Pro svět je existenčně důležité, aby Donald Trump zůstal v úřadu prezidenta USA
RSS

Pro svět je existenčně důležité, aby Donald Trump zůstal v úřadu prezidenta USA

ROMAN BEDNÁR
Ve Washingtonu se začalo 13. listopadu veřejné slyšení “svědků” v Sněmovně reprezentantů za účelem zahájení impeachmentu proti Trumpovi. Ten je trnem v oku tradiční politické elitě. V tomto případě jsou to Demokraté. Donald Trump je prvním prezidentem po několika prezidentech USA, který nezačal žádnou novou válku a který “neřinčí” zbraněmi výhružně vůči Rusku. Mimo jiné i proto mu Demokraté vypovídají zcela otevřeně válku za účelem jeho politického zničení.

Žádný jiný světový politik nevystupuje tak jako Trump s takovou odvahou a rázností vůči anglosaským politicko-ekonomickým globalistům, kteří chtějí vytvořit nový svět – svět globální, ve kterém budou všechno manipulovat a ovládat podle svých představ a ke svému prospěchu.
Má to být v první řadě svět bez národů, kde bude vládnout jen povrchnost, konzumismus a levná zábava.  Pro globalisty je konzervativní řád, jehož základem jsou svéprávné národy, hrdé na svou kulturu a tradice a se svým vlastním zákonodárstvím velkou překážkou na cestě vytvoření světové vlády. Pro ně je je svobodný občan a jeho demokratické vymoženosti noční můrou, kterou je třeba vymýtit a dostat z povědomí lidí.
Nejlépe se to globalistům daří, pokud jej ocejchují jako fanatického nacionalistu, případně nacistu, který nenávidí jiné rasy a je nepřítelem islámu. Občana jako suveréna, který odmítá globalisty a jejich globalizmus, je třeba za každou cenu difamovat a světu ho prezentovat jako netolerantního netvora, který nechce pomáhat uprchlíkům a migrantům.
Pro globalisty je prioritou za každou cenu co nejrychleji dostat nacionální státy do stavu vnitřní rozpolcenosti, jaká vládne už například v Německu, kde etablované strany odmítají jakoukoli demokratickou spolupráci s AFD a ji přímo chorobně difamují.
Donald Trump je mužem, který reprezentuje, podobně jako i Vladimír Putin, všechny klasické konzervativní hodnoty. A pro oba prezidenty platí i to, že na prvním místě jsou pro ně jejich země a jejich národy a až potom všechno ostatní.
A oba jsou proto z pohledu globalistů největší nepřátelé jejich globalistických snažení o ovládnutí světa a o odstranění národů , neboť jen tak mohou získat neomezenou globální moc a tím i světovládu.
Proto již od začátku nástupu Trumpa jako prezidenta USA , bylo nejdůležitějším cílem globalistů za každou cenu, i těmi nejpodlejšími a nejšpinavějšími machinacemi, překazit mírovou spolupráci Trumpa a Putina.


Roman Bednár

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější