Známé proimigrantské neziskovce loni vzrostl rozpočet o třetinu. Proč dostávají více peněz?
RSS

Známé proimigrantské neziskovce loni vzrostl rozpočet o třetinu. Proč dostávají více peněz?

COM/JK
Oficiálně je u nás podle mainstreamových politiků a medií  pouze 12 ilegálních imigrantů. Je proto s podivem, že prudce rostou rozpočty všem neziskovkám, které se podílejí na dovozu imigrantů a následné péči o ně.
Třeba takové Centrum pro integraci a migraci, které vede mediálně známa  Magda Faltová a ve správní radě sedí bývalý ministr vnitra za ODS Jan Ruml (Nyní člen strany Zelených).
Jestliže v roce 2017 dostala neziskovka 7.32 mil Kč, tak loni to bylo již 9,44 mil Kč!  To je nárůst o 29 procent!
Hlavním  donátorem byla jako obvykle EU, ale činil se i Babišem vedený Úřad vlády, v roce 2018 dal neziskovce 854 tis Kč, to je o 32 % víc než v roce 2017! To bude asi to jeho slibované šetření na neziskovkách. Pozadu nezůstal ani jím ovládaný MHMP pod kuratelou neziskovkářky Krnáčové, ten dal 1,81 mil kč to je o 17 procent více než v roce 2017.
Jistě nikoho nepřekvapí, že stejně jako v roce   2017 , šlo i loni více než 80 procent všech prostředků na mzdy zaměstnanců – neziskovkářů!
Co za to daňový poplatník dostal? Zde snad několik citací z  výroční zprávy  2018.
Besedy na školách – V projektech Mluvme spolu (o migraci) a Crossing borders mezi Pražany jsme na školách v Praze, zapojených do projektů,  uspořádali besedy o migraci a uprchlictví, s účastí hosta migranta či migrantky,  kteří žákům vyprávěli své příběhy a zkušenosti s cestou do ČR a životem zde. Součástí besed byly také workshopy, které připravili lektoři se Zvolsi.info, a vysvětlili žákům, co to jsou desinformace a hoaxy a jak se proti nim bránit.
• Komunitní akce – ve spolupráci s Pražským humanitním gymnáziem jsme uspořádali akci Mluvme spolu (o migraci), kde se představili migranti ze zemí jako Mongolsko,  Demokratická republika Kongo,  Ukrajina nebo Mexiko a připravili si pro žáky workshopy o kultuře a zajímavostech svých zemí.
• Školení pro pedagogy – na  Pražském humanitním gymnáziu  jsme pro pedagogický sbor připravili školení,  v němž se učitelé dozvěděli informace o aktuální situaci v oblasti migrace a uprchlictví u nás a ve světě,  či jak pracovat s žáky s odlišným mateřským jazykem.
Tedy ideologický brainwashing dětem a mládeži a pedagogům!

Naše budoucnost?

Opět mě zaujala sekce Inter-kulturní pracovnice:
Dinara Akhmetová, Natallia Allen, Mónica Márquez Bobadilla, Mayada Elhissy, Otgon Erdene Erdenebat, Marianna Kuzmovych, Ngo Quynh Nga, Marina Pojmanová, Van Anh Tranová, Viktoria Valeeva, Jana Magdaléna Vlastníková, Chima Youssefová. Stále se ptám, co to vlastně znamená?
Mohl by mi někdo vysvětlit, proč potřebuje proimigrantská neziskovka víc peněz, když tu přece žádní imigranti nejsou? Nebo tu snad imigranti snad jsou?
Autor: J. Krejčík
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější