Za branami EU se již zcela otevřeně hovoří o tom, že EU je jen kolonií USA
RSS

Za branami EU se již zcela otevřeně hovoří o tom, že EU je jen kolonií USA

Otevřeně to zatím říkají jen v zemích, které nejsou pod plným vlivem světového drába, tedy USA. Náš mainstream samozřejmě na tento fakt neupozorní, ale v současné době nese EU všechny znaky velmi oddané kolonie.
Ostatně, sám projekt EU byl založen s cílem globalizovat Evropu a udělat z ní druhořadou kolonii USA. EU je projekt globalistů, tedy tzv. Deep state, zkuste se podívat do její historie. Právě americkým mamutím korporacím jde dlouhodobě EU na ruku. To je hlavní důvod proč jsou do vedení EU usazovány bezpáteřní, oddané, lehce vydíratelné a zkorumpovatelné loutky.
V Rusku nyní zcela oficiálně prohlásili, že EU je jen kolonií USA. Tedy nahlas řekli to, co mnoho Evropanů dávno ví. V případě středo a východoevropských bývalých sovětských satelitů jen politická reprezentace přelezla ze sovětských do amerických zadků. Bez jakékoli známky byť jen pokusu o vytvoření vlastní suverénní politiky, tedy zcela nezávislé na jakémkoli hegemonovi.
V ruské televizi měli reagovat na nedávný proslov hlavního diplomata EU Josepa Borrella při otevření diplomatické akademie v belgických Bruggách, ve kterém označil Evropany za „privilegované lidi“. Evropu pak popsal jako „upravenou zahradu“ a zbytek světa jako divokou „džungli“.  
Začátkem tohoto týdne se Josep Borrell omluvil a uvedl, že byl nepochopen a že obecně „celý život jsem rozhodně odmítal jakoukoli formu arogance a rasismu.“ Následovalo důležité přiznání, že pochopil, že „Evropané jsou více pokorní.“
A pak prohlásil toto: „Mám dost zkušeností, vím, že Evropa a Západ jsou nedokonalé, že některé západní země občas porušují mezinárodní světový řád.“ 
A zde je zajímavá právě jeho narážka na porušování mezinárodního řádu. Ve funkci – nejen Borell, ale i další hlavouni EU – musí chránit evropské zájmy, ale ve skutečnosti se jich vzdávají. Jisté je, že Evropa se pro USA stala skutečnou kolonií.
To znamená, že Amerika je nyní koloniální mocností.  A Evropa nyní skutečně zkouší svůj starý dobrý formát, který některé evropské země velmi dobře znají z vlastní zkušenosti – formát kolonie. Nyní celá Evropa, s Německem v čele, pečlivě vytváří svůj nový vztah se Spojenými státy. Jako kolonie.  A neodvažují se proti tomu nic namítat.
Tedy občas někdo nesměle pípne. Třeba jako nedávno Macron, kterému se to doma při každodenních pouličních nepokojích pěkně sype. V době, kdy jeho lidé mrznou doma a jsou v ulicích stříkáni slzným plynem a biti obušky, mluví francouzský prezident o americkém „dvojím standardu“, jako by si právě všiml nějaké nespravedlnosti ze strany koloniálních mocností:
„Americká ekonomika učinila rozhodnutí. Je to atraktivní volba, kterou respektuji, ale zavádí dvojí metr, když jsou americké ceny energie mnohem levnější než naše, protože USA jsou výrobcem energie. A prodávají svůj plyn za třetinu nebo čtvrtinu toho, co za něj musíme platit my. To je dvojí metr.“
Francouzský ministr hospodářství Bruno Le Maire otevřeně říká, že USA prodávají svůj LNG Evropanům za čtyřnásobek ceny, kterou platí svým vlastním spotřebitelům, což je nepřijatelné.  A učiní objev: „Nesmíme dovolit, aby konflikt na Ukrajině vedl k ekonomické dominanci Washingtonu a oslabení Evropy.“
Macron si již za všechny výše uvedené výroky sype popel na hlavu a 1. prosince vyráží  do USA, aby si ve Washingtonu vše vyžehlil. To je příkladné jednání oddané kolonie.
Jaké jsou vlastnosti kolonie?
Zaprvé je to nedostatek suverenity , který jim brání prosazovat nezávislou politiku v jejich vlastním národním zájmu. Touto suverenitou je třeba i možnost nakupovat plyn co nejlevněji, aby byl evropský průmysl konkurenceschopný a aby lidem zůstalo víc peněz v peněženkách. Ale ne, Amerika to zakazuje s právy koloniální velmoci a také brutálně vyhazuje do povětří Nord Stream, aby fyzicky zničila byť jen hypotetickou možnost, že by se plyn mohl do Evropy dodávat za normální ceny. To znamená, že USA doslova nutí Evropu, aby nakupovala americký plyn, jehož cena je čtyřnásobná. Podle Eurostatu se dodávky zkapalněného zemního plynu z USA do Evropy jen za prvních šest měsíců letošního roku zvýšily ze sedmi miliard na více než 20 miliard, tedy ztrojnásobily.
Zadruhé: Koloniální mocnost umístila své vojáky v kolonii , aby ji ovládla silou, kdyby došlo k nejhoršímu. Dokonalým příkladem je Německo, které je mistrem světa v počtu amerických vojenských základen, i když i ve zbytku Evropy jich je mnoho.
Za třetí: Kolonie je charakterizována loutkovými režimy , tzn. vládami a vůdci, kteří nejednají v národním zájmu, ale v zájmu koloniální mocnosti, tedy Spojených států. Přesně tak vládnou evropští úředníci, ať už je to šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová nebo šéf diplomacie EU Josep Borrell nebo vrcholní národní politici jako drtivá většina premiérů a prezidentů. Národní zájmy jsou vždy až na posledním místě.  No, nejsou to americké loutky?
Čtvrté znamení kolonie: Koloniální mocnost rozšiřuje své zákony na kolonii. Američané mohou zatknout kohokoli v Evropě a pokutovat jakoukoli společnost. Francouzská společnost Lafarge právě dostala pokutu 777 milionů dolarů za své operace v Sýrii. V září dostala Deutsche Bank pokutu za porušení „sankcí uvalených na Krym“.
A konečně za páté: vnucování cizí kultury koloniální mocnosti kolonii.  V případě Evropy jde o model „tavícího kotle“, kde postupně dochází k jakémusi zprůměrování, přimíchávání genderové složky a agresivnímu vnucování LGBT kultury a multikulturalismu: Evropa konečně ztrácí svou evropskou tradici. V důsledku toho Amerika již Evropu zcela vykořisťuje a vysává ji. USA nutí Evropu, aby nakupovala zboží za přemrštěné ceny, od pohonných hmot až po zbraně. Tím se loutkové vlády podřizují svým loutkovodičům v USA, ovšem v neprospěch Evropanů.
Evropa je nyní v rozkladu. A podobně jako po druhé světové válce, kterou pomáhal financováním obou stran konfliktu udržovat dlouhých 6 let Wall street, z toho opět profitují USA, respektive tzv. Deep state. Tady nejde o řadové občany, ale o ty, kteří USA řídí v pozadí. Ostatně, skutečně někdo věří, že dementní Biden, který zřejmě neovládá ani vlastní svěrače, někomu vládne?
Již nyní je jisté, že více než 20 procent výroby v Německu – od velkých po malé podniky – bylo buď zastaveno, nebo omezeno. To bude mít vliv i na naši republiku, neboť většina předchozích vlád záměrně vytvořila nebývalou závislost na Německu. Jediná výhoda je nyní paradoxně levnější pracovní síla. Ale i tato výhoda ve světle velmi vysokých cen energií brzy padne.
Inflace v Evropě je již dvouciferná, což je pro Evropany překvapivé a velmi bolestivé. Nepřekvapivě se již v některých zemích zvyšuje nezaměstnanost a riziko nezaměstnanosti.  Evropský průmysl utíká do Ameriky, kde je energie mnohonásobně levnější a USA nabízí výhodné pobídky. Dokonce i automobiloví giganti jako Volkswagen, BMW a Mercedes oznámily plány na zvýšení investic v USA. Už teď ale hledají mimo Evropu dodavatele mnoha dílů, jako jsou čelní skla a okna.
V evropské kolonii Spojených států je chladno a smutno. A dokonce nejde jen o fosilní paliva. Evropským elitám nezbyla žádná vůle a zdá se, že i rozum je zrazuje při posuzování jejich vlastních vyhlídek. Nemají žádnou strategii, jsou naučeni jen poslouchat instrukce. Nemají odpovědi na otázky proč, odkud, co a kdo jsme….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 5 Průměrně: 5 ] Článek Za branami EU se již zcela otevřeně hovoří o tom, že EU je jen kolonií USA se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden