Velká ,,docentská“ loupež“ a napálená společnost

Velká ,,docentská“ loupež“ a napálená společnost
Po roce 1989 nejenže zmizely desetitisíce svazků STB, ale především byly rázem staženy desítky ( stovky? ) milionů knih a prací z veřejných knihoven, univerzit, škol a dalších institucí po celém Československu. Byly odvezeny do sběru surovin a šly hned do stoupy. Autorům těchto publikací, často vydávaných státními nakladatelstvími ve statisícových i miliónových nákladech, se tím velmi ulevilo. Valná jejich část získala diplomy, tituly a vědecké hodnosti i společenské postavení pracemi v ,,oborech“: ,,vědecký komunismus“, ,,marxistická filosofie“, ,,marxistická sociologie“ , ,,marxistická biologie“ a ,,politická ekonomie“. Tyto tituly a hodnosti jim zůstaly, vzdělání jim zaplatil režim a nyní mohli v klidu převléknout kabáty do modra nového režimu a kázat přitom mladým generacím o odpovědnosti a mnohdy o tom, jak mají investovat do svého vzdělání. Takové neskutečné chucpe!

Oni pod záštitou marxistické pavědy ( ano, je to zdeformované chápání a obraz světa, nebudu se znovu s marxisty dohadovat, viz mé práce , , ) deformovali společnost, ne jakýsi režim nebo Moskva, ale oni tuto pavědu dále ,,rozvíjeli“ ( deformovali ) a vkládali do života společnosti. A nyní tvrdí mladým generacím, že vzdělání je jen osobní investice, jakoby nepřinášelo výhody celé společnosti ( v tom je podporují nadnárodní zájmy usilující o porobené a nekonkurenceschopné národy a státy ). Asi soudí podle sebe, protože jimi propagované ,,filosofické“ a ,,vědecké“ teorie jako celek opravdu škodily a přivedly celou zemi do krize ,,postkomunismu“. Za toto škůdcovství dostali zdarma výhody a společenské postavení. S miliony knih tak po roce 1989 zmizely i konkrétní důkazy jejich vzestupu do profesorských a jiných významných pozic.
Neomylně je charakterizuje absence vlastních původních prací a pochybné tituly před i za jménem. Tito pavědci tehdy dobře věděli, že ,,nedělají vědu“, ale že se tím jen jakoby živí a tuto morálku předali potomkům, kteří vše buď opisují ( po vzoru svých rodičů, kteří kopírovali celé stránky marxistických pouček a soudruzi jim potom ve stoje tleskali ), anebo kupčí s tituly ,,za víkend“. Za normalizace ryzí marxistickou pavědu nalévali proudem do hlav tehdejších studentů a nyní stále ovlivňují výchovu nových lidí. V poměrně uzavřených profesně-klanových kruzích, kde je značný podíl osob židovského původu, se tomu smějí a říkají si ,,Co je to za pitomce“ ( o svých souputnících ). Odtud vane hniloba chorobné nenávisti a záhadné stálé preference antinárodních, asociálních a kriminálních doupat, zejm. typů ODS a TOP09. I když prosáklé jsou všechny politické strany.
Pracujícím českým rodinám, kde se občas vyskytne nějaký ten vydřený titul, říkají ať si připlatí ( rozuměj ať JIM PLATÍ za to, že dál ovládají nefunkční školství ). Za těchto okolností je prakticky vyloučeno, aby české talenty získaly v této společnosti uplatnění, které si zaslouží ( nejen ve vědě, ale i v politice, ve školství, ekonomice a v kultuře obecně ). Tyto pozice byly a jsou stále hlídány a obsazeny lidmi odchovanými pseudovědeckou minulostí a jejich potomky – různými ,,kavárnami“ , apod. Pojem ,,protekční spratek“ získává nový rozměr.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější