V utorok na Markíze odštartuje nová reality šou Utajený šéf

V utorok na Markíze odštartuje nová reality šou Utajený šéf

Bratislava 11. novembra 2019 (SITA/HSP/Foto:Facebook)
 
V utorok na Markíze odštartuje nová reality šou Utajený šéf. Vo formáte, ktorý prichádza na slovenské obrazovky po prvý raz v histórii, sa predstavia vysokopostavení manažéri, ktorí týždeň pracujú v utajení vo svojich spoločnostiach
Ilustračné foto
Obleky vymenia za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kanceláriách za kmitanie na najnižšej možnej pozícii vo vlastnej firme. Na päť dní sa tak infiltrujú medzi svojich zamestnancov a zistia, čo by sa bez relácie nikdy nedozvedeli.
„Utajený šéf patrí k formátom úspešným a obľúbeným po celom svete, a to predovšetkým vďaka nevšednému pohľadu kamier na prácu bežných zamestnancov veľkých firiem. Reality šou ukazuje, že každý zamestnanec je dôležitý a každý má šéfa, s ktorým niekedy nesúhlasí alebo ho rozčuľuje. Formát prináša kombináciu humoru, drámy i dojatia, a tak si ho zamilovali diváci po celom svete. Veríme, že zaujme aj toho slovenského,“ priblížil riaditeľ PR a marketingu TV Markíza Michal Borec.
Prvým šéfom, ktorého diváci a diváčky uvidia, je spolumajiteľ banskobystrického pivovaru Branislav Cvik. „Pivovar momentálne beží ako dobre namazaný stroj, ale zaujímalo by ma, čo si ľudia myslia aj o samotných procesoch vo firme. Či napríklad niečo v skutočnosti považujú za zbytočné a nepoužiteľné a robia to len preto, lebo to majú nariadené zhora. To je vlastne to, čo by som chcel zistiť,“ opísal svoje očakávania.
Pôvodný formát pod názvom Undercover Boss vytvorilo Studio Lambert, slovenská verzia vznikla na základe zahraničnej licencie od spoločnosti All3Media International Limited z Veľkej Británie. Je to najpopulárnejšia reality šou v americkej televíznej histórii, ktorej prvú epizódu sledovalo až 38,6 milióna divákov a diváčok a získala niekoľko ocenení Emmy. Od roku 2010 v USA odvysielali celkovo osem sérií šou s vyše sto epizódami a postupne formát uviedlo do vysielania viac ako dvesto krajín sveta.
Reality šou Utajený šéf odštartuje na Markíze prvou epizódou v utorok o 20:30. Zhruba hodinový formát bude televízia vysielať zatiaľ štyri utorky po sebe vždy v rovnakom čase.
 
Príspevok V utorok na Markíze odštartuje nová reality šou Utajený šéf zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější