Když nám komunisté kážou jak bylo dobré svrhnout socialismus …
RSS

Když nám komunisté kážou jak bylo dobré svrhnout socialismus …

KAREL KŘÍŽ
Tak je to už třicet let. Třicet let od pádu sovětského typu socialismu v naší zemi. Co nám těch třicet let přineslo? Co se změnilo? Jsme svobodní občané? Můžeme podnikat na volném trhu? Můžeme svobodně vyjadřovat svoje názory? Máme právní stát? Můžeme být hrdí na naše politické představitele?
Obávám se, že nikoliv. Socialismus importovaný sovětskými bolševiky nahradil socialismus multikulturně eurounijní a co hůř, ani se vůbec nevyměnily hlavní charakterové vlastnosti vedoucích papalášů, kteří se dnes skrývají za maskou demokratů.
V listopadu 1989 si určitě většina z nás nepomyslela, že 30. výročí “sametové revoluce” budou uctívat “bývalí” komunisté či dokonce agenti StB v elitních pozicích vládnoucích struktur. Není to jen Bureš, můžeme jmenovat mnoho dalších … Štěch, Rychetský, Filip … a mnoho dalších. Kam jsme to dospěli? To máme v naší vlasti opravdu takové hloupé volební stádo bolševismem nakažených ovcí, že jim toto nevadí? 
Asi ano. Všeholid prostě nechtěl a nechce kapitalismus bez přívlastků, ten ideál nás pravicově smýšlejících, chce sociální jistoty, neomarxistický smrádek, “klid na práci” a pohodlné teploučko. Vůbec mu přitom nevadí, že se tak stává otrokem sociálního státu, figurkou politických loutkovodičů, zvířetem zavřeným v novosocialistické kleci, ze které neumí ani dnes utéci.
Je to smutné, ale lidí toužících po opravdové svobodě je žalostně málo. I zde na PP je vidět v diskusích jaký je stav společnosti. Komunističtí trollové zde mají navrch a oponenti nemají sil jim zdárně oponovat. Stalinističtí nostalgici si zde užívají svobody slova, kterou systematicky dříve potlačovali. Nenechme se však jimi znechutit. Právě to chtějí.
Nenechme se znechutit ani Andrejem Babišem kladoucím květiny u pomníku “revolučních” událostí 17. listopadu 1989 . Stále žije naděje. Racionálně uvažující občané euroatlantické civilizace toho všeho již mají plné zuby a ukazují, že se dá stále něco v boji proti socialismu a multikulturnímu neomarxismu, který jako prasklý hnisavý vřed nakazil dříve svobobný Západ, dá dělat. Donald Trump, Matteo Salvini a mnozí další budiž nám světlem na konci tunelu. 
 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější