Evropu arabské bandy a klany rozloží na součástky. Nizozemsko v šoku z vraždy právníka
RSS

Evropu arabské bandy a klany rozloží na součástky. Nizozemsko v šoku z vraždy právníka

ROMAN BEDNÁR
Evropa nemá už žádnou šanci se dostat ze spárů spojených sil politického islámu a těžce kriminálních islámských klanů. Některé evropské vlády jim dovolily celá desetiletí jednat a podnikat co jen chtěli. A nejeden politik se jimi nechal korumpovat. Nyní je již velmi pozdě něco proti ním začít dělat.

Ve středu byl na ulici v Amsterdamu zastřelen známý 44 letý holandský právník. Ráno o půl osmé opustil svůj byt a jen několik desítek metrů od něj ho zastřelil zblízka neznámý muž, který po zločinu prostě beze stopy zmizel.
V takzvaném marengo-procesu stojí před soudem skupina snad nejnebezpečnější kriminálníci celého Holandska. Jestliže v minulosti někdo z této bandy chtěl vystoupit nebo i vystoupil, tak to zaplatil životem.
Ve středu zavražděný právník hájil před soudem v tomto velmi zdlouhavém procesu korunního svědka Nabila B. Jde o obrovskou bandu organizované kriminality a kolik má členů, to ví jen její šéf, Marokánec Ridouan Taghi, který je na útěku a je vypsán na Most Wanted- listině Europolu.
Před soudem stojí 16 členů této extrémně nebezpečné bandy, kteří se měli dopustit několika brutálních vražd. Smrt právníka, jehož život musel zhasnout jen někdo, kdo také byl členem bandy, nebo někdo v jejím pověření, se nyní stane obrovským mementem pro všechny jeho kolegy, kteří by se v budoucnu chtěli podobně angažovat jako on.
Je absurdní a nepochopitelné, že nizozemská justice nebyla schopna poskytnout “popravenému” právníkovi spolehlivou osobní ochranu, a to ve dne v noci.
Nebo měl někdo vlivný z řad justice, případně z politiky eminentní zájem na odstranění zkušeného renomovaného právníka?
Nizozemská státní prokuratura nazvala tuto bandu jako “dobře naolejovanou vraždící mašinu” – to je sice výstižné, ale jen slova bez činů, to je málo účinné.
Kardinální otázka proto zní: Proč justice a další státní orgány v Holandsku dovolily, aby se kriminální arabské a africké bandy v zemi mohli tak perfektně “usadit” a dělat cokoli a dále se také rozmnožovat?
Jak je možné, že “drzý chlapec” z Maroka, Ridouan Taghi mohl lehce udělat v Nizozemsku skvělou kariéru jako zločinecký boss obrovské bandy a stát se drogovým multimilionářem? Evropa a hloupí naivní dobrosrdeční její obyvatelé jsou doslova nebeským rájem pro banditů z islámské kultury, jako je Taghi a nesčetní další. Mutti Merkel zdraví Nizozemsko a těší se z něj.
Najednou se nyní po krvavé středu v Amsterdamu bije na poplach v nejvyšších vládních i justičních kruzích – ale nic víc – a politici se dávají šokováni a zděšeni z vraždy právníka. Co dělali ale dosud – celá léta? Nic, vůbec nic a jen se nečinně přihlíželi jako “jedovatý plevel” z muslimských zemí přerůstá a dusí zatím ještě křesťanské Nizozemsko. Dokdy křesťanské ??
Ještě je třeba dodat, že před rokem byl zavražděn bratr korunního svědka, který s celou věcí neměl vůbec nic společného.
Už tehdy měli politici i justice učinit nezbytná opatření, aby se nic takového nestalo, co se právě teď ve středu událo.
Proč zůstali pasivní? A proč národy Evropy jsou neustále a nerušeně jen snadnou kořistí teroristů a band majících původ v islámských strukturách?
Autor: Roman Bednár
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější