Blaha k oslavám Novembra 89: „Vy „demokrati“, len kopte do komunistov, ktorí nás oslobodili od nacizmu, postavili krajinu na nohy a vybudovali všetko, čo potom privatizovali grázli, mafiáni a západní otrokári“
pravdive+seznam

Blaha k oslavám Novembra 89: „Vy „demokrati“, len kopte do komunistov, ktorí nás oslobodili od nacizmu, postavili krajinu na nohy a vybudovali všetko, čo potom privatizovali grázli, mafiáni a západní otrokári“

Bratislava 16. novembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)
 
Poslanec NR SR za Smer-SD Ľuboš Blaha k posledným dňom venovaným spomienkam a velebeniu Nežnej revolúcie sformuloval desať zákonov antikomunizmu.
Ilustračné foto
Médiá sú tento týždeň plné spomienok a vyjadrení aktérov Novembra 1989, keď sa komunistický režim v Česko-Slovensku zmenil na demokratický.
Ľuboš Blaha však upozornil, že spoločnosť sa nekriticky riadi desatorom zákonov antikomunizmu, ktoré sú plné paradoxov.
1. Čím menej máš rokov, tým viac si trpel za bývalého režimu. Úplne najviac si trpel, ak si bol v roku 89 spermia, čo trepotala chvostíkom a hľadala vajíčko.
2. Čím väčší si bol aparátčik alebo čím zaslúžilejší si bol umelec, tým viac dnes miluješ kapitalizmus. A čím viac socialistických filmov si natočil, tým viac hejtuješ „totalitu“.

3. Čím viac voláš po európskom superštáte, tým viac lamentuješ nad tým, ako nám ZSSR bral národnú suverenitu. A čím viac sa chytáš za hlavu, že pcha, Varšavská zmluva, tým viac kričíš, aké skvelé je NATO.
4. Čím viac sa oháňaš bojom proti fašizmu, tým viac hejtuješ Rusov, ktorí nás od neho oslobodili. A božechráň, aby si priznal, že nás oslobodila Červená armáda – veď to je predsa extrémizmus.
5. Čím vyššiu máš hypotéku, tým viac nadávaš na komunistov, že postavili byt, ktorý dnes splácaš banke.
6. Čím viac sa bojíš o svoje zamestnanie, tým viac vrieskaš po komunistoch, že dali všetkým ľuďom prácu.
7. Čím väčšia limuzína, na ktorej sa premávaš, tým viac ohŕňaš nos nad papalášstvom komunistov.
8. Čím viackrát použiješ slová „sloboda“, „demokracia“ a „Amerika“, tým viac sa vysmievaš komunistom za slová „proletariát, revolúcia a Sovietsky zväz“. A čím viac si vykrikoval „Nech žije súdruh Lenin“, tým viac dnes vykrikuješ „Nech žije súdruh Havel“.
9. Čím viac prihlášok do KSS si podal pred rokom 89, tým viac kiskáš, pardon vzdycháš, aká je demokracia úžasná. A úplne najviac vzdycháš, keď tvoj tato ako kovaný boľševik šikanoval ľudí za ich náboženskú vieru.
10. Čím viac sa oháňaš demokraciou, tým viac voláš po Majdane a zvrhnutí demokraticky zvolenej vlády.
„30 rokov pokrytectva a faloše,“ hodnotí krátko šéf parlamentného výboru pre európske záležitosti Ľuboš Blaha.
Jednostranným kritikom komunizmu odkazuje: „Jasné, spievajte Pravda víťazí a ďalej šírte slniečkarsku propagandu a lži o socializme. Jasné, spievajte, Sľúbili sme si lásku a ďalej rozsievajte nenávisť proti každému, kto nie je liberál.“
„Jasné, spievajte, Bratríčku, zavřel si vrátka? a ďalej sem pozývajte americké vojská. Jasné, kopte do komunistov, čo vám dali robotu, bývanie, zdravotníctvo, školstvo a bezpečnosť.“
„Kopte do komunistov, čo nás pomohli oslobodiť od nemeckej okupácie. Kopte do komunistov, čo tu postavili krajinu na nohy a vybudovali všetko, čo potom privatizovali grázli, mafiáni a západní otrokári. Jasné, kopte. A potom sa pozrite do zrkadla a príde vám zle. Vy „demokrati“.“

 
 
Príspevok Blaha k oslavám Novembra 89: „Vy „demokrati“, len kopte do komunistov, ktorí nás oslobodili od nacizmu, postavili krajinu na nohy a vybudovali všetko, čo potom privatizovali grázli, mafiáni a západní otrokári“ zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější