DEMONSTRACE: Politolog Jiří Pehe vyzývá k nátlaku na Babiše po vzoru Hongkongu, Chile nebo Libanonu

DEMONSTRACE: Politolog Jiří Pehe vyzývá k nátlaku na Babiše po vzoru Hongkongu, Chile nebo Libanonu

Politolog Jiří Pehe zveřejnil na svém profilu na Twitteru komentář k aktuálnímu vnitropolitickému dění, ve kterém vyzývá veřejnost a kontroverzní spolek Milion chvilek pro demokracii k eskalaci odporu proti Andreji Babišovi.
Scénář Hongkong, Chile, Libanon
Jiří Pehe reaguje na poslední vývoj kolem auditní zprávy Evropské komise, která by měla obsahovat konstatování, že je Andrej Babiš ve střetu zájmů, pokud se týká jeho bývalé firmy Agrofert, která je nyní vložena do svěřenského fondu. Opozice reagovala na zatím nepotvrzené informace některých médií a opětovně požaduje odstoupení předsedy vlády. Překvapivě agresivně se k nim připojil politolog Pehe, který doslova napsal: “Pokud bude chtít občanská společnost donutit po auditu EK Babiše k odchodu, nebudou stačit demonstrace ve festivalovém duchu jednou za dva tři měsíce.  Bude zapotřebí scénář Hongkong, Chile, Libanon. Tedy demonstrace každý den, dokud AB neodejde. Máme na to?”

Pokud bude chtít občanská společnost donutit po auditu EK Babiše k odchodu, nebudou stačit demosntrace ve festivalovém duchu jednou za dva tři měsíce.
Bude zaptřebí scénář Hongkong, Chile, Libanon. Tedy demonstrace každý den, dokud AB neodejde. Máme na to? @milionchvilek
— Jiří Pehe (@JiriPehe) December 2, 2019

Při demonstracích v zahraničí umírají lidé
Je otázkou, zda Jiří Pehe podlehl momentálním emocím a bez rozmyslu napsal, co ho zrovna napadlo a nebo svou poznámku myslel vážně. Možná má Jiří Pehe o demonstracích ve zmíněných zemích málo informací. Nic z toho ale neomlouvá jeho nezodpovědnost a nebezpečnost jeho výzvy. Při protestech v Hongkongu, Chile a Libanonu totiž umírají lidé a dochází k obrovským škodám na majetku . Nechce se ani věřit tomu, že právě do takového chaosu chce Jiří Pehe přivést naši zemi. Nezbývá než doufat, že se jeho nezodpovědným prohlášením začnou zabývat orgány činné v trestním řízení.
Rudolf Hruboň
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější