Použitá manipulační technika nabízí nejlepší poměr cena výkon
RSS

Použitá manipulační technika nabízí nejlepší poměr cena výkon

Nekupujte si low-end značku manipulační techniky jen proto, že nemáte dostatek financí na pořízení nové, nebo z důvodu, že se vám nechce do ní tolik investovat. Nepořizujte však použitou ani v nespecializovaných bazarech. STILL nabízí svoji repasovanou manipulační techniku i po generální opravě, a to jak k prodeji, tak k pronájmu.
„Ve většině případů dokážeme uspokojit potřeby zákazníků použitým repasovaným strojem. V naší nabídce máme navíc také velké množství téměř nových strojů s minimálním nájezdem,” tvrdí o jedné ze služeb STILL manažer oddělení použitých strojů, Ing. David Rieger. „Hlavní výhodou pořízení repasovaného použitého stroje je velice příznivý poměr cena – výkon. V případě pořízení repasovaného stroje z bazaru použité techniky STILL dostane zákazník stroj s prokazatelnou minulostí, pravidelně udržovaný a servisovaný techniky STILL s použitím originálních náhradních dílů, před dodáním novému zákazníkovi navíc repasovaný dle mezinárodně závazných standardů STILL,” dodává ke službě p. Rieger.
STILL zavedl kategorizaci použité manipulační techniky
Aby měl zákazník přehled o tom, jaký stroj si kupuje, je použitá manipulační technika ve STILL rozdělena do třech kategorií. Bazar vozíků nabízí manipulační techniku v tzv. zlaté kategorii , kde jsou stroje vždy po generální kontrole. Jako nové vypadají díky nové povrchové úpravě a novou je rovněž baterie VZV. Na tyto vozíky dostává zákazník šestiměsíční záruku (max. 600 Mth). Zlatý střed nabízí stříbrná kategorie . Tato technika je zkontrolovaná servisem STILL, obnovený je lak VZV a v bezvadném stavu je dodána i baterie. Poskytovaná záruka je tříměsíční (max. 300 Mth). Ekonomickou variantu nabízí bronzová kategorie . Stroje v ní jsou provozuschopné vč. baterie. Lak je původní. Veškerá manipulační technika v kterékoliv z těchto třech tříd je po technické kontrole.
Bezkonkurenční služby STILL
Manipulační technika STILL není pro vaši firmu skvělým řešením pouze díky vysoké kvalitě samotných zařízení. Koupit si STILL VZV znamená vstoupit obrazně řečeno do klubu, kde je o vás a vaši flotilu postaráno se stoprocentním servisem, kdykoliv to potřebujete. Používáte elektrické VZV a dělá vám problém sulfatace olověných baterií? Ve STILL vám pomohou vrátit vaši baterii zpátky do provozu díky speciální službě desulfatace. Nebo vám nabídnou moderní a ekologické řešení – Li-ion baterii , která touto formou degradace netrpí, a navíc jde o ekologičtější řešení.
Další skvělou službou, nápad na kterou vznikl přímo v české pobočce STILL, je mobilní myčka VZV . Bezproblémový provoz VZV závisí na jejich pravidelném čištění. To však produkuje odpadní vody, které je dle zákona nutné ekologicky likvidovat. Nejedna firma tak už od úřadů dostala za čištění vozíků v provozu mastnou pokutu. V českém STILL proto připravili službu ekologického mytí VZV přímo v provozech firem . Stačí si objednat mytí a myčka dojede až za vámi. Na své straně nemusíte nic chystat. Mobilní myčka VZV má vlastní zdroj vody, elektrické energie i přímo integrovanou čističku odpadních vod.
STILL se snaží svými výrobky a službami přispívat k trvale udržitelnému rozvoji
I proto své elektrické vysokozdvižné vozíky dodává rovněž v již zmíněných verzích, které obsahují Li-ion baterie . Ty jsou ekologičtější hned z několika důvodů.
V první řadě jsou plně recyklovatelné. Což u olověných akumulátorů není. Neobsahují tekutý elektrolyt a neprodukují ani nebezpečné plyny.
I když je pořízení Li-ion baterií větší investicí, rychle se vrátí. Stejně velká Li-ion baterie má 3 až 4krát větší kapacitu než olověná. Manipulační technika je tak na jedno nabití déle v provozu. Nevznikají velké prostoje. A to i proto, že se Li-ion baterie rychle nabíjejí. Na 60 % své kapacity už za 40 minut. Na plnou kapacitu za 1,5 hodiny. Li-ion bateriím nevadí provoz pod bodem mrazu, nedochází u nich k sulfataci ani při delším stání vozíku a jsou v podstatě bezúdržbovými.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější