Bohdalová zrušila svou účast na StarDance i v divadle, po třetí dávce se necítí dobře
RSS

Bohdalová zrušila svou účast na StarDance i v divadle, po třetí dávce se necítí dobře

Filmová a divadelní legenda Jiřina Bohdalová se včera nezúčastnila přímého přenosu soutěže StarDance a kvůli zdravotním důvodům zrušila i svou dnešní účast při natáčení divadelního představení Pánský klub ve svém domovském Divadle Na Jezerce. (Foto: Instagram/Jiřina Bohdalová)
Původně se moc těšila, že na vlastní oči uvidí další díl StarDance, věnovaný tentokrát Jiřímu Suchému, který 1. října oslavil úctyhodné jubileum – 90 let.„Sama projevila zájem, že by ráda přišla. Počítali jsme s ní. Ale nakonec se kvůli nemoci omluvila,“ řekl Blesku PR manažer soutěže Daniel Maršalík.Včera se Bohdalová omluvila z účasti na dnešním natáčení představení Pánský klub, i když měla pouze sedět v publiku a sledovat své kolegy v čele s Milanem Šteindlerem.„Necítí se dobře po třetím očkování,“ tvrdí důvěryhodný zdroj.Všichni drží oblíbené herečce palce, aby byla co nejdříve fit. Zítra by měla v Divadle Na Jezerce odehrát další reprízu představení Gin Game.Zdroj: snews.com
Článek Bohdalová zrušila svou účast na StarDance i v divadle, po třetí dávce se necítí dobře se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden