Digestoř jako součást desky vypadá skvěle a šetří místo
RSS

Digestoř jako součást desky vypadá skvěle a šetří místo

Při vaření vzniká pára, která zbytečně zvyšuje vlhkost v interiéru. Naštěstí existují moderní vynálezy řešící přesně tuto problematiku. Jde o digestoře. Jistě znáte klasickou variantu umístěnou nad sporákem. Novinkou je digestoř elegantně zabudovaná do varné desky. Jak takové zařízení funguje a co má za výhody?
Nenápadná digestoř schovaná ve varné desce
Propojit indukční varnou desku s odsavačem par představuje revoluční krok, jak ještě vylepšit a zefektivnit vaření v kuchyni. Tímto přístrojem je varná deska s digestoří FABER GALILEO , která se perfektně hodí na běžnou kuchyňskou linku, ale i na ostrůvek . Představuje vrcholnou digestoř FABER v rámci celé nabídky, ve které samozřejmě najdete i klasické varianty pro umístění nejen nad indukční desku, ale i nad plynový či elektrický sporák. Nenápadnost celého řešení dodá kuchyni moderní vzhled a ušetří trochu cenného místa.
Jak to vůbec funguje?
Digestoř je součástí indukční varné desky . Ta sama o sobě má mnoho praktických výhod, jako například efektivnější využití energie či větší bezpečnost . Zabudovaný odsavač par nepřekážení při vaření, ale přesto efektivně odsává vzniklou vodní páru. Díky tahu vzduchu je pára přirozeně vedena právě do digestoře ještě předtím, než stihne vystoupat vzhůru. Funkční efekt pro odsání par je srovnatelný s běžnou variantou umístěnou nad varnou deskou. Použitý motor je výkonný a přesto tichý . Odtahové potrubí bývá vedeno skříňkou, ale nezabírá příliš místa. Dokonce ani instalace není obtížná.
Vynálezci digestoře vědí, co dělají
Společnost FABER , která přišla s inovativním řešením v podobě digestoře jako součásti varné desky, je navíc autorem digestoří obecně. Byl to jejich nápad, že by bylo dobré mít zařízení pro odsávání přebytečné páry v kuchyni. Patří tedy mezi nejstarší výrobce digestoří na světě , čemuž odpovídá kvalita i nejnovější inovace.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější