Švédsko: Muslimský gang napadl za bílého dne v centru města mladou Švédku (video)
RSS

Švédsko: Muslimský gang napadl za bílého dne v centru města mladou Švédku (video)

V obohacovaných zemích už dávno nenajdete místo, kde se můžete cítit naprosto bezpečně. Po nejednom vloupání do domovů místních obyvatel i napadení v centrech měst za bílého dne, se již zejména osamělé ženy nemohou cítit bezpečně takřka nikde.
K dalšími takovému napadení došlo také za bílého dne a navíc v centru města. Invazní gangy často složené z nezletilců moc dobře ví, že se žádného trestu nemusí obávat.
A nemusí se obávat ani toho, že by někdo jejich oběti pomohl, neboť po mnoha negativních zkušenostech, kdy byl napadený, který se aktivně bránil, odsouzen za nepřiměřenou obranu k horšímu trestu než sám útočník, se již většina kolemjdoucích raději dívá jinam.
V klipu , který se stal virálním na platformě sociálních médií Twitter, je vidět, jak se větší počet mladých mužů dopouští nemilosrdného bití.   Oběť? Osamělá dospívající dívka.
O víkendu koloval záznam z mobilního telefonu mladého přistěhovaleckého gangu, který zaútočil na osamělou dívku, které bylo údajně 15 let. Mladých mužů je asi 10.
Gang dívku bije a strká do ní, zatímco jeden z nich hystericky křičí v jakémsi umělém podivném smíchu. V klipu je také vidět, jak jeden z nich srazil ženu na zem.
Překlad komentáře u videa: Co se to sakra děje v Umeå? 10 kluků udeřilo 15letou dívku, zbilo ji a hodilo ji na zem. A natáčeli si to? Naprosto kurva nesmyslné. Tak kurva tragické, jako cesta, kterou směřuje tento svět a město.

Vad fan är de som händer i Umeå? 10 grabbar mot en 15 årig tjej, slår henne och kastar henne i backen. Och filmar? Helt jävla sanslöst. Så jävla tragiskt vars den här världen och staden är påväg. pic.twitter.com/DgDXLk8KLc
— persson (@viktortagep1) November 11, 2022

Jeden pachatel je opakovaně slyšet jak křičí: „abow abow abow“, což arabsky znamená něco jako „hovno“ nebo „bastardi“.
Podle komentářů k filmu se útok odehrál v centru města Umeå poblíž Rådhusesplanaden (náměstí, kde se nachází radnice) a hamburgerového řetězce McDonalds.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Švédsko: Muslimský gang napadl za bílého dne v centru města mladou Švédku (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden