Brazilský prezident Jair Bolsonaro promluvil k národu po podezřelých volbách, příznivci jásají v ulicích
RSS

Brazilský prezident Jair Bolsonaro promluvil k národu po podezřelých volbách, příznivci jásají v ulicích

Jak již víte, tak stále více indicií ukazuje, že brazilské volby probíhaly ve zcela totožném duchu jako ty americké, tedy pod plnou režií US Deep state.
Záhy vypukly v ulicích protesty a fanoušci končícího Bolsonara  vytvořili barikády na stovkách silnic po celé zemi. Včera večer se konečně ozval i Bolsonaro, který promluvil k Brazilcům.
Konkrétně prohlásil:
„Chci začít poděkováním 58 milionům Brazilců, kteří pro mě 30. října hlasovali. Současná lidová hnutí jsou skupinami rozhořčení. Pokojné demonstrace budou vždy vítány, ale naše metody nemohou být metodami „levice“, které vždy poškozovaly obyvatelstvo, jako je vpád do majetku, ničení dědictví a omezování práva přicházet a odcházet.
Pravice se v naší zemi skutečně objevila. Naše silné zastoupení v Kongresu ukazuje sílu našich hodnot, Boha, vlasti, rodiny a svobody. Vytvořili jsme několik vůdců po celé Brazílii. Naše sny jsou živější než kdy jindy. Jsme pro pořádek a pokrok. I tváří v tvář celému systému překonáváme pandemii a důsledky války.
Vždy jsem byl označován za antidemokrata a na rozdíl od svých žalobců jsem vždy hrál v rámci 4 řádků ústavy. Nikdy jsem nemluvil o kontrole nebo cenzuře médií a sociálních sítí. Jako prezident republiky budu i nadále dodržovat všechna přikázání naší ústavy. Je mi ctí být vůdcem milionů Brazilců, kteří, stejně jako já, brání ekonomickou svobodu, náboženskou svobodu názoru, poctivost a zelené a žluté barvy naší vlajky.“

01.11.22 Brasília DF Brazil .. speech by President Jair Messias Bolsonaro, 38th President of the Federative Republic of Brazil … "I want to start by thanking the 58 million Brazilians who voted for me on October 30th. The current popular movements are groups of indignation pic.twitter.com/tDXb5x18FH
— Fernanda MacMillan (@floresdepapel6) November 1, 2022

Brazilský prezident Jair Bolsonaro v úterý pronesl krátké komentáře – nechal média čekat více než hodinu – a vyjádřil se k rostoucím protestům proti zvolení odsouzeného zločince Luize Inácio Lula da Silvy do prezidentského úřadu, ale neřešil jeho nedělní prohru.
Socialista Lula, který zastával dvě volební období jako prezident v letech 2003 až 2011 a v roce 2017 a byl odsouzen za braní úplatků v nejvyšší funkci země, vyhrál v neděli prezidentské volby  s jedním z nejmenších rozdílů v historii. Lula mohl kandidovat na prezidenta, přestože byl usvědčeným zločincem, protože nejvyšší národní soud, Nejvyšší federální tribunál (STF), rozsudek z procesních důvodů zrušil. STF nikdy nepředložil žádné důkazy, které by odporovaly faktům případu, který vedl k trestu přes dvacet let vězení.
Okolnosti kolem Lulovy přítomnosti ve volbách a malý rozdíl ve výsledcích voleb – 51,9 procenta pro Lulu, 49,1 procenta pro Bolsonara – spustily po celé zemi vlnu protestů, většinou se jednalo o zátarasy, které vytvořili kamioňáci, podporující Bolsonara, kteří hrozili přerušením dodávek do řetězců po celé zemi. Policie za poslední dva dny zdokumentovala stovky zátarasů pro Bolsonara ve 24 z 26 států.

Check the reaction of patriots to the news that Bolsonaro did not concede. #Brazilelections pic.twitter.com/Z1eRdbpE8J
— Carrie America (@FarmGirlCarrie) November 1, 2022


Bolsonaro is right. pic.twitter.com/DOv44BNMPI
— ???????????????????? ???????????????????????????? 2⃣2⃣ (@DayseRamires) November 1, 2022

Předpokládá se, že Bolsonaro bude požadovat, aby armáda provedla audit pravděpodobně zmanipulovaných výsledků přesně tak, jak to povolují brazilské zákony.
Bolsonaro může také uvěznit radikálně levicové soudce dosazené ještě před lety Lulou, kteří po celou dobu volební kampaně otevřeně nadržovali Lulovi a nechali zablokovat všechna konzervativní média, stojící na straně Bolsonara…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Brazilský prezident Jair Bolsonaro promluvil k národu po podezřelých volbách, příznivci jásají v ulicích se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden