POLITICKÉ DNO: Europoslanec Polčák si přeje brzkou smrt prezidenta Zemana
RSS

POLITICKÉ DNO: Europoslanec Polčák si přeje brzkou smrt prezidenta Zemana

Europoslanec Stanislav Polčák (STAN) se rozhodl nastavit novou úroveň dna vyjadřování politiků v České republice, když v reakci na slova prezidenta Miloše Zemana o možné abolici v tzv. kauze Čapí hnízdo vyjádřil přání prezidentovy brzké smrti.
Polčák se vyjádřil jako hulvát
V reakci na včerejší slova prezidenta Zemana v TV Barrandov sedl Polčák ihned k počítači a s horkou hlavou napsal tento Tweet:
Zdroj: Twitterový účet Stanislava Polčáka
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman má ze zákona možnost zrušit rozhodnutí jeho podřízených o zastavení trestního stíhání obviněných v tzv. kauze Čapí hnízdo maximálně do 3 měsíců. To je tedy dle Polčáka doba, do které by rád viděl prezidentovu smrt , aby již nemohl udělit v této záležitosti tzv. abolici, tzn. zastavení trestního stíhání.
Od Polčákova výroku se distancuje i vedení jeho strany
Přestože se Polčák na základě převážně záporných reakcí na jeho výrok začal trapně bránit, “že to tak nemyslel” a “že byl špatně pochopen” , i předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan se vyjádřil nesouhlasně, i když označil jeho výrok pouze jako “hloupost” :
Zdroj: Twitterový účet Víta Rakušana
Pražské kavárně “tečou nervy”
Tento incident je pouze pověstnou “špičkou ledovce” rozčilení a frustrace odpůrců premiéra Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana nad vývojem situace kolem tzv. kauzy Čapí hnízdo. Poté, co státní zástupce Jaroslav Šaroch navrhl zastavení trestního stíhání pro nedostatek důkazů, snesla se na něj vlna kritiky a nepodložených obvinění z toho, že jeho rozhodnutí mělo být ovlivněno. Stejné spršce spekulací politiků a mainstreamových médií poté čelil jeho nadřízený Martin Erazím, který Šarochovo rozhodnutí potvrdil. Poslední šance strůjců tzv. kauzy Čapí hnízdo se tak upínaly k nejvyššímu státnímu zástupci Pavlu Zemanovi, který se veřejně staví spíše do role Babišova kritika a který může celou záležitost ještě zvrátit. Včerejší prohlášení hlavy státu ale vzalo “pražské kavárně” poslední zbytky naděje a někteří z nich tak již neudrží na uzdě svou zlobu a zlost nad fiaskem jejich kampaně proti Andreji Babišovi.
Rudolf Hruboň
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější