National Interest: Nová ruská jadrová zbraň, skutočná zbraň “súdneho dňa”

National Interest: Nová ruská jadrová zbraň, skutočná zbraň “súdneho dňa”

USA 21. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot The National Interest)
 
Americké médiá sa stále pretekajú v rôznych „objavoch“ a „zaručene pravdivých správach“ pri porovnávaní najnovších zbraní a rôznych vojenských systémov USA a Ruska. Často vyvolávajú paniku, že „ruskí agresori“ vyvinuli také zbrane, že rýchlo zrovnajú so zemou celé Spojené štáty a proti týmto ruským zbraniam neexistuje účinná obrana. Potom zasa vychádzajú so správami, že USA majú oveľa efektívnejšie zbrane ako Rusko. Najnovšie „objavili ničiacu ruskú zbraň Súdneho dňa“…
Na snímke „Nová ruská jadrová zbraň – skutočná zbraň „Súdneho dňa“!
Americký The National Interest zverejnil informácie, že v Rusku ozaj vyvinuli „zbraň Súdneho dňa,“. Podľa amerických novinárov je to strategická jadrová ponorka „Jurij Dolgorukij“.
Pripomenuli, že ešte v máji 2018 boli úspešne otestované štyri balistické rakety  R-30 Bulava, ktoré vypustili v Bielom mori. Vtedy makety jadrových hlavíc dokončili celý cyklus letového programu a úspešne zasiahli výcvikové ciele na stanovištiach v lokalite Archangeľskej oblasti a na polostrove Kamčatka, ktoré boli vzdialené viac ako 3 600 míľ.
 

 
The National Interest podčiarkol, že Bulava má nezvyčajne plytkú trajektóriu letu, čo  znemožňuje jej zostrelenie a 40-tonové strely sa dokážu vyhnúť asi štyridsiatim zásahom  protiraketovej obrany.
Americkí novinári porovnali aj schopnosti ruskej ponorky s vojenskými oponentmi z USA, Číny, Francúzska, Veľkej Británie a Indie. Ukázalo sa, že ruský podvodní krížnik dokáže zničiť nepriateľa a jeho objekty aj v prípade zničenia iných jadrových síl.
The National Interest vysvetľuje, že medzikontinentálna raketa Bulava je najnovšia ruská raketa určená pre vyzbrojenie jadrových ponoriek strategických raketových nosičov projektu Borej. Ponorka môže niesť až 16 podobných striel s niekoľkými jadrovými hlavicami a s individuálnym navádzaním.
Eugen Rusnák
 
Príspevok National Interest: Nová ruská jadrová zbraň, skutočná zbraň “súdneho dňa” zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější