestní nótu Izraeli, že česká vláda důrazně odsuzuje anexe cizích území , dokonce i takové, které proběhly na základě referenda, viz. Krym. Jestlipak české ministerstvo zahraničí bude iniciovat sankce proti Izraeli v EU, pokud izraelský premiér anexi opravdu provede po volbách?
Anebo se dočkáme jen trapného mlčení, anebo dokonce uznání takto anektovaného území? Sami si domyslete, jak to dopadne. Znovu opakuji, že osud světa se nachází v Jeruzalémě a v otázce Izraele. Národy gójů jsou nástroji židů a Židů. Obě dvě skupiny přitom usilují o Jeruzalém jako hlavní město Izraele, a obě dvě skupiny židů usilují o Velký Izrael. Pokud Netanyahu splní slib a připojí část Západního břehu k Izraeli, bude to základní krok vedoucí k rozšíření země do hranic Velkého Izraele. A vsaďte se, že žádné sankce z Česka proti Izraeli za to nikdy nepřijdou! A nejen z Česka!
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější