Mladí podnikatelia získali ocenenie Startupový akcelerátor roka

Mladí podnikatelia získali ocenenie Startupový akcelerátor roka

Bratislava 12. novembra 2019 (TASR/HSP/Foto:Facebook-Perry Talents)
 
Ocenenie v regionálnej súťaži Central European Awards Startupový akcelerátor roka, získal slovenský startup Perry Talents. Súťaž sa organizuje každoročne v 10 krajinách strednej a východnej Európy. Jej cieľom je poukázať na úspechy jednotlivých startupov a vytvoriť priestor pre networking medzi členmi startupového ekosystému na Slovensku, či medzi krajinami CEE regiónu. Víťazi národného kola postupujú do európskeho finále v Rumunsku
Na snímke logo Perry Talents
Do súťaže sa nezapájajú iba startupy, ale aj investori, coworkingové centrá či inkubátory. Podľa slov country partnerov pre CESAwards Slovenska Patrika Rumana a Kristíny Fischerovej, tento ročník bol najúspešnejší od vzniku súťaže na Slovensku. Do súťaže sa zapojilo viac ako 147 projektov a lídrov, ktorý tvoria slovenský startupový ekosystém. Súťažiaci bojovali o výhru v 15 kategóriách, od všeobecných ako napríklad Startup of the Year (Startup roka), Best Founder (Najlepší zakladateľ), Best Female Role Model (Najlepší ženský vzor), až po špecifické – najlepší IoT startup, Blockchain startup či Fintech startup. Samostatné kategórie si organizátori prichystali aj pre coworkingové priestory, akceleračné programy a investorov.
„Veľmi si vážime toto ocenenie, aj preto, lebo patríme k nováčikom v startupovom ekosystéme. Náš akcelerátor je postavený na systematickej niekoľkomesačnej podpore pre startupy, čo pravdepodobne rozhodlo o našom víťazstve,“ hovorí spoluzakladateľ Perry Talents Juraj Gago.
Akcelerátor je postavený na viacerých pilieroch. Poskytuje systematické a kontinuálne vzdelávanie pre startupy počas celého programu, prepája ich na mentorov a lektorov z podnikateľského prostredia.
„Po úspešnom prvom ročníku sme spustili program druhého ročníka. Naše startupy sú zamerané hlavne na smart riešenia, industry 4.0, medicínsko-technologické zariadenia, virtuálnu realitu, rozšírenú realitu AR, umelú inteligenciu. Momentálne rozbiehame akceleračný program aj v Českej republike, ktorý chceme spustiť v januári budúceho roka,“ uviedol spoluzakladateľ Perry Talents Andrej Krúpa.
Startup postúpil do regionálneho finále, ktoré bude 21. novembra v Rumunsku.
 
Príspevok Mladí podnikatelia získali ocenenie Startupový akcelerátor roka zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější