Pre svet je existenčne dôležité, aby Donald Trump ostal v úrade prezidenta USA

Pre svet je existenčne dôležité, aby Donald Trump ostal v úrade prezidenta USA

Washington 16. novembra 2019 (HSP/ Roman Bednár /Foto:SITA/AP-Patrick Semansky)
 
Tento týždeň sa vo Washingtone začalo verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. V tomto prípade sú to Demokrati. Donald Trump je prvým lídrom po viacerých prezidentoch USA, ktorý nezačal žiadnu novú vojnu a ktorý „nerinčal“ zbraňami výhražne voči Rusku. Okrem iného aj preto mu Demokrati vypovedali celkom otvorene vojnu za účelom jeho politického zničenia.
Na snímke Donald Trump
Žiadny iný svetový politik nevystupuje tak ako Trump s takou odvahou a ráznosťou voči anglosaským politicko-ekonomickým globalistom, ktorí chcú vytvoriť nový svet – svet globálny, v ktorom budú všetko manipulovať a ovládať podľa svojich predstáv a k svojmu prospechu. Má to byť v prvom rade svet bez národov, kde bude vládnuť len povrchnosť, konzumizmus a lacná zábava.
Pre globalistov je konzervatívny poriadok, ktorého základom sú svojprávne národy, hrdé na svoju kultúru a tradície a so svojím vlastným zákonodarstvom veľkou prekážkou na ceste vytvorenia svetovej vlády. Pre nich je je slobodný občan a jeho demokratické vymoženosti nočnou morou, ktorú treba vykynožiť a dostať z povedomia ľudí.
Najlepšie sa to globalistom darí, ak ho onálepkujú ako fanatického nacionalistu, prípadne nacistu, ktorý nenávidí iné rasy a je nepriateľom islamu. Občana ako suveréna, ktorý odmieta globalistov a ich globalizmus, je potrebné za každú cenu difamovať a svetu ho prezentovať ako netolerantného netvora, ktorý nechce pomáhať utečencom a migrantom.
Pre globalistov je prioritou za každú cenu čo najrýchlejšie dostať nacionálne štáty do stavu vnútornej rozpoltenosti, aká vládne už napríklad v Nemecku, kde etablované strany odmietajú akúkoľvek demokratickú spoluprácu s AfD a ju priam chorobne difamujú.
Donald Trump je mužom, ktorý reprezentuje, podobne ako aj Vladimír Putin, všetky klasické konzervatívne hodnoty. A pre oboch prezidentov platí aj to, že na prvom mieste sú pre nich ich krajiny a ich národy a až potom všetko ostatné.
A obaja sú preto z pohľadu globalistov najväčší nepriatelia ich globalistických snažení o ovládnutie sveta a o odstránenie národov, lebo len tak môžu získať neohraničenú globálnu moc a tým aj svetovládu.
Preto už od začiatku nástupu Trumpa ako prezidenta USA, bolo najdôležitejším cieľom globalistov za každú cenu, aj tými najpodlejšími a najšpinavejšími machináciami, prekaziť mierovú spoluprácu Trumpa a Putina.
Roman Bednár
 
 
Príspevok Pre svet je existenčne dôležité, aby Donald Trump ostal v úrade prezidenta USA zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější