Novým klipom Elánu sa zaoberá Generálna prokúratúra. A video progresívcov a Beblavého, v ktorom meria samopaľmi aj na seniorov?

Novým klipom Elánu sa zaoberá Generálna prokúratúra. A video progresívcov a Beblavého, v ktorom meria samopaľmi aj na seniorov?

Bratislava 15. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot)
 
Slovenská hudobná skupina Elán predstavila svoj najnovší videoklip k piesni Bulvárne krysy, za ktorý si  z propagandisticko-dezinformačných médií hlavného prúdu vyslúžila množstvo kritiky. Klipom sa už zaoberá aj Generálna prokuratúra SR. Samopalmi však na ľudí mierili aj liberáli z Progresívneho Slovenska a Spolu
Záber z videa
Videoklipom skupiny Elán sa začala zaoberať aj Generálna prokuratúra SR.

“Generálna prokuratúra SR medializovanú vec postúpi vecne a miestnej príslušnej Krajskej prokuratúre v Bratislave na preverenie,” vysvetlila Andrea Predajňová hovorkyňa Generálnej prokuratúry.
Prokuratúra sa však nezaoberá len klipom Elánu. Podľa našich informácií na vecnú a miestnu príslušnosť postúpi aj video liberálnych strán Progresívne Slovensko/Spolu, v ktorom muži v maskách miera na ľudí vrátane seniorov.
 Bulvárne médiá
Skupina Elán vydala k videoklipu stanovisko, v ktorom sa zdôrazňuje, že tvorcovia si vážia čestných ľudí z mediálnej sféry, pokiaľ prinášajú relevantné informácie so zreteľom na celospoločenské záujmy.
 

 
Svojou skladbou chceli poukázať výlučne na bulvárne médiá, ktoré nemajú so serióznou žurnalistikou nič spoločné (viac v článku ).


Príspevok Novým klipom Elánu sa zaoberá Generálna prokúratúra. A video progresívcov a Beblavého, v ktorom meria samopaľmi aj na seniorov? zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější