Facebook cenzuruje stránku Slobodného vysielača. “Stali sme sa zrazu pre ľudí neviditeľnými, pripravte sa na to všetci, čo upozorňujete na ovplyvňovanie volieb!”
pravdive+seznam

Facebook cenzuruje stránku Slobodného vysielača. “Stali sme sa zrazu pre ľudí neviditeľnými, pripravte sa na to všetci, čo upozorňujete na ovplyvňovanie volieb!”

Bratislava 16. októbra 2019 (HSP/Foto:Facebook)
 
Rádio Slobodný vysielač informovalo o reštrikciách, ktoré na jeho stránku na sociálnej sieti uvalila spoločnosť Facebook. Príspevky nezávislého média sú teraz pre používateľov neviditeľné
Ilustračné foto
Slobodný vysielač na svojej oficiálnej stránke uvádza, že Facebook sa pri všetkej svojej vysokej umelej inteligencii rozhodol, že stránka média mohla porušiť pravidlá komunity a tak bude najlepšie, aby sa jej príspevky nezobrazovali medzi novinkami na nástenkách ostatných užívateľov a nenarúšali plynulý tok reklamy a politicky korektného často sponzorovaného obsahu.
Podľa stanoviska rádia ide o neodôvodnený krok Facebooku. “Dosah našej FB stránky sa týmto (zatiaľ dočasne) obmedzil a naše príspevky si budú môcť prečítať len ľudia, ktorí pôjdu priamo ku nám na stránku. Preložené do jednoduchej reči, príspevky od Slobodného vysielača neuvidíte na vašich FB stránkach, ale jedine za predpokladu, že si zámerne zájdete na FB stránku rádia SV.”
“Stali sme sa totálne neviditeľní. Žiadna naša správa sa do 21. októbra už neobjaví na vašej FB stránke. Podobné blokovania sme už zaznamenali počas prezidentských volieb, preto bolo naozaj len otázkou, kedy nás bloknú opäť. Stalo sa. V blížiacich sa parlamentných voľbách ide o veľa a ukazuje sa, že progresivisti nenechávajú nič na náhodu,” dodáva redakcia.
“Je len akousi čerešničkou na torte, že k nášmu zablokovaniu došlo v momente prepuknutia kauzy rozhovoru Kočner – Trnka. Táto kauza je vytiahnutá za účelom ovplyvnenia volieb. A ten, kto bude mať tendenciu na tieto fakty upozorňovať a zároveň má aký taký vplyv na ľudí, ten musí do budúcna počítať nie len s takýmito dočasným, ale skôr alebo neskôr aj s trvalým zablokovaním,” upozorňuje v závere redakcia Slobodného vysielača.
 
Príspevok Facebook cenzuruje stránku Slobodného vysielača. “Stali sme sa zrazu pre ľudí neviditeľnými, pripravte sa na to všetci, čo upozorňujete na ovplyvňovanie volieb!” zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější