Víte, nač chce EU ve skutečnosti využít tzv. „covidový fond obnovy“?
RSS

Víte, nač chce EU ve skutečnosti využít tzv. „covidový fond obnovy“?

Jen na úvod připomínám, že EU žádné peníze negeneruje, výhradně je prožírá. Pohádkové platy bruselských papalášů i desetitisíců úředníků něco stojí. Zde lze hovořit skutečně o korupci za jejich jidášství.
I to je důvod, že peníze na tzv. „fond obnovy“ jednotlivým zemím nedává EU, ale pochází z korporátních bank, mimo jiné i těch, jejichž vedení lobbuje u příslušných eurokomisařů. Nenažraná EU tedy nikomu nic nedává, buď přerozděluje peníze, které vyprodukovali sami Evropané nebo přerozděluje půjčky, které poskytují zpravidla ti, kdo ve skutečnosti vládnou světu.
Jak známo, tak většina korporací – včetně bank – je vlastněna malou hrstkou lidí, kteří ve skutečnosti ovládají svět. Ale zpět k oné půjčce, o níž si mnoho nepříliš bystrých Evropanů myslí, že pochází z EU. Ne, EU jen určuje, zač se utratí. A právě to, kam mají tyto peníze směřovat, se nyní probíralo v nizozemském parlamentu. A – jak sami zjistíte – jde opět o záležitosti, které jsou plně v souladu s Velkým resetem (resp. Agendou 2030)…
Nizozemský poslanec Pepijn van Houwelingen byl tento týden přítomen, když nizozemská Sněmovna reprezentantů diskutovala o evropském fondu pro covidovou obnovu. Poslanec FVD chtěl vědět, co má Covid společného s tímto fondem.
Byly oznámeny plány EU na reformu daní z automobilů, hovořilo se o energetických daních, o reorganizaci prasečích farem a o daních z CO2. Nebude to žádným překvapením pro lidi, kteří už nějakou dobu sledují debatu o plánované ekonomické demolici: Fond Covidové obnovy  je vlk v rouše beránčím. Je to ekonomicky rudý marxistický plán v zelené klimatické bundě.
„Velký reset byl prodán jako zoufalá nutnost „obnovit“ naši ekonomiku,“ řekl Van Houwelingen. „Reforma energetických daní, čteme. To znamená vyšší daň z plynu a méně z elektřiny. Každý, kdo má kotel na ústřední topení, je proto poražený. Jinými slovy, poražený je obyčejný Evropan,“ řekl poslanec.
„Dalším opatřením je zavedení a zpřísnění  daně z CO2 , uvádí se ve zprávě. To znamená, že průmysl by měl platit více peněz za každou tunu vyprodukovaného CO2. To  samozřejmě opět zaplatí občan, jinými slovy, my všichni v cenách konečných produktů. A konečně režim subvencí na sanaci chovů prasat. To znamená snížit počet hospodářských zvířat, protože musíte jíst méně masa.„Co mají sakra tyto druhy opatření společného s koronavirem? Vidíte, co se děje? Takzvaná koronakrize je využívána k trvalé a důkladné změně našeho způsobu života,“ zdůraznil Van Houwelingen.
„Jinými slovy, tento fond je – nepřekvapivě – zneužíván Evropskou unií k dosažení globalistických cílů. Protože jako Nizozemsko musíme skákat přes všechny druhy obručí, abychom mohli nárokovat tento fond, fond, který je naplněn nizozemskými daňovými penězi. Jak absurdní to je?“
„Jsou to překážky a požadavky, které nemají nic, absolutně nic společného s hospodářským oživením. Například v dopise, který kabinet zaslal Sněmovně reprezentantů 28. března, čteme následující: „Například 37 procent výdajů musí souviset s klimatem a 20 procent výdajů musí být zaměřeno na digitální transformaci .“
Tvůrci evropského fondu na podporu oživení po covidu přišli se šesti pilíři na záchranu ekonomiky v EU. „Jedná se o šest požadavků, které jsou uloženy na  plán obnovy, který musí být předložen v Bruselu, abychom mohli požadovat vlastní peníze z daní, šest obručí, přes které musí kabinet a sněmovna přeskočit.
Ekologická transformace, digitální transformace, inteligentní a udržitelný růst podporující začlenění, sociální a územní soudržnost, zdravotní a hospodářská, sociální a institucionální odolnost a konečně politiky pro příští generace. Jinými slovy, realizace globalistických cílů udržitelného rozvoje. Tedy Velký reset, totální proměna našeho způsobu života. To je skutečná povaha tohoto takzvaného fondu pro obnovu po covidu.
„Už to není o koronaviru nebo lockdownech nebo rouškách, je to o něčem úplně jiném. Je to o kontrole nad každým aspektem života. Znovu a znovu nové příznaky, nové projevy a zhmotnění stejného základního trendu: stále rostoucí kontroly nad stále mocnějším státem, tyčícím se nad trvale malým a zranitelným jedincem s každým krokem. Do tohoto obrazu zapadá i tento takzvaný plán na podporu oživení a odolnosti. Je to o přenosu moci a kontroly z jednotlivce na stát ,“ uzavřel Van Houwelingen.Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden