Američania strácajú glanc, čoraz častejšie sa musia uchyľovať k silovým provokáciam, aby presadili svoje predstavy

Američania strácajú glanc, čoraz častejšie sa musia uchyľovať k silovým provokáciam, aby presadili svoje predstavy

Washington/Belehrad 9. novembra 2019 (HSP/ RusVesna /Foto:Screenshot:YouTube)
 
Američanom sa nepáči vývoj situácie v Srbsku a sú nútení čoraz častejšie aktivizovať proamerické elity na politickej scéne Srbska s cieľom zabrániť zbližovaniu Srbska s Ruskom. To svedčí o skutočnosti, že skryté metódy riadenia štátu už Američanom nefungujú ako by mali, časť elít sa zbavuje amerického vplyvu a Američania sa musia utiekať k viditeľným a otvoreným krokom s cieľom udržať si svoj vplyv v jednotlivých oblastiach
Protesty proti srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi
Momentálne Američanov výrazne dráždi politika srbského lídra Alexandra Vučiča. Američania boli nútení voči Vučičovi odtrúbiť masívnu provokačnú akciu, ktorú podľa portálu RusVesna („США отдали приказ атаковать президента Сербии“) riadil v Srbsku americký diplomat Matthew Palmer. Američania už zabránili Srbom kúpiť S-400, budú sa snažiť i naďalej na Srbsko tlačiť aj cez kosovských teroristov, ktorých priamo podporujú.
Podľa portálu RusVesna Palmer aktivizoval proamerického opozičného politika Boška Obradoviča a ďalších srbských politikov na americkej výplatnej listine, aby začali s nátlakovými akciami voči Alexandrovi Vučičovi. (Obradoviča odfotili ako odchádzal z americkej ambasády aj s pokynmi). Proamerickí manipulátori zorganizovali na sociálnych sieťach akciu, na základe, ktorej prišlo pred budovu srbskej televízie, kde mal Vučič vystupovať množstvo proamerických demonštrantov. Srbská tajná služba a Vučičova ochranka sa obávali dokonca možného útoku na srbského prezidenta a posilnila jeho ochranu.
Američania po rozpade ZSSR presadili rozpad Juhoslávie, dnes podporujú a riadia Kosovo, kde sa nachádza mohutná americká vojenská základňa. Američania sa obávajú, že po neúspechu na Blízkom východe by sa mohli ich pozície zhoršiť aj na Balkáne, kde miestni obyvatelia majú tradične k Rusku pozitívne vzťahy (najmä Srbsko, Bulharsko. Moldavsko). V geopolitickom zápase proti Rusku sa Američania opierajú o miestne proamerické politické elity, ktoré sú ochotné za americké USD zrádzať záujmy vlastných obyvateľov.
 
Video
 

 
Príspevok Američania strácajú glanc, čoraz častejšie sa musia uchyľovať k silovým provokáciam, aby presadili svoje predstavy zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější