Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž nestřílel ze skutečné brokovnice ostré patrony, ale vytiskl si plastovou zbraň na 3D tiskárně a jako náboje použil zábavní petardy, místo granátů házel dělobuchy turecké výroby! Samotn
pravdive+seznam

Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž nestřílel ze skutečné brokovnice ostré patrony, ale vytiskl si plastovou zbraň na 3D tiskárně a jako náboje použil zábavní petardy, místo granátů házel dělobuchy turecké výroby! Samotn

Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž nestřílel ze skutečné brokovnice ostré patrony, ale vytiskl si plastovou zbraň na 3D tiskárně a jako náboje použil zábavní petardy, místo granátů házel dělobuchy turecké výroby! Samotný útočník má prý židovský původ, na místo útoku přijel v autě registrovaném v Euskirchenu nedaleko Bonnu, na veřejnost unikla jeho fotografie v americké uniformě s oběma rodiči! Na videu odříkával naučenou formulku, že nevěří, že se Holokaust doopravdy stal! Provokace s cílem přijetí brutálních zákonů proti projevům antisemitismu!
Ve středu 9. října proběhla ve městě Halle v Sasku-Anhaltsku další nechutná mediální provokace proti německému obyvatelstvu a jeho svobodám. Podle oficiálních médií německý občan Stephen Balliet (27) zaútočil v Halle na místní židovskou synagogu [ 1 ], několikrát vystřelil do dřevěných dveří, ale na nich se neobjevilo žádné poškození, protože dřevo do synagogy bylo pancéřované a chráněné kouzly. Nepodařilo se mu dostat dovnitř, protože bylo zamčeno. A tak si prý vylil zlost. Nejprve zastřelil ženu na ulici, která šla kolem a poté zašel do prodejny kebabu a zastřelil tureckého majitele prodejny.
Naše redakce se snažila již od středy získat údajný oficiální a útočníkem nahraný video záznam, který točil během svého teroristického útoku, ale světová média tentokrát nenechala nic na náhodě a všechny zdroje a odkazy jsou mazány. Video bychom rádi analyzovali, takže pokud máte odkaz na původní video útočníka, které streamoval na službě Twitch, kontaktujte prosím naši redakci přes kontaktní formulář .
Stephan Balliet
Museli jsme tedy vzít za vděk sestřihem videa, které poskytuje organizace SITE, která nám odmítla poskytnout přístup k celému videu, přesto že máme předplatné jejich služby. To samo o sobě potvrzuje, že se bojí, že bychom video podrobili stejně tvrdé a nekompromisní analýze, jako v případě živého záznamu střelce z Christchurch na Novém Zélandu, kde došlo poté k přijetí mohutných zákonů proti držením zbraní.
Po uveřejnění našich analýz z Christchurch se náš server podle informací našich čtenářů z Austrálie dostal na oficiální black list australské vlády a náš server je u několika internetových operátorů v Austrálii nedostupný, je možné se k nám dostat jenom přes VPN. Znovu se ukazuje, že tato zinscenovaná videa jsou součástí mediální objednávky na přijetí drakonických zákonů, jednou proti držení zbraní, jindy pro přijetí tvrdých zákonů proti kritice Izraele,  která je vykreslována jako antisemitismus. Takže jsem se pustil do zjišťování podrobnosti z toho, co je k dispozici.
Turecké dělobuchy.
Útočník si zbraň vytiskl na 3D tiskárně z plastu, hlaveň byla z instalatérské trubky
První informací o zfalšovaném útoku je poznatek, že střelec ve skutečnosti střílel z plastových zbraní vytištěných na 3D tiskárně [ 2 ]. Média okamžitě začala řvát, že je potřeba zakázat nebo regulovat prodej 3D tiskáren. To je první zajímavost, protože pokud by to byla pravda, potom by si lidé mohli na 3D tiskárně vytisknout celý arzenál, ale přesto k tomu nedochází. Na tiskárně se mohou vytisknout pouze části zbraně, které nejsou tepelně a tlakově namáhány.
Pokud se vyrobí z plastu i hlaveň, ze zbraně se dá bezpečně vystřelit jen 2 nebo 3 rány, potom se plast vlivem tepla a tlaku rozletí při dalším výstřelu. Hlaveň zbraně útočníka prý byla kovová, údajně z instalatérské trubky. Jenže, hlavní divnou věcí, která mně zarazila, jsou záběry útočníka během přestřelky na ulici, kdy stojí u svého auta a střílí na policisty, kteří jsou mimo záběr amatérské kamery. Porovnejte a pozorně poslouchejte zvuk výstřelů útočníka a pozorujte ta obrovská oblaka dýmu a kouře.

Všechny výstřely, které zaznívají ze zbraně útočníka, jsou naprosto divné. Ohlušující rány jsou tak mohutné, že by z improvizované brokovnice museli šlehat záblesky ohně takovým způsobem, že by to nešlo přehlédnout. Rány jsou naprosto ohlušující. Pro civilisty, kteří v životě nedrželi brokovnici, to možná nehraje roli, ale tyto mohutné rány nepochází z brokových patron. A odpověď na tuto záhadu nabízí právě původní video, které natočil sám střelec, když seděl v autě a ukazoval divákům na streamu svoji výbavu.
Tento úsek videa se dostal na americkou televizi CBS a ve videu je vidět, že celý teroristický útok je naprostý a nebetyčný podvod, protože to, co má útočníka v taškách, nejsou ruční a podomácku vyrobené granáty, ale obyčejné turecké dělobuchy, které se kupují před vánoci u Turků. Porovnejte tu podobu, jak petardy z videa níže znějí na chlup přesně jako výstřely útočníka v Halle, včetně toho kouře a dýmu.
Střelec v Halle střílel petardy a nikoliv pravé brokové patrony

Přestože je video znovu a opět v nízké kvalitě, zcela záměrně, tak je jasně vidět, že z konců plechovek trčí zápalná a voskem napuštěná zápalná šňůra, což vypadá jako klacík trčící z plechovky. Šňůra je napuštěna ve vosku, který po zápalu zpomaluje hoření, aby obsluha mohla od dělobuchu odběhnout pryč. Útočník tak podle mého názoru na 99% ze zbraně střílel zábavní pyrotechniku, nejspíše petardy, které dělají velké rány, ale neprodukují žádné ohňové efekty, produkují pouze zvuk a spoustu dýmu a kouře. A pokud si srovnáte zvuky petard z videa níže a porovnáte je se zvuky ze zbraně útočníka v Halle, tak jste doma a máte záhadu vyřešenou. Když jsem kontaktoval administrátory organizace SITE na tuto skutečnost, neodpověděli my a navíc nám suspendovali práva na stahování videí z jejich služby. Zjevně jsme na to kápli.
Skutečná brokovnice zní úplně jinak a poradí si s několika dveřmi naráz, nějaké dveře od synagogy by neměly nárok
Pokud porovnáte zvuk výstřelu z klasické 12-gauge brokovnice, uslyšíte naprosto jiný a silně tlumený zvuk, který se i pro naprostého laika s hudebním hluchem liší od explozí ze zbraně útočníka z Halle a od ukázek petard z videa výše. Rovněž si všimněte, že po výstřelu ze skutečné brokové patrony nezůstává žádný obrovský dým z hlavně, na rozdíl od střelce v Halle a na rozdíl od ukázek petard ve videu nahoře. Petardy a i výstřely v Halle jsou totožné, stejně tak v Halle i v případě petard zůstává po explozi mohutný dým a kouř. V případě výstřelu z brokovnice nic takového nenastává.  Slabý kouř z brokovnice vyjde, ale ve zlomku vteřiny se okamžitě rozptyluje. To je realita, žádná konspirace, pouze fakta. Sami vidíte, že incident z Halle je další inscenace a false flag, další divadlo na utažení šroubů proti kritice Izraele a sionistů, kteří stojí za procesy migrace do Evropy.

Pokud střílíte z brokovnice, výstřel je tak mohutný a kinetická energie tak obrovská, že broky prostřelí několik dveří za sebou, ale dřevěné dveře od synagogy v Halle neměly ani škrábnutí, takže jsou zřejmě pod magickou ochranou Halachy. Židovský kalech na góje, už zase. A tomu prý máme věřit. Americká televize CBS ihned provedla rozhovor s jednou židovskou ženou, která byla v synagoze a má americké občanství. Podle CBS bylo v synagoze 10 amerických Židů v okamžiku útoku. Co tam dělali?
Popsala celý incident a všichni teď litují Židy, že jsou terčem útoku. Znovu se ozývají politici, kteří vyzývají je zpřísňování zákonů proti kritice Izraele, protože za touto kritikou se prý skrývá antisemitismus. Jenže, to zdaleka není všechno. Stephen Balliet totiž podle všeho pochází z židovské rodiny. Informace unikla dnes v neděli a objevila se v diskusních komentářích na německých serverech. A vzápětí poté se objevily i fotografie.
Útočník z Halle má slavného amerického pra-pradědečka, ovšem židovského původu
Na uniklé fotografii z roku 2017 stojí Stephen Balliet se svými rodiči, on sám je přitom oblečen v americké uniformě námořní pěchoty. Někdo by si mol myslet, že ta uniforma je prostě koupena v Army shopu, ale celé to může být úplně jinak. Stopy rodiny vedou do USA k židovským předkům. Stephen Balliet (1753 – 1821) byl totiž podplukovníkem americké armády [ 3 ] a židovským pra-pradědečkem tohoto útočníka. Tuto stopu nadále prověřujeme, zazněla totiž na Infowars. A odkud útočník pochází?
Izraelská média uvádí, že bydlí v obci Benndorf v Sasku-Anhaltsku, tedy asi 40 km od Halle [ 4 ], ale do města přijel v autě VW Golf, které má registrační značku z Euskirchenu v Severním Porýní – Westfálsku, na opačné straně Německa nedaleko Bonnu, jen kousek od francouzských hranic. Kde vzal auto s touto značkou a jel přes celé Německo do bývalého NDR do Halle? Aby tam házel do zahrady vedle synagogy dělobuchy a střílel petardy? Jak je možné, že CBS hned měla na místě židovku z USA, která byla náhodou ve východním Německu v Halle v tamní synagoze?
Uniklá fotografie útočníka s rodiči. Stephan Balliet v uniformě americké námořní pěchoty.
Proč útočník, jenž v minulosti podle Times of Israel sloužil v německém Bundeswehru,  a který se snažil na videu hrát roli antisemity, zastřelil údajně kolemjdoucí ženu a potom ještě Turka v restauraci s kebabem? Nedává to smysl proto, že kdokoliv tuto inscenaci a divadelní estrádu naplánovali, tak se neobtěžovali s řešením detailů, kterých si všimnou jenom lidé, kteří pátrají a vrtají v oficiálním narativu. Chtěli z muže udělat masového vraha nebo jenom antisemitu
Pokaždé, když není dostupné původní video útočníka, je to pokaždé znamení, že na tom videu je něco, co nemáte vidět. Není to kvůli ochraně vašeho duševního zdraví, abyste neviděli ošklivé věci, na to všichni kašlou. Vy prostě nemáte co chtít vidět původní video střelce, vy máte věřit tomu, co vám řeknou mainstreamová média a šmitec, tím to hasne! Kdokoliv se pokusí zpochybňovat oficiální teorii, bude označen jako antisemita, konspirátor, nebo proruský agent.
Auto útočníka má registrační značku z Euskirchenu na opačné straně Německa.
Útok v Halle je zinscenovaný false flage stejně jako útok v Christchurch, důkazy jsou zdrcující
Světová média ve vlastnictví židů opět zvyšují obrátky masové hysterie, že prý narůstá antisemitismus. Útočník ve videu řekl, že komě toho, že nevěří oficiálním tezím o holokaustu, tak rovněž řekl, že za současnou migrací do Evropy stojí Židé. To řekl skoro přesně, ale bohužel ne precizně. Za migrací stojí sionisté, ale ti jsou ve válce s Židy. A jak tedy přijmou v Evropě zákony na ochranu Židů? No jedině tak, že se zinscenují protižidovské útoky, jako makety a atrapy zbraní se použijí hračky vytisknuté na 3D tiskárně, místo patron do brokovnice se použijí trubičkové petardy s nasazenou a recyklovanou roznětkou z použitých brokových patron, které se dají sehnat v odpadkových koších na střelnicích (návod na takto funkční 3D vytištěnou brokovnici lze nalézt na internetu), místo granátů se použijí dělobuchy.
Rebecca Blady, jedna z deseti amerických osob, které se nacházely v synagoze v době útoku. Byl to prý pro ni spirituální zážitek. A ještě se šklebí a směje.
Lidé jsou blbí a zblblí v dnešní době, většina z nich nikdy už nebyla na vojně, nerozeznají výstřel z brokovnice od odpálené petardy. A protože pravda je to, co říkají a opakují mainstreamová média, není potřeba se namáhat s výpravou a vybavením inscenace. Stačí prostě pustit lidem ukázky z videa, které ale nic neukazují a neodhalují. A o tom to celé vlastně je. Na konci tohoto divadla z Halle budou nové zákony v Bundestagu, které budou zakazovat kritizování Izraele a budou kritiku Tel Avivu klást na stejnou úroveň jako antisemitismus. Je to normální false flag s cílem urychlit přijetí zákonů proti kritice Izraele v Německu pod rouškou boje proti antisemitismu.
*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější