Protivníci Trumpa v USA zase spustili obohranú pesničku o impechmeante amerického prezidenta
RSS

Protivníci Trumpa v USA zase spustili obohranú pesničku o impechmeante amerického prezidenta

Moskva 21. septembra 2019 (HSP/ RusVesna /Foto:SITA/AP-Alex Brandon)
 
Americkí protivníci Trumpa svoju frustráciu prejavujú periodicky v hysterických záchvevoch, v ktorých nabádajú k Trumpovmu impechmeantu. Teraz skupinu kritikov Trumpa frustruje skutočnosť, že Trump tlačí na Ukrajincov, aby umožnila vyšetrovať zločiny rodiny Bidenovcov. Biden patril spoločne s Nulandovou k najviac exponovaným Američanom, ktorí sa angažovali nielen v nezákonnom štátnom prevrate na Ukrajine v roku 2014, ale Biden a spol. sú úzko prepojení s viacerými ukrajinskými oligarchami a majú prsty v mnohých netransparentných finančných machináciach. Tie chce Trump vyšetrovať, pretože Biden patrí k jeho najhlasnejším kritikom v USA
Na snímke Donald Trump
Vreskot ohľadne impechmeantu sa obnovuje, pretože v USA sa pomaly ale iste začína predvolebný zápas – budúci rok sú totiž americké prezidentské voľby a predstava, že by Trump aj druhé volebné obdobie ostal americkým prezidentom, frustruje mnohých.
O skutočnosti, že blokovanie vojenskej pomoci Ukrajine súvisí s Trumpovým bojom proti Bidenovi, otvorene písal aj britský The Independent , ktorý uviedol, že Trump tvrdo tlačí na ukrajinského prezidenta Zelenského a novú ukrajinskú vládu. Takisto Washington Post písal s odvolaním sa na svoje zdroje o telefonáte medzi Trumpom a Zelenským v júli tohto roku v ktorom údajne americký prezident na ukrajinského prezidenta tlačil ohľadne Bidena.
Trump považuje útoky na svoju osobu za “harašment” amerického prezidenta a Washington Post obvinil, že uverejňuje fejkové správy. “Ďalšia z fejkových informácií, ktoré sa nikdy neskončia. Prakticky vždy, keď telefonicky hovorím so zahraničným lídrom, chápem, že tieto rozhovory sleduje mnoho ľudí z rôznych amerických i zahraničných agentúr. Žiaden problém,” uviedol Trump na Twitteri.
 
Príspevok Protivníci Trumpa v USA zase spustili obohranú pesničku o impechmeante amerického prezidenta zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější