Podľa Trubana a Šeligu včera Robert Fico na tlačovke ukázal iba to, že sa ich bojí

Podľa Trubana a Šeligu včera Robert Fico na tlačovke ukázal iba to, že sa ich bojí

Bratislava 12. novembra 2019 (HSP/Foto:SITA-Ľudovít Vaniher)
 
PS/Spolu, KDH a Za ľudí včera na druhý pokus podpísali takzvanú dohodu o neútočení. Predseda vládneho Smeru-SD Robert Fico to považuje iba za akýsi spôsob ochrany týchto strán pred sebadeštrukciou. Vyhlásil, že opoziční lídri nemôžu na seba útočiť, keďže každý z nich má za sebou mnoho káuz. Podľa lídra PS Michala Trubana sa ich Fico iba bojí
Na snímke Robert Fico
„Strach Roberta Fica z toho, že by sa mohla opozícia vďaka našej dohode o neútočení prestať hádať medzi sebou, je veľký. Hneď si preto zvolal tlačovku a len potvrdil, že sa dohody o neútočení medzi opozíciou boja,“ napísal Truban v príspevku na sociálnej sieti.
Dohoda, ktorú podpísali s KDH a stranou Andreja Kisku Za ľudí, je podľa jeho názoru jasným signálom pre ľudí, ktorí strácajú nádej.

„Začali sme s KDH a fungovalo to skvelo. Pripájame Andreja Kisku a veríme, že to bude fungovať rovnako dobre. V najbližších dňoch chceme rokovať aj so SaS, ktorí prejavili o pristúpenie k dohode záujem,“ dodal na záver.
Podobne to vidí aj člen strany Za ľudí Juraj Šeliga. Fico podľa jeho slov znel síce bojovne a odhodlane, lenže v skutočnosti mal mať strach.
Podľa Šeligu Fico venoval na svojej tlačovke najviac času Andrejovi Kiskovi a to kvôli osobnej pomste. „Pokračuje v dobre načasovaných útokoch, obviňuje Andreja Kisku dobre že nie z vraždy, opakuje lži o daňových podvodoch a ďalšie staré známe pesničky. Pričom Andrej Kiska tieto veci už stokrát vysvetlil,“ tvrdí Šeliga a dodáva, že sa podobnými tlačovkami Fico snaží oklamať svojich voličov.
Fico včera okrem iného povedal, aby si všetci naokolo urobili sebareflexiu. Šeliga si ale myslí, že je to práve Fico, kto by sa mal zbaliť sa a odísť. V tejto súvislosti pripomenul vraždu novinára a jeho snúbenice, komunikáciu Glváča a prípad Baštrnáka.
„Ešte raz. Verklikár Fico sa bojí. A má sa čoho. Strana Za ľudí narástla za krátky čas na vyše 10% a Robert Fico dobre vie, že, budeme rásť aj naďalej. A on bude klesať – síce pomaly, ale bude. Navyše, Smer má vždy vo voľbách horšie výsledky ako v prieskumoch, takže môžeme pokojne tvrdiť, že Smer získa 15%, čo mu nebude stačiť. A po voľbách v roku 2020 môže prísť zmena, ktorá pošle Roberta Fica a jeho sponzorov do zabudnutia. A Slovensku nastavíme kurz, ktorý bude znamenať slušné, spravodlivé Slovensko pre každého,“ dodal na záver.
 

Príspevok Podľa Trubana a Šeligu včera Robert Fico na tlačovke ukázal iba to, že sa ich bojí zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější