Bestiální multikulturalismus v praxi
RSS

Bestiální multikulturalismus v praxi

BRONISLAV KALVODA 


To je skutečně bestiální, co předvádí multikulturalismus v praxi. Občan Německé spolkové republiky původem z Tuniska v pátek v hesenském Limburgu rozjezdil svou manželku. Poté, co ji přimáčknul autem ke stěně domu, tak ji domlátil sekerou. Svědci vypověděli, že se po brutální vraždě nechal s chladnou hlavou bez odporu zatknout. Policisté a záchranáři byli po příjezdu na místo činu údajně šokováni, což není divu. Svědci čin vyfotografovali a natočili. Záběry částečně unikly  do médií. Německá policie žádala, aby se záběry nedostaly na internet a vyhrožovala pokutami.


Po celé západní Evropě dochází k postupné islamizaci, což vede k raketovému nárůstu počtu násilných trestných činů. Mezi hlavní viníky tohoto stavu odborníci zahrnují migrační krizi, která vrcholila roku 2015, kdy jen do Německa přišlo přes jeden milion migrantů, z nichž drtivá většina se dostala do Schengenu nelegálním způsobem.
Výzkumy prováděné v západní Evropě poukazují i na skutečnost, že druhá generace migrantů některých národností se dopouští více násilných trestných činů ve srovnání s jejich rodiči. V souvislosti s vysokou migrací do Německa prohlásil vlivný ruský ekonom Michail Cházin, že při svých analýzách bere ohled na situaci, kdy v Německu vypukne občanská válka mezi Němci a „nově příchozími“, pokud německá vláda nebude schopna migrantům nadále vyplácet sociální podporu.
Pro nás to tedy musí být zcela jasné varování. Připomínky a požadavky pomatených sluníčkářů je třeba naprosto jasně odmítat a zcela ignorovat. Pokud to stále někomu nedochází, tak by se měl nechat vyšetřit odborníky a psychology.
Autor:  Bronislav Kalvoda
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější