Švédsko: Mohamed přešel od krádeží dámského prádla k vloupačkám a znásilňování
RSS

Švédsko: Mohamed přešel od krádeží dámského prádla k vloupačkám a znásilňování

Také další případ ze Švédska dokazuje, že ženy se již nemohou v této zemi cítit bezpečně takřka nikde, dokonce ani ve svých domovech. Sériový násilník začal krádežemi prádla v prádelnách a skončil vloupáváním do domovů žen a jejich znásilňováním…
35letý muž ze Sýrie několik let šířil teror v rezidenční čtvrti v Motale. V prádelně kradl dámské spodní prádlo a dělal ženám nechtěné sexuální návrhy. Letos v létě se to vyhrotilo, neboť od krádeží prádla a obtěžování přešel ke vloupačkám a znásilnění. Nyní je odsouzen za několik vloupání a dvě znásilnění.
Minulý týden odsoudil okresní soud v Linköpingu Mohameda Alothmana ke čtyřem a půl letům vězení za dvě znásilnění a několik vloupání v obci. Všechny trestné činy byly spáchány mezi 9. červnem a 3. červencem letošního roku.
9. června nabídl ženě pomoc. Když dorazili k ženiným domovním dveřím, zeptal se, jestli si může dát sklenici vody. Žena šla do kuchyně, aby mu podala vodu, ale když se otočila, najednou stál za ní uvnitř jejího bytu. Povalil ji na zem a znásilnil. Poté, co ženu znásilnil, jí ukradl telefon a klíče a odešel.
O pár týdnů později, 28. června, Mohamed v noci vylezl na balkon. Dveře byly pootevřené, tak vtrhl dovnitř a zaútočil na ženu, která tam bydlí. Mohamed ženu znásilnil, ale během útoku se jí podařilo kousnout ho do ruky, takže začal krvácet. Pak se z místa vyplížil.
Na začátku července se vloupal do bytu jiné ženy. Mohamed mimo jiné ukradl klíče od bytu, ženské spodní prádlo, jídlo a tašku. Všechny věci byly následně nalezeny v domě pachatele.
V noci 3. července Mohamed vlezl otevřeným oknem do bytu další ženy, která však naštěstí nebyla doma. Když se žena vrátila domů, zjistila, že v bytě něco chybí. Taška, šperky, klíče, telefon, spodní prádlo, pas, sluchátka a další předměty patřící ženě byly později nalezeny v Mohamedově domě.
Ale když se o pár dní později vrátil do bytu, aby se tam pokusil vloupat s klíčem, který ukradl, žena už stihla včas vyměnit zámek. Vzhledem k tomu, že žena byla doma, když se Mohamed pokusil odemknout přední dveře, mohla upozornit policii, což vedlo k zatčení zloděje a násilníka.
Mohamed Alothman pochází ze Sýrie a v roce 2014 získal povolení k trvalému pobytu ve Švédsku. Během soudního řízení státní zástupce usiloval o jeho vyhoštění, ale okresní soud tuto žádost zamítl.
Odkázal na ustanovení, které bylo nedávno zrušeno, a které dříve vyžadovalo „výjimečné důvody“ pro deportaci jedince, který má povolení k pobytu déle než čtyři roky. Soud však vloupačky a znásilnění za výjimečné důvody nepovažoval.
Před třemi lety byl Mohamed odsouzen za sexuální obtěžování dvou nezletilých dívek. K jedné dívce přistoupil a osahával ji pod sukní, a  před další dívkou se obnažil na koupališti.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Švédsko: Mohamed přešel od krádeží dámského prádla k vloupačkám a znásilňování se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden