Tím rádia LUMEN chce byť bližšie k poslucháčom, navštívi Nové Zámky

Tím rádia LUMEN chce byť bližšie k poslucháčom, navštívi Nové Zámky

Bratislava 17. októbra 2019 (HSP/ TK KBS /Foto:TK KBS)
 
Tím rádia LUMEN chce byť bližšie k poslucháčom, spoznať ich a počuť ich hlas. “Preto vyrážame do farností, kde naši poslucháči žijú,” hovorí riaditeľ neziskovej organizácie Pre LUMEN Radovan Pavlík. Tím rádia Lumen je preto možné stretnúť na diskusiách a svätých omšiach. Najbližší víkend rádio LUMEN privíta farnosť Nové Zámky
Tím rádia LUMEN chce byť bližšie k poslucháčom, navštívi Nové Zámky
“Našu dvojdňovú návštevu začíname v sobotu večer na svätej omši o 18:00. Pokračovať bude diskusiou po svätej omši,” povedal Radovan pavlík s tým, že spolu s ním nebude chýbať dvojica moderátorov Ivo Novák a Andrej Baldovský ani na dvoch svätých omšiach v nedeľu predpoludním.
V tejto farnosti majú vždy tretiu sobotu v mesiaci diskusiu s hosťom – zvyčajne sú hosťami kňazi, ktorí vo farnosti pôsobili, prípadne kňazi, ktorí sa tam narodili a pôsobia už niekde inde. Tento víkend spravia miestni farníci výnimku a privítajú ako hostí práve tím rádia LUMEN. Hlavným hosťom sobotnej diskusie vo farskej budove Marianum bude Radovan Pavlík, riaditeľ PRE LUMEN n.o. Povie viac o tom, čo je nové v rádiu a bude odpovedať aj na otázky. Diskusia sa začína hneď po večernej sv. omši o 18:00.
V Nových Zámkoch v kostole Povýšenia Sv. Kríža zostane tím rádia LUMEN aj v nedeľu na dvoch svätých omšiach o 10:00 a 11:30.
K stánku Rádia LUMEN, ktorý bude v nedeľu pred kostolom, pozývajú moderátoriaj najmenších. “Pre každého máme prichystaný balónik s logom Rádia LUMEN na pamiatku. A tešiť sa môžu samozrejme aj starší, ktorí majú možnosť zapísať si úmysel do nášho vysielania alebo si môžu u nás zabezpečiť nejaký pekný suvenír s logom Rádia LUMEN,” uviedol Ivo Novák, ktorý na stretnutie do Nových Zámkov pozýva nielen domácich ale i všetkých poslucháčov, či budúcich priaznivcov z blízkeho okolia.
 
Príspevok Tím rádia LUMEN chce byť bližšie k poslucháčom, navštívi Nové Zámky zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější