Co je CO2 a kdy nás oteplí k smrti?
RSS

Co je CO2 a kdy nás oteplí k smrti?

ANTIVIRUS
Jak ví asi každý, kdo poslouchá lži z masových (a případně i z veganských) médií, řítí se na nás nevídaná katastrofická, kataklyzmická, kalamitická klimatická krize (ano, všechno tohle v jednom), a pokud nepodnikneme spoustu sebevražedných manévrů a neodevzdáme svůj majetek Klausovi Švábovi (krycí jméno  Satan Klaus ) nejpozději do konce roku 2030, bude zle a všichni umřeme.
V souvislosti s touto bezprecedentní hrozbou se tu hodně mluví o problému zvaném CO 2 . Tento zákeřný a zřejmě naprosto zbytečný plyn se prý nekontrolovatelně přemnožil a můžete za to vy lidi. Pokud chcete klimatickou kalamitu odvrátit nebo alespoň zbrzdit, odborníci doporučují, abyste okamžitě přestali dýchat. Dýcháním totiž produkujete CO 2  a tím způsobujete oteplování atmosféry a tím se pomalu ale jistě zabíjíte. Když přestanete dýchat, nebo se alespoň budete nadechovat tak maximálně jednou za hodinu, výrazně tím zvýšíte šanci na přežití nejen svojí, ale i všech ostatních. Dýchat jak se vám zachce je stejně bezohledné a nebezpečné jako nenosit všude a vždy roušku.
Všichni odborníci se shodují, že to takhle přesně je, samozřejmě tedy kromě těch odborníků, kteří s tím jako vždy nesouhlasí a o nichž se nesmí mluvit. Jednoho z těch odborníků, o nichž a s nimiž se nesmí mluvit, jsme si pozvali, aby nám objasnil situaci, ačkoliv nás za to nejspíš zavře rakušácké gestapo. Takto riskovat jsme se rozhodli zejména proto, že to stále více vypadá, že vězení bude brzy bezpečnější a levnější než většina ostatních typů ubytování.
Vítáme tedy v redakci Antiviru odborníka na karbonové emise, doktora Karbanána.
Antivejr:  Dobrý den, pane doktore.
Karbanán:  Dobrý den. Děkuji za pozvání.
Antivejr:  Řekněte nám stručně, co je to CO 2 ?
Karbanán:  CO 2  je oxid uhličitý, nebo se mu také říká kysličník uhličitý. Je to plyn.
Antivejr:  Plyn? Není náhodou z Ruska? Tím by se vysvětlovalo, proč je tak nebezpečný, ne?
Karbanán:  Tak v Rusku ho mají také, ale stejně tak kdekoliv jinde. Nachází se úplně všude.
Antivejr:  To zní zlověstně. Jak nebezpečný tedy je?
Karbanán:  Moc ne. Mnohem nebezpečnější je Uličník Kysličitý – to je prevít – ale kysličník uhličitý je za normálních okolností nepostradatelnou součástí životního cyklu. Ve vysokých koncentracích může být ale nebezpečný. Jenže ve vysokých koncentracích je nebezpečné kdeco. Víte třeba, že můžete umřít, když vypijete hodně vody?
Antivejr:  To vím. Proto jí piju vždycky o něco míň než hodně. Poslední dobou jsem díky tomu ani jednou neumřel.
Karbanán:  To děláte dobře. Jako další příklad můžeme uvést třeba idioty. Jednotlivě nejsou příliš nebezpeční, ale když se jich vyskytne vyšší koncentrace ve vládě, je to, jak se lidově říká, průser.
Antivejr:  Ano, toho jsme si tady v redakci Antiviru taky všimli. Z čeho se ten CO 2  vlastně skládá?
Karbanán:  Skládá se z jednoho uhlíka a dvou kyslíků.
Antivejr:  Co jsou tihle tři podezřelí zač?
Karbanán:  Tak kyslíci jsou takoví ti, co je dýcháme a bez nichž bychom nežili. Uhlík je základní stavební kámen DNA a vůbec všeho živého a mnoha neživého. Bez toho bychom nejen nežili, ale vůbec by tu toho moc nebylo.
Antivejr:  Tak to jsou evidentně samé nebezpečné elementy, proti nimž musí vláda tvrdě zakročit. Ale vážně, pokud máme věřit, že CO 2  je nějaká velká hrozba, a přitom se skládá z elementů, které nejen neškodí, ale jsou nutné pro život, nedalo by se to CO 2  nějak přeměnit na ty elementy?
Karbanán:  Ale samozřejmě. To dělají všechny rostliny.
Antivejr:  Pomohlo by tedy třeba vysázet víc stromů?
Karbanán:  Pomohlo.
Antivejr:  Proč to teda neděláme? Mám sice takovou teorii, ale radši se zeptám odborníka.
Karbanán:  Protože nám vládnou idioti.
Antivejr:  Tak to byla přesně moje teorie. Jak se tedy vlády pokouší tento problém řešit?
Karbanán:  Například daněmi a pokutami.
Antivejr:  A to pomáhá?
Karbanán:  Ne.
Antivejr:  Aha. A jak ještě?
Karbanán:  Tak je tu celá ta agenda Green Dealu, která nám má odebrat funkční zdroje energie a nahradit je méně funkčními.
Antivejr:  A to pomáhá?
Karbanán:  Záleží na tom, jaké máte cíle, že? Pokud je vaším cílem depopulace a ožebračení lidí, pak to docela pomáhá.
Antivejr:  Tak to dává smysl. Co by se vlastně stalo, kdyby se značně zvýšila koncentrace CO 2  v atmosféře?
Karbanán:  Tak nějaké negativní dopady by to určitě mělo. Záleží na těch hodnotách. Zatím na nijak nebezpečných hodnotách nejsme. Kromě toho, příroda má tendenci věci vyvažovat a uvádět do rovnováhy a vlastně by bylo dost těžké nějak zásadně zvýšit koncentraci CO 2  na celém světě.
Antivejr:  Co by se stalo, kdyby naopak CO 2  nebylo vůbec?
Karbanán:  Všichni bychom umřeli. Všechen život by skončil.
Antivejr:  Tak to chápu, že tomu CO 2  vyhlásili válku. Ale povězte nám, k čemu přesně tenhle plyn potřebujeme? Dá se s ním topit?
Karbanán:  Topit se s ním nedá, protože CO 2  naštěstí nehoří. To bychom tu dlouho nebyli. K čemu ho potřebujeme? Tak například člověk by bez něj nemohl dýchat. Dýcháme sice kyslík, ale bez CO 2  by ho tělo nedokázalo vstřebávat, když to řeknu zjednodušeně. Ale lidské tělo si ten CO 2  vyrobí samo, takže to není problém. Problém je, že ho k životu potřebují právě ty rostliny, které jsme již zmiňovali, a ty rostliny potřebujeme k životu my. Bez CO 2  nemohou žít rostliny, bez rostlin by tu nebyl kyslík, a bez kyslíku by tu nebyli živočiši jako my.
Antivejr:  To mi pořád tak nějak vychází, že pokud je CO 2  moc, potřebujeme víc rostlin, aby nám z něj udělaly kyslík.
Karbanán:  To je rozumná úvaha.
Antivejr:  Nevidím ale nikde snahu to zařídit. Naopak, lesy se spíš kácí a nechávají zničit kůrovcem a shořet.
Karbanán:  Ano. Tak to dopadá, když vládnou idioti v zajetí pomatených ideologií.
Antivejr:  Dobře, ale podívejme se na ten aspekt, jestli tu ten domnělý problém vůbec je. Celá agenda Green Dealu je postavená na tom, že se omezí CO 2  produkované lidskou činností. To má ale smysl pouze tehdy, když je lidská činnost zodpovědná za významnou část celkové produkce CO 2 . Kolik ho tedy my lidi produkujeme naší činností, ve srovnání s přírodními zdroji, na něž nemáme vliv?
Karbanán:  Lidské emise jsou zodpovědné za zhruba 18 ppm [milióntin], zatímco příroda produkuje 392 ppm z celkových 410 ppm CO 2  v atmosféře. Neboli člověk přispívá méně než pěti procenty.
Antivejr:  To není moc.
Karbanán:  To není.
Antivejr:  To mi tak připadá, že i kdybychom všichni přestali dýchat, bylo by to k hovnu.
Karbanán:  No, takhle bych to neřekl, ale máte pravdu.
Antivejr:  Takže omezování té takzvané „uhlíkové stopy“ je nesmysl?
Karbanán:  Je to nesmysl. Omezovat by se mělo  znečištění  a ne plyn, který je součástí přírody, je nutný k životu na planetě, a na jehož koncentraci v atmosféře máme naprosto minimální vliv.
Antivejr:  Poslední otázka: co by se podle vás mělo v současné situaci dělat?
Karbanán:  Skončit se všemi těmi šaškárnami klimagorů a greténů a začít zase používat mozek.
Antivejr:  To by bylo fajn. Děkuji vám za rozhovor.
Tak to byl karbonový odborník doktor Karbanán, který nám na konci rozhovoru předložil jednoduché a levné řešení klimatické supermegakrize. Jelikož ho ale nikdo ve vládě neposlouchá a místo toho se vláda řídí názory švédské puberťačky a podobných „odborníků“, máme se zřejmě na co těšit.
Vlády se pravděpodobně i nadále budou řídit pseudovědou IPCC, kde se CO 2  produkované lidskou činností z jakéhosi důvodu chová jinak, než CO 2  z jiných zdrojů, ačkoliv je to ta samá molekula. Je to podobné, jako když ruský plyn kupovaný z Německa (nebo nějaké ještě bizarnější země) je podle nich jiný než když je kupovaný z Ruska, ačkoliv je to pořád ten samý, jen zdražený.
Podobně CO 2  tu bude celkově pořád stejné množství, jen za to budeme platit. To se zdá obecně být strategií našich vládců – přesunovat věci z místa na místo a dopravovat je někam co nejdelší trasou a na každém kroku z nás za to toho vyždímat nějaké prachy.
O globálním oteplování se přestalo mluvit, protože se nedalo dál tajit, že se nijak zvlášť neotepluje, ale s „klimatickou změnou“ našli ten správný termín, který se dá používat donekonečna, protože klima/počasí se mění pořád. Podobně jako se dá věčně „bojovat“ s „teroristy“, které vlády můžou donekonečna vyrábět, a s „viry“, které se dají donekonečna vymýšlet.
Skutečný virus (a skuteční teroristé) – vlády – mezitím škodí dál.
The post Co je CO2 a kdy nás oteplí k smrti? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden