Prostredník znova kritizuje psychológa Camerona: „Homosexualita nie je hriech. Homofóbia áno.“ Progresívec ale opäť ignoruje jeden podstatný fakt

Prostredník znova kritizuje psychológa Camerona: „Homosexualita nie je hriech. Homofóbia áno.“ Progresívec ale opäť ignoruje jeden podstatný fakt

Bratislava 11. novembra 2019 (HSP/Foto:Facebook)
 
Evanjelický teológ Ondrej Prostredník (PS) na sociálnej sieti opäť skritizoval psychológa a sociológa Paula Camerona, ktorý sa odborne venuje výskumu homosexuality a ktorý vystupoval ako súdny znalec vo veciach opatrovníctva homosexuálov v 11 štátoch USA. Cameron absolvoval začiatkom novembra turné po štyroch slovenských mestách, kde prezentoval svoj pohľad na LGBT hnutie a homosexualitu v spoločnosti
Na snímke Ondrej Prostredník
Prostredník píše, že keď sa dozvedel, že Aliancia za rodinu pozvala na Slovensko prednášať Paula Camerona, mal z toho veľké obavy. Pretože sa vraj dalo predpokladať, že bude šíriť iba „klamlstvá a nenávisť k LGBTI ľudom“. Camerona nepozvala Aliancia za rodinu, ako nepravdivú informáciu šíri Prostredník, ale Nadácia Slovakia Christiana.
Progresívca zarazili jeho slová z prednášky hlavne preto, lebo začal rozmýšľať nad tým, koľko rodičov a súrodencov, ktorých blízki sú LGBTI si bolo vypočuť Camerona. Podľa Prostredníka boli Cameronove slová neprimerané a dotkli sa, ktorí sa práve sami spoznávajú a zápasia s porozumením blízkych.

„Život gejov a lesieb je podľa neho krátky a nešťastný, plný drog, depresií, opletačiek s políciou a pohlavných chorôb. Homosexualitu považuje za ťažší hriech ako vraždu. Gejov a lesby nazýva parazitmi. A rodičom homosexuálnych detí odporúča vyhodiť ich z domu,“ zhodnotil obsah prednášky Prostredník a dodal, že takéto názory nepestujú kresťanské hodnoty v spoločnosti, ale šíria nenávisť a ubližujú.
V závere odsúdil takéto, podľa jeho slov, „zavádzanie veriacich“ a prosil ľudí, aby takéto zraňujúce a urážlivé konanie v mene kresťanskej viery odmietli. „Homosexualita nie je hriech. Homofóbia áno.“ Prostredník tu opätovne pretláča niečo, čo nekorešponduje s verejne dostupnými informáciami, keďže konzervatívci a kresťania neodsudzujú LGBTI ľudí, ale upozorňujú na ich hriešne konanie, keďže žijú sexuálny život bez manželstva.

 
Moji odporcovia spravidla klamú

Paul Cameron, ktorého dráha bojovníka proti LGBT propagande za začala v roku 1980, považuje prevenciu formou výchovy, ktorá presvedčí deti, aby nič také neskúšali, či aby sa vyhýbali LGBT, predstavuje oveľa rozumnejšie využívanie zdrojov ako nejaké pokusy o liečbu.
Cameron v rozhovore pre portál Christianitas povedal, že sa v svojich prednáška opiera o štandardné metodológie a poznatky čerpá aj z významných časopisov. „Moji odporcovia spravidla klamú. Nech konkrétne ukážu, kde som čo prekrucoval alebo nesprávne interpretoval. Neukážu a ani nemôžu ukázať,“ upozorňuje Cameron.
Psychológ dodáva, že rodičia by sa mali v prvom rade usilovať chrániť svoje deti pred LGBT propagandou. Ak však dieťa má konkrétne otázky, musia mu na ne dať rodičia podľa možnosti vyčerpávajúce odpovede.
„Vládne štúdie hovoria, že LGBT majú väčší sklon nosiť zbrane do školy, sú pripravenejší na boj. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že LGBT majú väčší sklon demonštrovať, nadávať, fyzicky hroziť,“ tvrdí psychológ, ktorý si myslí, že na súčasný stav v spoločnosti mala najväčší vplyv antikoncepčná tabletka, ktorá zmenila vzťahy medzi mužmi a ženami, zredukovala potrebu manželstva, pomohla nasmerovať spoločnosť k preceňovaniu „pocitov“ a pomohla hnutiu LGBT rozbehnúť sa.

 
Celú prednášku Dr. Paul Cameron, predstaviteľa medzinárodnej vedeckej obce, ktorý sa už 40 rokov systematicky venuje odhaľovaniu pravdy o zamlčiavaných faktoch ohľadom LGBT mentality, ideológie a propagandy, si môžete pozrieť tu:

 
Príspevok Prostredník znova kritizuje psychológa Camerona: „Homosexualita nie je hriech. Homofóbia áno.“ Progresívec ale opäť ignoruje jeden podstatný fakt zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější