Jak se baví internet: Pořad ČT o odhalování Fake news “To se ví” zazářil
RSS

Jak se baví internet: Pořad ČT o odhalování Fake news “To se ví” zazářil

EMA
Sára přijde k rabínovi, že se chce dát s Kohnem rozvést.
„A maj pro to nějaký důvod?” ptá se jí rebbe.
„Mám silné podezření, že ten poslední syn není jeho.”

Pan Vokurka vejde do obchodu a nezavře za sebou.
„Vy nemáte doma dveře?!” rozeřve se na něj prodavačka.
„Mám,” povídá zákazník, „a takovou megeru, jako jste vy, taky!”

 
Když je chlap potichu, přemýšlá. Když nic neříká ženská, je nasraná.
Klaustrofóbia je strach z uzavřených prostorů. Například: Jdu do hospody a bojím sa, že je zavřené.
Strč mobil do čaju a máš T- mobile. Strč ho do vody a máš Vodafone. Rozlom ho a máš: Oú tú!
Fejsbúk je jak lednička. Chodíš tam každých 10 minut, aj když víš, že tam nic néni.
Všecko sa dá vysvětlit. Bohužel né všeckým.
Když ťa tvoji rodiče přistihnú při cigánění, podívaj sa jim hluboko do očí a chladnokrevně řekni: “Mikuláš, Ježíšek, čápi…”
Bavíja sa dvě vlaštovky a jedna praví téj druhéj: “Bude chcat.”
– “Jak to poznáš?”
– “Lidi na nás čumíja.”
To, že ti neco nekdy nedojde, neni chyba Českéj pošty.
Proč stvořil pánbu Evu? Aby mňél Vašek s kým zpívat.
Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvedúcí vidí tři debily na kolejách.
Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.
Život není zlý, to jen lidi jsou kurvy.
Děvka… to je povolání. Kurva… to je nátura.
Zkúšky sú jak ženské. Nemožete je udělat všecky a už vůbec ne napoprvé.
Nikdo neni dokonalý, aj hovno má své muchy.
Život je krásný, ale člověk mosí byt pořáď trochu opitý.
Život je tak rozmanitý. Každý deň ňa nasere negdo iný.
Nevěřím ničemu, z čeho teče krév pět dní a neumře.
Život je jak žebřík do kurníku. Krátký a posraný.
Šak já to přeca nedělám pro sebe! Já to dělám pro prachy!
Začínál sem z ničeho a většinu z toho pořád mám.
Strana zelených je hromada lidí, keré spojuje enom obdiv k úspornéj žárovce.
Tvářím sa, že pracuju, protože firma sa tváří, že ňa platí.
Když majú manželé problémy, tak za to možú vždycky obě strany. Jak manželka, tak aj tchýňa.
Jak to má kola nebo kozy, tak s tým budú brzo problémy.


Pivo máš?
Jo.
Pro mě i pro sebe?
Pro mě i pro sebe.Proč stojíme?
Došel benzín.
Seš dobrá, že sis všimla. Já bych jela dál.


 
Pořad ČT o odhalování Fake news “To se ví” zazářil. Je 5x lepší než seriál Mladí a neklidní
Česká televize včera opět ukázala, že by se bez ní naše mladá demokracie opravdu neobešla. Její žertovný pořad o odhalování Fake news “To se ví” potěšil každého slušného příznivce Evropské unie. “Jsme nadšeni, jak se nám podařilo pořad udělat. Jiskří inteligentním humorem a řádně rozhýbal stojaté vody žertovných pořadů o Fake news,” pochvaluje si ředitel ČT Dvořák.
Kvalitu ocenili také filmoví fajnšmekři, díky jejichž vysokým hodnocením se dnes kolem 19:00 hodiny držel pořad na úctyhodných 14%. “O tak vysokém hodnocení se nám nezdálo ani v těch nejrůžovějších snech. Považte, že podle žebříčků seriálu jsme skoro 5x lepší než seriál Mladí a neklidní a 2x lepší než seriál Manuela. Jen kousíček nám schází k úžasnému seriálu Esmeralda,” září růžolící programový ředitel ČT Milan “Pašík” Fridrich.
Ihned po odvysílání prvního dílu “To se ví” navrhli poslanci za TOP 09, STAN, Piráty a KDU-ČSL, aby byla Česká televize prohlášena za nedotknutelnou. “V praxi to znamená, že jakákoli kritika ČT by se trestala stahováním z kůže a promítáním hromadné soulože z Kliniky. Přesně v tomto pořadí,” svěřil se tiskové agentuře pirátský poslanec Ferjenčík.
Známý vulgární kritik Jan Rejžek po odvysílání pořadu sepsal nekrolog Putina. “Takovou dardu nepřežije. Hned v prvním díle byly odhaleny všechny dezinformace, které od roku 1456 rozšířil po světě. V podstatě je to politická mrtvola,” soudí Rejžek. “Nemohl jsem se odtrhnout od obrazovky. Hlavně ta šťavnatá neruská prdelka Aleše Hámy tomu dodala grády,” píše náš reportér Jakub Unda.Můžete si o premiérovi Andreji Babišovi myslet, co chcete. Můžete ho nenávidět, podezírat, hanit jeho práci, ale jedno mu nikdo neodpáře. Andrej Babiš je od roku 2017 prvním českým premiérem, který není trestně stíhaný.
Od roku 2017 se nad Českou republikou vznášela pachuť trestně stíhaného premiéra. Nejen že to nebyla úplně optimální vizitka republiky vůči celému světu, ale i občané tak nějak cítili, že to není ono.
„Kdykoliv jsem vyjel za hranice, lidé se mi smáli a ukazovali si na mě prstem. To je ten z Čech, jak jim vládne trestně stíhaný premiér. Nebylo to nic příjemného. Teď se to konečně obrátí. Konečně máme premiéra, který není trestně stíhaný. Teď už se budu moct v zahraničí lidem podívat do očí,“ raduje se Evžen Roušal, řidič kamionu.
„V minulosti to nebylo růžové. Ten pocit, že vládne trestně stíhaný premiér, zapudil všechny hezké chvilky, které jsem prožíval. Když například můj syn poprvé řekl táta, nevychutnal jsem si to. Věděl jsem, že je to sice životní milník, ale trestně stíhaný premiér mi znemožnil si tu chvíli dostatečně vychutnat. Teď když máme konečně premiéra, který není trestně stíhaný, užívám si každou minutu svého života,“ rozbrečel se Martin Louný, pošťák, který podle svých slov zvoní vždycky raději dvakrát.
„V historii lidstva, nota bene České republiky to tak bylo vždycky. Po temném období přišlo nakonec to vytoužené světlo. Dlouhé období vlády trestně stíhaného premiéra muselo dříve či později skončit. Nyní jsme se konečně dočkali. Přišel Andrej Babiš, který není trestně stíhaný. Lidé to vnímají. Cítí tu energii, tu auru trestně nestíhané autority,“ popisuje historik Aleš Navrátil.
V návaznosti na velký historický politicko-společenský milník převezme trestně nestíhaný premiér Andrej Babiš cenu fair play od spolku Politický gentleman, který sponzoruje firma Agrofert a který tuto cenu udělí poprvé.
„Vážím si toho. Opravdu. Když jsem šel do politiky, měl jsem jeden sen. Chtěl jsem, aby mi bylo líp. No a teď mi je líp. Cítím na sobě ten tlak veřejnosti, která ke mně vzhlíží. Přeci jenom jsem prvním premiérem od roku 2017, který není trestně stíhaný. Vím, jaké nároky jsou na mě kladeny. Proto cenu od spolku Politický gentleman považuju nejen za svůj úspěch, ale i úspěch celé České republiky,“ nešetřil Andrej Babiš úsměvy. Ačkoliv je pan trestně nestíhaný premiér Babiš skromný člověk, jistě i on cítí, jakého úspěchu dosáhl.
„Tohle se jednou dostane do učebnic,“ rozplývala se paní Magdalena s baťůžkem Agrofert na zádech, která si podle svých vlastních slov oddechla, že po vládě trestně stíhaného premiéra tu je konečně premiér, který není trestně stíhaný.
Nyní občanům nezbývá než si situaci vychutnávat a čekat. Čekat na den, kdy budeme mít opět trestně stíhaného premiéra.A pár tweetů od Dojnice:

Spravedlnost bývá někdy slepá, ožralá a poblitá.
Slánský by Trudeauovi vysvětlil, že první je na řadě třídní nepřítel a hned po něm ten, kdo ideově selhal a odrodil se.
Takže Šaroch asi tak rok vyšetřoval a 3 roky začerňoval ty písmenka.
Takže už té zdejší včerejší historce o vládní čtvrti rozumím. Vedení Prahy má obrázek z Microsoft Paint a Babiš nemá ani to. Což nebrání oběma stranám se kvůli tomu zhádat do krve a posílat se navzájem do blázince.
Živnostníka stíhají za neoprávněné podnikání, protože neměl ten správný papír. Doufám, že ho státní zástupce pořádně osolí a nenechá se ve svý nezávislosti třeba zviklat nějakýma vřeštícíma chvilkařema na náměstích.
Alenka Schillerová je božský dar, kterého se Andrejovi dostalo z nebes. Při jejím narození osvítila oblohu jasná nová hvězda, objevily se dvě duhy a počasí se změnilo ze zimy na jaro.
Statečný čím cestujícího, který převzal řízení autobusu, když zkolaboval řidič, by neměl zůstat bez povšimnutí. Jistě se najde nějaký státní zástupce, který ho začne stíhat pro nedovolené užívání cizí věci.
V diskuzích na Novinkách psali různý lidi aspoň tisíckrát, že Babiš nic neprovedl a beztak tu dotaci schválil Kalousek. Rozumím teda správně tomu rozhodnutí žalobců ve věci hnízda, že Kalousek je teda nevinej?
Vždycky když vidím ty Jasánky, co mají ve všem hned ideologicky to správné jasno a pak zase tu sebranku, co mává vlajkama za Koněva, tak mám vždycky chuť si stoupnout někam hodně stranou.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější