Na lodi německých neziskovkářů přijel i drogový dealer, podezřelý z napojení na mafii
pravdive+seznam

Na lodi německých neziskovkářů přijel i drogový dealer, podezřelý z napojení na mafii


Loď Alan Kurdi, německá neziskovka Sea Eye přivezla již jednou vyhoštěného drogového dealera původem z Nigérie
Loď Alan Kurdi, německá neziskovka Sea Eye přivezla do Itálie pěkný dáreček a to nelegálního migranta z Nigérie, který byl  v  roce  2014  zatčen v Casal di Principe v oblasti Caserta a to  za páchání kriminální činnosti na území Itálie – prodej drog a jiných omamných látek. N ěkolik měsíců po zatčení, byl tento Nigeriec doprovozen na letiště a vyhoštěn letadlem do Lagosu (v roce 2015).
Taranthttps://youtu.be/w0BI6EI1Yig
Afričan byl dokonce podezříván z  účasti na činnostech souvisejících s organizovaným zločinem pocházejícím z jeho země. Podle průzkumů provedených v posledních letech se  oblast u města Caserta, včetně   pobřeží, staly skutečným “centrem nigerijské kriminální činnosti”.  Zde se organizují všechny druhy jejich aktivit – od těch, které se týkají drog, přes prostituci až po organizaci obchodování s lidmi z Afriky. 
Zdroj: http://www.ilgiornale.it/news/cronache/espulso-nel-2015-nigeriano-rintracciato-sulla-alan-kurdi-1779099.html
Pozn. autora: “Kolik takových dárečků, na které se ihned nepřijde neziskovkáři ještě přivezou?
Jen pro připomenutí, jelikož se blíží vánoce: také např. Anis Amri , který spáchal masakr na vánočním trhu v Německu (v Berlíně) přijel jako nelegální migrant na lodi přes Středozemní moře do Itálie!!!”

Zdroj: italské ministerstvo vnitra.  Příjezdy dle roků a měsíců: settembre – září a ottobre – říjen jsou ve znamení nové proimigrantské vlády … novembre – listopad  už  také začal “hezky” …
Pro doplnění:  zpráva o příjezdech ze 03.11.2019 – v ten den dorazilo 239 migrantů
Dnes ráno loď neziskovky Sea Eye – Alan Kurdi vylodila v přístavu Taranto 88 migrantů o které se před Libyjskými břehy tahala s libyjskou mili cí, která se pokusila nakládku neziskovkářů překazit (viz. video nahoře). Pro 2 osoby byl zajištěn převoz do nemocnice během týdne co loď čekala na povolení k přistání (na každé lodi je někdo “nějak”nemocný). 16.10.2019 v Taranu přistála taktéž neziskovková loď Ocean Viking se 176 migranty a následně s novou nakládkou v počtu 104 migrantů 30.10.2019 v Pozzallo – mezi těmito migranty , byl rozpoznán jeden pašerák a tudíž zatčen. Obě lodi nová, nikým nevolená vláda nechala čekat kvůli krajským volbám v Umbrii, aby nepřišli o hlasy – marná snaha, jejich pokus ve volbách se stal naprostým fiaskem. Vyhrála středopravice v čele se Salviniho Ligou. V noci z 2 na 3 listopadu tanker Asso Trenta naložil u Libye 151 osob, které jsou již v italských vodách a jede do přístavu Pozzallo …


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější