Obvinený Afričan sa postavil pred súd za znásilnenie neplnoletého dievčaťa pri Litoměřiciach. Tvrdí, že si čin nepamätá
RSS

Obvinený Afričan sa postavil pred súd za znásilnenie neplnoletého dievčaťa pri Litoměřiciach. Tvrdí, že si čin nepamätá

Praha 18. októbra 2019 (HSP/ Sputnik /Foto:Pixabay)
 
Tridsaťročný Afričan Abdalláh Ibrahim Diallo  sa postavil pred súd  kvôli znásilneniu neplnoletého dievčaťa , ku ktorému došlo tento rok v júni neďaleko Litoměřic . Obžalovaný  tvrdí , že si na daný incident nepamätá a dodal , že nevie   či mal s dievčaťom   pohlavný styk alebo nie
Ilustračné foto
Páchateľ , ktorý mladú dievčinu znásilnil , do Českej republiky pricestoval z Nemecka . Tam neúspešne žiadal o azyl   a dokonca ho   v krajine niekoľkokrát trestali .
 
Znásilnenie mladého dievčaťa
Štátna zástupkyňa na súde popísala celý incident . Uviedla , že obžalovaný 18. júna popoludní blízko Lukavca najprv dievčinu zozadu chytil za rameno, a potom ju zvalil do trávy . Následne ju začal bozkávať   a aj cez to , že sa pätnásťročná dievčina bránila , nechránene ju znásilnil . Keď muž z miesta činu odchádzal , vzal jej ešte mobilný telefón .
Polícia vtedy muža krátko po čine zadržala a poslala ho do väzby . Podľa informácií mužovi za daný čin hrozí trest vo výške dva až desať rokov väzenia .
 
Bol som v šoku a nepamätám si to , tvrdí obžalovaný
Podľa dostupných informácií   Afričan, narodený v Líbyi , obžalobu dostal vo francúzštine , v ktorej tiež vypovedal .
Muž uviedol,   že si najprv myslel , že ide do Francúzska. Omylom sa však ocitol v Česku a keď vystúpil z vlaku , nemal potuchy , kde sa nachádza . Bol vraj dezorientovaný . Dievča , ktoré neskôr znásilnil , mal stretnúť pri vlaku a chcel ju   údajne len požiadať o pomoc .
“ Reagovala , ako by som bol nejaký zlodej , začala kričať , hodila po mne telefón . Zľakol som sa , aké by to pre mňa mohlo mať dôsledky , mobil som jej chcel vrátiť , ” vyhlásil cudzinec na súde .
Keď jej chcel telefón vrátiť , dievča začalo utekať a on sa vydal za ňou . Z jej strany , ale zrejme jeho správanie zle pochopila . “ Ona si myslela , že chcem niečo iné . Začala ma mlátiť , ” tvrdí Diallo s tým , že on sa len chcel brániť .
Potom dodal , že na miesto prišiel nejaký muž, ku ktorému potom dané dievča nasadlo do auta . Spoločne vraj začali volať políciu . “ Sám som chcel políciu zavolať , chcel som im dať ten jej mobil a svoje papiere . Muž povedal , že to nie je problém , ” doplnil .
Pokiaľ však ide o znásilnenie a vysvetlenie skutočnosti , že na tele dievčaťa sa  objavili   jeho telesné tekutiny , spermie a sliny , nedokázal odpovedať . Vraj bol v šoku a nepamätá si, čo sa stalo , ani či mal s dievčaťom pohlavný styk .
“ Neviem , ako sa to stalo . Ak ma tá dievčina obviňuje zo znásilnenia a sú pre to dôkazy , potom ich prijímam . Nepamätám si , že by k tomu došlo, chcel som od nej len pomoc , ” argumentoval .
 
Rozpory vo výpovedi
Avšak, sudkyňa vo výpovedi tridsaťročného cudzinca našla isté nezhody . Keď ho požiadali , prečo nevypovedal po svojom zadržaní , reagoval slovami , že sa necítil dobre a bol traumatizovaný .
Okrem Dialla, ale pred súdom vypovedal aj muž, ktorý dievčaťu zastavil . Ten uviedol , že  spolu s kolegami prechádzal  auto po technickej poruche , a preto vošiel na vedľajšiu cestu . “ Stretli sme dievča na vedľajšej ceste , vybehlo   z priekopy , z poľa , bola celá od trávy , od krvi , mávala na nás rukou, držala v ruke sukňu a prosila o pomoc , “ povedal muž s tým , že sa dievčaťa  pýtali , čo sa jej stalo .
“ Povedalo   nám , že  ju  znásilnili , “ vypovedal vodič vozidla a dodal : “ Ukazovala na pána, ktorý v pokoji kráčal pred nami . Išli sme s autom za ním , chceli sme sa ho opýtať, či so slečnou mal sex , oznámil , že nie. Ak si spomínam , tak dokonca kolega vystúpil z auta a spýtal sa druhýkrát , opäť oznámil ( obžalovaný ) , že nie. Povedali sme mu , že sme zavolali policajtov , nech počká . Čakal s nami v poli . “
Obvinený skôr s kriminalistami pri vyšetrovaní nekomunikoval . To , že je pôvodom z Líbye a je občanom Mali, ktorý niekoľkokrát neúspešne žiadal o azyl v Nemecku , sa podarilo zistiť len vďaka medzinárodnej spolupráci .
 
Príspevok Obvinený Afričan sa postavil pred súd za znásilnenie neplnoletého dievčaťa pri Litoměřiciach. Tvrdí, že si čin nepamätá zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější