Rusi a Sýrčania, na rozdiel od Američanov, poskytujú sýrskym obyvateľom humanitárnu pomoc

Rusi a Sýrčania, na rozdiel od Američanov, poskytujú sýrskym obyvateľom humanitárnu pomoc

Damask 30. novembra 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Hassan Ammar)
 
Sýrska občianska vojna, ktorú rozpútali Američania trvá už trvá 8 rokov a 8 mesiacov. Rusi na rozdiel od Američanov pomáhajú sýrskemu obyvateľstvu a dopravujú do Sýrie humanitárnu pomoc, ktorú rozdávajú bezplatne sýrskemu obyvateľstvu
Ilustračné foto
Američania naopak, ponechávajú ozbrojeným proamerickým skupinám plnú kontrolu, takže proamerické skupiny rabujú konvoje Červeného Polmesiaca a za nehorázne sumy predávali obyvateľom základné potraviny či lieky. Katastrofálna situácia je najmä v tábore Rukban v blízkosti jordánskych hraníc, tábor sa nachádza v blízkosti americkej vojenskej základne. Informácie prináša portál RusVesna
Rusi a Sýrčania na územiach, na ktorých získajú pod kontrolu okamžite zabezpečia dovoz základných potravín a liečiv. Ruskí lekári na ruských základniach poskytujú  obyvateľstvu medicínsku pomoc spolu so Sýrčanmi. Ruskí a sýrski vojaci pri rozdávaní humanitárnej pomoci ale nezabúdajú na to najdôležitejšie a pokračujú v čistení ďalších sýrskych oblastí od teroristov.
V posledných hodinách Rusi pripravili opäť takmer 3000 balíčkov v ktorých sa nachádza múka, cukor, čaj, mäsové konzervy, sušené mlieko, vitamíny. Tieto balíčky bezplatne získavajú sýrski obyvatelia v opevnených centrách  ruských a sýrskych jednotiek.
V posledných hodinách dopravili Rusi humanitárnu pomoc do rajónov Kobani, Tel Hazar, Meshfer i  do oblasti Aleppo (Bustan al Kaser). Rusi uviedli, že sýrske obyvateľstvo sa vďaka občianskej vojne rozpútanej Američanmi nachádza v katastrofálnej situácii. Humanitárna pomoc Sýrčanom je súčasťou ruskej vojenskej misie. Okrem Rusov zabezpečuje humanitárnu pomoc v Sýrii fond Achmata Kadyrova, Čečenci rozdávajú takisto balíčky i teplé oblečenie, čečenskí výsadkári sú v Sýrii veľmi obľúbení.
 
Príspevok Rusi a Sýrčania, na rozdiel od Američanov, poskytujú sýrskym obyvateľom humanitárnu pomoc zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější