Proudy migrantů obsadí Německo rychleji než by to dokázala armáda dobyvatelů
RSS

Proudy migrantů obsadí Německo rychleji než by to dokázala armáda dobyvatelů

ROMAN BEDNÁR
Tak se vyjádřil před několika měsíci republikánský poslanec USA, Steve King, který měl za sebou několik týdnů cestování po Evropě, přičemž těžištěm jeho cesty bylo Německo. Během své cesty měl rozhovory s více politiky, ale mluvil i s mnoha migranty.

Řekl, že fenomén obrovské migrace do Německa a Evropy neznamená nic jiného než to, že evropská kultura má být nahrazena islámskou kulturou.  Steve King řekl v rozhovoru s nezávislým žurnalistům Hagen Grell: “Na mých cestách po Evropě jsem najednou pochopil, co se na vašem kontinentu událo. Přišlo k výměně kultur – původní kultura je vyměněna tím způsobem, že došlo k jejímu proniknutí jinou kulturou. “
King tvrdí, že v muslimských zemích přikázali imámové masám muslimů, aby se vydali na cestu do Evropy. Tento plán se jmenuje Hidžra a podle koránu (tak to vykládají fundamentalisté) je to mírová migrace, která má za cíl osídlit cizí zemi, a pak později se jí zmocnit. Toto je součástí muslimského Religia a v Evropě to nyní vidíme v praxi.
Muslimové se tedy nemají integrovat, ale mají si vybudovat vlastní enklávy s množstvím mešit a zakládat si vlastní muslimské rodiny. Když se to vše po čase rozroste, tak budou moci skutečně převzít i celou zemi a mít v ní svou civilizaci.
Tuto tezi podporuje i fakt, že kolem 80 procent migrantů jsou mladí muži. A je zcela jasné, že si už nyní nebo později přivezou i své muslimské ženy, či dívky.
I Erdogan vyzývá své krajany, aby šli do Evropy a aby využívali tamní sociální systémy a zplodili každý alespoň pět dětí. “
Proto King vzkazuje Evropanům:
“Buďte hrdí na vaši kulturu, vaši řeč, vaše dějiny. Ale dejte pozor a velmi dobře si promyslete, koho pustíte do vaší země a myslete i na to, zda bude obohacením vaší kultury a čím přispěje vaší společnosti. “
Americký poslanec kritizoval německé politiky za to, že stále mají problém být hrdými patrioty, a to pak přenášejí i na cely národ a připomněl, že Německo svou neslavnou minulost před více než 75 let už pozitivně zpracovalo a se z ní poučilo a nemusí se proto stále omlouvat.
Nakonec ještě Němcům zanechal jeden důležitý vzkaz:
“Německo je jen a jen vaše země a jen vy smíte o ní rozhodovat a nikdo jiný. A je vaší povinností zachovat vaši skvělou kulturu a všechno co jste dokázali – a je toho velmi mnoho – pro následující generace, které vyjdou z vaší kultury. Nepřipusťte nikdy, aby někdo vaši kulturu proměnil a vzal vám vaši zemi. “
K těmto moudrým a rozvážným slovům zkušeného amerického politka připojím už jen to, co řekl o svém národě v 18. století skvělý filozof a mystický básník Friedrich Hölderlin:
“Neznám na světě žádný jiný národ, který by byl ve svém nitru tak hluboko rozpolcený jako je můj vlastní národ.”
Tato vnitřní rozpolcenost Němců se táhne jako červená nit celou jejich historií – už dávno před Hölderlinem – a stále i po něm, až do dnešních dnů.
A není nejmenší naděje, že by se jí Němci dokázali někdy zbavit.

Roman Bednár

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější