Náklady na prudce rostoucí důchody bruselských byrokratů: přes 120 miliard eur
RSS

Náklady na prudce rostoucí důchody bruselských byrokratů: přes 120 miliard eur

Jak již víte, tak měsíční příjmy bruselských papalášů velmi výrazně vzrostou. K již tak velmi nadstandartním platům a velmi štědrým příplatkům jim tedy přibude nemalá částka tak, aby nadále bez uzardění pomáhali s budováním jednotného eurochalífátu.
Ovšem na co mnozí zapomínají je fakt, že každý, kdo stráví nějakou tu dobu v Bruselu (a to se týká nejen europoslanců a eurokomisařů, ale i desítek tisíc úředníků), dostává také doživotní štědrý důchod. Zdaleka nejlépe jsou na tom eurokomisaři, kteří jsou tak na zbytek svého života „za vodou.“
Náklady na výplaty úředníkům EU ve stáří na důchod nyní činí měsíčně 122,5 miliardy eur. To je o šest miliard eur více než na konci roku 2020. Důvodem je zvýšení platů v důsledku inflace v oblasti EU.
Evropská komise již dříve rozhodla o zvýšení platů úředníků EU přibližně o sedm procent zpětně k 1. červenci. Šéfka Komise Ursula von der Leyenová (CDU) dostává měsíčně o 2 000 eur více. Europoslanec má přidáno 623 eur a komisaři EU se mohou těšit na zvýšení platu za svoji podvratnou činnost o celých 1 460 eur.
Kromě důchodu, který je velmi výrazně nad evropským průměrem, dostávají úředníci orgánů EU také příspěvky za práci v zahraničí, vysoké přídavky na děti, na pomoc při zakládání rodiny a příspěvek na domácnost.
Jejich štědré příjmy jsou samozřejmě hrazeny z daní – v drtivé většině mnohem hůř placených – občanů zemí EU.
To vše samozřejmě jen potvrzuje, že EU je založena na korupci. Za nic jiného nadstandartní příjmy  kolaborantských úředníků, kteří – až na malé výjimky – v drtivé většině konají proti zájmu svých domovských zemí, nelze  považovat.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Náklady na prudce rostoucí důchody bruselských byrokratů: přes 120 miliard eur se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden