Itálie: Salviniho manifestace proti nikým nevolené vládě, 200 000 lidí
pravdive+seznam

Itálie: Salviniho manifestace proti nikým nevolené vládě, 200 000 lidí

Tribuna s nápisem ITALSKÁ HRDOST a pod tím VLAST KTEROU JE TŘEBA MILOVAT A CHRÁNIT 
Itálie 19.10.2019 – V Římě se v 15 hodin na náměstí San Giovanni in Laterano konala proti vládě poklidná manifestace italské středopravice organizovaná Salviniho Legou. Jako hosté z jiných politických stran vystoupil první Silvio Berlusconi (Forza Italia) a následně měla projev Giorgia Meloni (FdL).

 Salvini v Římě 19.10.2019 – úvodní video
Lid zdravého rozumu zde manifestoval proti nikým nevolené vládě, která se sformovala na základě lží i podvodů  a to za účelem sebeobohacení těch, kteří se tam přilepili na křesílka ke korýtkům – Hnutí 5 hvězd s celou levicí a progresisty, za vydatné pomoci premiéra Conteho, který to všechno umožnil. Byla to manifestace, kde italský lid žádal své právo: možnost dát svůj hlas v demokratických volbách.
Manifestace  Legy v Římě 19.10.2019, lidé se scházejí  několik hodin před začátkem
Na začátku svého vystoupení Matteo Salvini (Lega) připoměl slova velké italské novinářky a vlastenky jménem Oriana Fallaci, kterou recitovala sopranistka a herečka Katia Ricciarelli. Není to poprvé co Salvini prohlásil, že by knihy O. Fallaci měly být povinnou četbou ve škole.
Zelená cedule:  Jsem hrdá italka, ale nejsem ovládaná od  loutek na dálkové ovládání z Bruselu
Ocenil práci všech “legistů” a přítomnost všech lidí, kteří přijeli z celé Itálie a mnozí jeli i celou noc. Organizátoři mluví o více než 200 000 účastnících všech věkových kategorií – studenti, pracující i důchodci. Živé vysílání např. na Fb shlédlo 1 600 055 osob.
Kraj MARCHE: bojují o zachování nemocnice v Cingoli – je to seizmická oblast
Zvláštní pozornost bývalého ministra vnitra byla věnována policii, která má často při zásahu v rámci nelegální migrace díky zastaralým zákonům svázané ruce, tak jako zaměstnancům vězeňské policie, kategorie, která byla příliš dlouho zanedbávána. Hovořilo se také o možném vzniku Kontrolního orgánu (Garante), na ochranu těch, kteří pracují ve věznicích (ten již existuje pro vězně).
Vlajka: MATTEO SALVINI – LEGA – DĚKUJEME
Na to navazuje prohlášení Mattea Salviniho během jeho proslovu:

„Sním o zemi, kde se pedofil a násilník už nikdy nebudou moci dotknout žádné ženy nebo dítěte! PILULKA – zde naznačuje chemickou kastraci a pokračuje – osobně bych jim dal doživotní vězení“.

Sekce před tribunou pro postižené spoluobčany
V proslovu, který následoval se Salvini zaměřil na kategorie slabších občanů: děti ukradené rodinám sociální službou v nedávném skandálu z Bibbiano, ve kterém je namočeno i několik osob pol. strany PD nebo zneužívané starší osoby a invalidy!
Občané pozorně naslouchají projevu …
Salvini zmínil také TV pořad politického rázu, kde byl hostem on a Renzi a kde ho Renzi celou dobu nepříčetně atakoval. Na to Salvini řekl, že se nechtěl snížit na Renziho úroveň, protože, kdyby chtěl tak mohl začít tím, ze by na začátku pořadu pozdravil své rodiče, kteří na rozdíl Renziho rodičů, sedí doma u obrazovky s čistým trestním rejstříkem (Renziho rodiče jsou souzeni za podvody) …
Zde je na pódiu 10 našich Krajských Prezidentů výše uvedených krajů
Dále Salvini prohlásil:
„My se do vlády vrátíme, jsem o tom přesvědčen a svědčí o tom i toto náměstí. Vrátíme se tam hlavním vchodem, bez podvodů a lží.“
Nadšení během Salviniho projevu
Zde Salvini jasmě poukázal na nikým nevolenou vládu, kterí se sformovala na základě lží a podvodů za účelem vlastního sebeobohacení těch , kteří se tam přilepili na křesílka ke korýtkům – Hnutí 5 hvězd s levicí a progresisty za pomoci premiéra Conteho.
Poslanec R. Sasso z Apulie řídí při vchodu na náměstí průvod lidí z jeho kraje
Vůdce Ligy pak hovořil o autonomii, která by byla velmi prospěšná i pro obyvatele Jihu:
„Myslím na 40 000 Kalábrijců, kteří každý rok musí utéct ze své země, aby šli hledat lékařskou péči v jiných italských regionech. Autonomie znamená poslat neschopné místní politiky domů. Autonomie se rýmuje se slovem svrchovanost. Chci žít ve svobodné zemi, kde vládneme, bez čekání na to až zavolá Merkel nebo Macron. Itálie Italům“.
Mladíci až ze Sardinie – z města Cagliari
Matteo Salvini se vyjádřil o dnešní Evropě:
„Tato Evropa nefunguje … ale my to říkáme to už roky. Ale jestli si teď všichni uvědomí, že se Evropa musí změnit, tak je to díky vám … Vy, kteří jste byli léta obviňováni, že jste fašisti, nacisti, rasisti, sovranisti a populisti … toto není náměstí extremistů, toto je náměstí Italů hrdých na to, že jsou Italové!“
Hrdá Italka ochotně zapózovala
Důležité prohlášení Mattea Salviniho ohledně Turecka:
„Kdybychom byli ve vládě tak bychom nedovolili vyvraždění kurdského národa. Pošlu paní Merkel, Macronovi, paní Ursule a Giuseppimu knihu – La masseria delle allodole (napsala ji Antonia Arslan o arménské genocidě), protože Vlk ztratí chlupy, ale ne zlozvyk (v češtině by na to sedělo přísloví: Starého psa novým kouskům nenaučíš). Turecký režim neztratil zlozvyk vyvražďovat menšiny, kterí žijí na jeho území: nejdříve křesťany, pak Arménce a pak Kurdy. NE MÝM JMÉNEM !!! Není to válka ve jménu italského lidu … Kdyby měla Evropa nějakou důstojnost, tak by zítra ráno zrušila proces přistoupení Turecka do Evropy. Je to naprostá pošetilost myslet si, že Turecko může vstoupit do Evropy. Upřednostňuji jednání s Ruskem nebo s Izraelem. NIKDY S TURECKEM, NIKDY S ISLÁMSKÝM REŽIMEM. “
Mnozí Italové i kněží považují za posledního právoplatného papeže Benedikta
Je jasné, že dokud je Evropa placena pány jako je Soros, dělá dobře Viktor Orbán, který obhajuje právo na svobodné myšlení svého lidu … Salvini vzpoměl na katalánský lid a britský lid …
Chceme být přáteli, ale ne sluhové. To je rozdíl mezi námi a (italské) levice – přáteli všech, ale ničí otroci !!!
Členové Legy Umbria, kde budou 27.10.2019 krajské volby
Dále připoměl krajské volby v Umbrii, kde je 27.10.2019 po 50 letech možnost odprostit lid od levicové okupace… Jeden kandidát levice v Umbrii řekl, že kdo dá hlas Salviniho Lize, tak není křestan…
Nová v láda by chtěla darovat občanství migrantům , chceme zachovat IUS SANGUINIS
Co se týče migrace tak se Salvini mimo jiné vyjádřil v tom smyslu, že přínosem je legální imigrace kontrolovaná a kvalifikovaná, kdy lidé přijíždí s platným dokladem, prací a platí daně a posílají děti do školy. Dále řekl, že mu nezáleží na barvě kůže, záleží mu na lidech, kdo je dobrý a kdo ne.
Italská středopravice: Berlusconi, Meloni a  Salvini v Římě 19.10.2019
opravdu utíká před válkou je vítán, tak jak to řekl i Berlusconi a Meloni. Můj domov je i tvůj domov, ale pokud přijedeš do Říma a začneš říkat, že San Giovanni se ti nelíbí, nelíbí se ti jesličky … vrať se zpět do tvého domova a dělej si co chceš, protože to nejsme my, kdo musí změnit způsob života, zvyky a myšlení. Na naše symboly nám nikdo sahat nebude.
Nápis na kostlivci: PD jsou zrádci naší vlasti.  PD zkorumpuje justici, rozbije rodiny a ubližuje dětem. PD nenávidí Italy a miluje cizince, podporuje imigraci a pomlouvá italský národ
Jak již řekl Salvini předtím, ti, kteří podporují nelegální migraci a obchodování pašeráků, mají na svědomí tisíce mrtvých a dodal: „Ve vládě máme lidi s rukama potřísněnýma krví.”
Itálie, o které sní Salvini, se zaměřuje na hodnoty, úctu k občanské společnosti a dobré vzdělání, tato vláda zablokovala výuku občanské výchovy ve škole! Politika by měla být mimo školy a církve, příliš často je toto dobré pravidlo porušováno.
Dívenka rozdávající balónky a cedule. Na fotce s maminkou, která dovolila publikaci
„Jsme moře lidí, obdařeni hlavou, srdcem, vírou, duší a mozkem. Žádám vás, abyste od zítřka ROZNÁŠELI po italských náměstích, do škol, nemocnic, obchodů a vlaků JISTOTU, ŽE ZNOVU POVEDEME TUTO KRÁSNOU ZEMI BEZ ČEKÁNÍ NA ROZKAZY Z BRUSELU NEBO Z PAŘÍŽE, abychom našim dětem předali stejnou Itálii jako naši otcové a prarodiče: krásnou, hrdou, svobodnou a suverénní.

Ať žije budoucnost, ať žije Piazza San Giovanni, ať žije Lega, ať žije Itálie, ať žije svoboda, ať žije demokracie. Díky. díky, děkuji z celého srdce, pro vás, pro mé děti, pro moji zemi, pokud to bude třeba, dám také svůj život. Děkuji vám všem.“
Budou publikovány další fotogalerie z tohoto významného dne!!!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější