Zavedeme lockdown pro neočkované, varuje nový rakouský kancléř
RSS

Zavedeme lockdown pro neočkované, varuje nový rakouský kancléř

Neočkovaní lidé v Rakousku by mohli čelit novým omezením v podobě lockdownu, pokud bude počet případů koronaviru nadále stoupat, uvedl nový kancléř Alexander Schallenberg. (Foto: Flickr)
Tato zpráva zazněla po pátečním večerním setkání Schallenberga se zemskými hejtmany, na kterém se jednalo o reakci na rychle rostoucí počet případů.
V USA začali odmítat transplantaci neočkovaných pacientům
„Pandemie ještě není za námi,“ řekl Schallenberg. „Čeká nás pandemie neočkovaných.“Schallenberg oznámil, že pokud počet pacientů s Covid-19 na jednotkách intenzivní péče dosáhne 500, tedy 25 % celkové kapacity jednotek intenzivní péče v zemi, bude vstup do podniků, jako jsou restaurace a hotely, omezen na osoby, které jsou očkované nebo se z viru zotavily.Pokud jejich počet dosáhne 600, tedy jedné třetiny celkové kapacity jednotek intenzivní péče, plánuje vláda zavést omezení pro neočkované osoby. V takovém případě by směli opustit své domovy pouze z určitých důvodů.
Indická policie označuje neočkované nápisy s lebkou a zkříženými kostmi
V uplynulém týdnu bylo v Rakousku podle zdravotnických úřadů hlášeno 20 408 nových případů onemocnění tímto virem, čímž se sedmidenní průměr zvýšil na 228,5 případů na 100 000 obyvatel. O týden dříve byl tento počet 152,5 na 100 000 obyvatel.Přestože rakouská vláda vybízí občany, aby se nechali očkovat, snaha o očkování se v posledních měsících zpomalila. Asi 65,4 % celkové populace obdrželo jednu dávku vakcíny a 62,2 % je plně očkováno.Zdroj: euronews.com
Článek Zavedeme lockdown pro neočkované, varuje nový rakouský kancléř se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden