Korotčenko: Izraelská raketa, ktorú Rusi získali v Sýrii, pomôže Rusku zlepšiť ruskú PVO

Korotčenko: Izraelská raketa, ktorú Rusi získali v Sýrii, pomôže Rusku zlepšiť ruskú PVO

Damask 8. novembra 2019 (HSP/ New Inform /Foto:Screenshot:YouTube)
 
Pred niekoľkými dňami sme písali o tom, ako Izraelci stratili pri jednej zo svojich bojových akcií namierených proti Sýrii modernú bojovú raketu. Problém pre Izrael je o to väčší, že raketa pri páde na Golanských výšinách nevybuchla a dostala sa s minimálnymi poškodeniami do sýrskych rúk. A Sýrčania odovzdali izraelskú raketu ruským odborníkom
Na snímke Igor Korotčenko
Ruskí odborníci už so záujmom zvyšky izraelskej rakety skúmajú a podľa slov Igora Korotčenka vďaka koristnej izraelskej rakete získali množstvo informácii, ktoré im pomôžu v budúcnosti nielen narúšať trajektóriu izraelských a tým aj západných rakiet (izraelskí vojenskí odborníci participovali aj na americkom raketovom výskume) ale v prvom rade pomôžu ruskej PVO lepšie bojovať proti izraelským a západným raketám. Ruskí odborníci vedia, že izraelský vojensko-priemyselný komplex patrí k najrozvinutejším vo svete, takže všetky „darčeky“, ktoré od Izraela získajú, Rusov potešia.
Čínsky portál SINA uviedol, že získanie izraelskej rakety odkrýva ruským expertom mnohé utajené skutočnosti izraelského a západného raketového výskumu. Podľa Korotčenka Izrael hrá na Blízkom východe svoju geopolitickú hru, v ktorej využíva aj Američanov. Izrael útočí bez vypovedania vojny na ciele v Sýrii stovkami rakiet, Maria Zacharova už v minulosti obvinila Izrael z hrubého porušovania sýrskej suverenity a z destabilizácie situácie na Blízkom východe.
Konstantin Michajlov
 
Príspevok Korotčenko: Izraelská raketa, ktorú Rusi získali v Sýrii, pomôže Rusku zlepšiť ruskú PVO zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější