Uhrík dosluhujúcemu eurokomisárovi pre migráciu: Aj vaším pričinením sú kostoly nahrádzané mešitami a terorizmus kvitne ako nikdy predtým
RSS

Uhrík dosluhujúcemu eurokomisárovi pre migráciu: Aj vaším pričinením sú kostoly nahrádzané mešitami a terorizmus kvitne ako nikdy predtým

Brusel 19. septembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)
 
Poslanec Európskeho parlamentu Milan Uhrík (ĽSNS) vystúpil v pléne pri príležitosti končiaceho funkčného obdobia eurokomisára pre migráciou Dimitrisa Avramopoulosa, ktorého na rozdiel od väčšiny poslancov podrobili otvorenej kritike
Na snímke Milan Uhrík
Milan Uhrík uviedol, že je rád, že Avramopoulos na svojej pozícii končí, preto že je podľa neho spoluzodpovedný za to, že “európska civilizácia vymiera”.
“Kostoly sú postupne nahrádzané mešitami a terorizmus kvitne ako nikdy predtým. Namiesto opatrení, ako tej nelegálnej migrácii zabrániť, Európska únia robí všetko preto, aby tú doslova inváziu nelegálnych imigrantov do Európy priamo či nepriamo podporovala,” upozornil.
Podčiarkol, že “už aj slepý vidí, že to je celé riadené”. “Potvrdzujete to aj vy svojimi snahami o vytvorenie akýchsi trvalých a stálych systémov na prijímanie a prerozdeľovanie imigrantov.” Uhrík dúfa, že v budúcnosti sa obyvateľom EÚ otvoria oči a už nebudú voliť politikov, ktorí Európu zrádzajú.
“Slniečkarom to zjavne vybilo poistky, lebo zostali po sebe pozerať ako vyorané myši. Už si odvykli počúvať pravdu…” Komentoval následne svoje vystúpenie na sociálnej sieti.
Komisár EK Dimitris Avramopoulos patril k jedným z hlavných podporovateľov Globálneho rámca OSN pre bezpečnú, riadenú a legálnu migráciu (GCM), ktorý vyvolal rozruch v decembri minulého roka aj na Slovensku.
Pakt o ktorom sa rokovalo v Marrakéši odmietli európske krajiny ako Maďarsko, Rakúsko či Poľsko. Odmietla ho aj Slovenská republika. Z politických strán ho nepodporili Smer-SD, SNS, SaS, Sme rodina a ĽSNS. Výhrady vyslovili aj OĽaNO a Most-Híd, ktoré však nevideli problém v slovenskej účasti v Marrakéši.
Jaroslav Zajac
 
Príspevok Uhrík dosluhujúcemu eurokomisárovi pre migráciu: Aj vaším pričinením sú kostoly nahrádzané mešitami a terorizmus kvitne ako nikdy predtým zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější