Opětovná kriminalizace Andreje Babiše má dnes pokračování, na Slovensku byla zahájena kriminalizace Roberta Fica jako odveta a vzkaz Rothschildů, že stahovat zlato z trezorů The Bank of England zpátky na Slovensko není dobrý nápad! Příkazy ke kriminalizac

Opětovná kriminalizace Andreje Babiše má dnes pokračování, na Slovensku byla zahájena kriminalizace Roberta Fica jako odveta a vzkaz Rothschildů, že stahovat zlato z trezorů The Bank of England zpátky na Slovensko není dobrý nápad! Příkazy ke kriminalizac

Opětovná kriminalizace Andreje Babiše má dnes pokračování, na Slovensku byla zahájena kriminalizace Roberta Fica jako odveta a vzkaz Rothschildů, že stahovat zlato z trezorů The Bank of England zpátky na Slovensko není dobrý nápad! Příkazy ke kriminalizaci politiků přichází na podnět osob a figur s vazbami na Evropskou unii a byrokratický aparát v Bruselu, který podle svědků už má po krk čelních politiků skupiny V4, kteří odporují migraci, přerozdělovacím kvótám a poukazují na infiltraci politických procesů ve svých zemích ze strany nadnárodních neziskovek!
Český premiér Andrej Babiše se včera znovu stal kriminalizovaným premiérem, když nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman odmítl potvrdit zastavení Babišova trestního stíhání a poslal celou kauzu zpátky na pražské státní zastupitelství s žádostí o doplnění argumentace a nálezů, které vedly dozorujícího pražského dozorujícího zástupce Jaroslava Šarocha k rozhodnutí zastavit Babišovo trestní stíhání [ 1 ].
Argumentace prý obsahovala nedostatky. Jenže, to zdaleka není všechno. Ve stejný den do Česka přišla z Bruselu údajně závěrečná a finální zpráva Evropské komise o střetu zájmů Andreje Babiše. Dokument, který je veden v režimu “Důvěrné”, se dostal do rukou Pražského magistrátu a některých politiků Pirátské strany, a to z titulu samotné žaloby, protože udání na Andreje Babiše ze střetu zájmů v roce 2016 do Bruselu zaslal Lukáš Wagenknecht, který dříve pracoval pro Andreje Babiše na ministerstvu financí, ale odtamtud odešel kvůli tomu, že mu prý do práce zasahovala Radmila Kleslová.
Andrej Babiš, premiér ČR vzešlý z demokratických voleb, nikoliv z ulice nebo z vykřičené pláně na Letné.
Radmila Kleslová je velmi zajímavá postava. Její jméno zaznívá v nahrávce od skupiny Julius Šuman, kde o ní Andrej Babiš hovoří jako o bývalé špionce, kterou komunistická StB tzv. “zahájila” a následně využila pro zpravodajskou činnost. V této nahrávce [ 2 ] rovněž Andrej Babiš odhaluje, že ruská KGB již půl roku před listopadem 1989 v Moskvě informovala čelního kádra ÚV KSČ, že novým prezidentem po Gustávu Husákovi v ČSSR bude nějaký Václav Havel.
Nahrávka je nejdůležitějším svědectvím a materiálem po roce 1989, které potvrzuje informace o tom, že 17. listopad 1989 řídila sovětská KGB skrze zaúkolovanou československou StB , a to tak dokonale, že dopředu byl nachystaný nová prezident Václav Havel a KGB zajistila, že bude mít důsledné komunistické uvedení do funkce, protože o Havlův nástup do pozice prezidenta se nejvíce zasloužil Marián Čalfa, tehdejší předseda federální vlády ČSSR a člen ÚV KSČ uvedený do funkce předsedy vlády v prosinci 1989 po abdikaci vlády Ladislava Adamce. George Soros tuto informaci uveřejnil v jednom ze svých dávných rozhovorů [ 3 ].
Udání do Bruselu podala bývalá pravá ruka Andreje Babiše, která figurovala v desítkách polostátních a státních firem
Lukáš Wagenknecht má velmi zvláštní historii, jeho jméno totiž figurovalo v celé řadě státních a polostátních firem a jeho rozchod s Andrejem Babišem a přechod do Pirátské strany je zahalený tajemstvím, psali jsme o této záhadě v našem článku [ 4 ]. Každopádně však platí, že Piráti a Pražský magistrát má k dispozici auditní zprávu z Bruselu a právě od nich tato zpráva unikla do Bakalova zamaskovaného Deníku N. Cokoliv dostanou do ruky Piráti a jejich zástupci na magistrátu v Praze, okamžitě se to objeví i v Deníku N a právě Lukáš Wagenknecht má zjevně velkou motivaci, aby tyto zprávy utíkaly ven.
Lukáš Wagenknecht
A ke komu? K největšímu Babišovu protivníkovi, ke Zdeňku Bakalovi a k jeho novinářům, ať už se maskují pod hlavičkou Economie, nebo pod hlavičnou Deníku N, všechno to jsou média Zdeňka Bakaly a lidé Zdeňka Bakaly, kteří pro něho pracují, anebo pracovali v minulosti, a nyní už jako nepracují. Zpráva z Bruselu prý potvrzuje, že Andrej Babiš je ve střetu zájmů i poté, co převedl holding Agrofert do svěřenského fondu a Česko by prý mělo vrátit nějaké dotace. Částka se údajně pohybuje od 100 do 450 milionů korun, a to v závislosti na tom, koho se ptáte a kdo cituje jaký úsek z této tajné netajné zprávy. Aktualizace 16:00 – Deník N právě uveřejnil [ 5 ] celou zprávu EU o údajném Babišově střetu zájmů. Jenže, nic si nepřečtete, pokud nemáte předplatné Deníku N.
Státní převrat proti Babišovi řízený médii, Českou televizí, neziskovým a nevládním sektorem a politickými strany, které jsou tak slabé, že nemohou vyhrát volby, ani když se spojí do koalice
Zpráva je nálezem Evropské komise, ale není to rozsudek. Dokument vyzývá Českou vládu, aby se k dokumentu a nálezu vyjádřila a zaujala k němu postoj, jestli s nálezem souhlasí nebo ne. Všechno toto, co probíhá okolo Andreje Babiše, je organizovaná snaha Bruselu ve spolupráci s bývalými lidmi z těsného Babišova okolí, jako je právě Lukáš Wagenknecht, najít na premiéra dostatek špíny, důkazů a munice, aby se podařilo jeho sestřelení.
Vůdce státního převratu v ČR, mladý, nadějný, o 10 let starší než Greta a v barvě uniformy, která ladí s politikou ulice a davu neblahé paměti 30. let v Německu a v Sudetech.
Proti Babišovi stojí v celé poslanecké sněmovně Demoblok, stojí proti němu prakticky všechna česká mainstreamová média, tedy s výjimkou těch, která zrovna patří do holdingu Agrofertu , neziskovka vedená nedostudovaným Mikulášem Minářem proti němu pořádá statisícové demonstrace, na kterých potom vystupují představitelé z kulturní a umělecké fronty, ale dokonce i různí duchovní, kteří při vstupu na pódium jsou vítaní představitele Milionu Chvilek slovy, že jde o jáhna ze Sudet [ 6 ], čímž mluvčí neziskovky oživuje sudetoněmecké nárokové požadavky na toto území, které se smělo za Sudety označovat jen za II. sv. války a v dobách okupace.
Andrej Babiš zradil Brusel a plán na přísun muslimských destabilizačních elementů do ČR. Vláda a vnitro místo toho nasunuje Izrael a jeho dva věrné lokaje, Saúdské Araby a Američany
Proč chtějí odstřelit Andreje Babiše a používají k tomu procesní nástroj kriminalizace, státních zástupců a policejních plukovníků? Je to kvůli tomu, že Andrej Babiš se rozhodl připojit Českou republiku do amerického Projektu Trojmoří. A to je zrada Evropské unie, zrada Berlína, zrada Kalergiho panevropské doktríny. Zradou je i nasazení jarmulky u Zdi nářků v Izraeli a ochrana Izraele [ 7 ]. Zradou jsou usnesení české poslanecké sněmovny na ochranu Izraele a odpor proti bojkotu Izraele [ 8 ], který naopak Brusel podporuje. Největší zradou je ale odmítání přerozdělovacích kvót.
Andrej Babiš dne 19. února 2019 v Izraeli během tiskovky s Benjaminem Netanyahuem.
Pokud jste četli náš dva dny starý článek, tak vám to už najednou do sebe zapadne a zacvakne. Ursula von der Leyen chce v únoru v Bruselu předložit reformu Dublinu a uzákonění nových evropských pravidel na přerozdělování migrantů [ 9 ] způsobem, že se z toho až točí hlava. A Babiš nechce kvóty. A když se podíváte, že i TOP 09 si do čela své strany zvolila globalistku, která je okouzlena islámem a arabským písmem [ 10 ], tak to znamená, že je vymalováno a jenom Babiš ryje do tohoto systému a namísto migrantům z Libye uděluje jeho ministr vnitra za ČSSD podnikatelská a studijní víza Arabům ze Saúdské Arábie. Za to Babišovi tleskat nemůžeme, ani to nelze svádět jenom na ČSSD. Arabové v ČR nejsou migranti, ale jsou skauti. Pokud nevíte, v čem je rozdíl, čtěte dál.
Není Arab jako Arab, legální migrace wahábistů se “nepočítá” a Brusel ji považuje za izraelskou provokaci proti Domu Sion
Někomu to pořád nedochází, rovněž i na alternativě. V Česku přibývá Arabů, všichni to vidí a registrují, v nákupních centrech, dokonce už i v malých městech. Muslimské obce rostou nejen v Teplicích, nejen v Praze a dokonce už nejen v Brně. Muslimské obce se objevují v dalších a dalších městech a tupí občané, tupí voliči a tupí politici pořád řvou a křičí, že musíme zabránit nelegální migraci! Takové chucpe! I tomu největšímu hlupákovi přece dnes už musí dojít, že problémem ČR není nelegální, ale právě ta legální migrace! Jenže, ještě si musím vysvětlit jednu souvislost. Proč ministerstvo vnitra uděluje každoročně desítky tisíc pobytových víz, a to nejen Ukrajincům, ale i Arabům, a přitom Brusel neustále šije do české vlády a kritizuje, že nepřijímá migranty? Tady je totiž ten hlavní a zásadní paradox, to tajemství na úrovní mamutího chucpe.
The Bank of England… nemá s Anglií nic společného. Je to soukromá banka Rothschildovy rodiny. Podobně jako Federal Reserve v USA (FED) nemá nic společného s federální vládou USA, je to soukromá banka.
Naprostá většina Arabů v ČR, kteří dostali a mají v ČR pobytová víza a statusy, jsou občané Saúdské Arábie, tedy wahábisté. A v čem má tedy Brusel problém, a proč to Česku neuzná jako přijímání migrantů? No, protože všichni tito Arabové ze Saúdské Arábie v ČR nepředstavují hrozbu a riziko pro židy a Židy v chráněném prostoru Bohemie a jámy pražského Mah’ralu, protože nejde (zatím) o vojáky, ale o skauty zajišťující životní prostor pro první vlnu wahábistů pod ochranou Židů v centru Evropy. Vládnoucí saudskoarabská rodina Saudů jsou totiž židé a jejich vláda se chýlí ke konci. Brzy přijdou o svoji zemi. A to nejen kvůli konci ropy a jejího významu pro pohon aut na spalovací motory.
Dům Saud: Saúdská Arábie na konci epochy ropy spatří i svůj konec
Sionisté chtějí Saudy zničit a používají k tomu koncept elektromobilů v západních zemích. Na konci tohoto procesu bude bankrot ropné velmoci, a hned poté bankrot petrodolaru a USA. Tomuto procesu se Saúdská Arábie, Izrael a USA chtějí za každou cenu ubránit. Proto v této válce mezi židy a Židy jde tak o hodně a útočí se na ty, kteří se stanou spojenci jedné nebo druhé strany. Pokud jste se někdy dívali na fotografie saudské královské rodiny, mají typické židovské rysy sefardů a Aškenazy, přičemž se má za to, že jejich rodina má původ ze starověké Khazarie.
Proto hledají Saúdové ochranu pod Židy a nový domov v nejbezpečnějším prostoru, kterým je Bohemie a Praha nad Mah’ralem. Otázkou ale je, jestli Židé budou ochraňovat i křesťany v tomto prostoru, až se wahábísté začnou populačně rozvíjet v ČR. Arabové a křesťané se jednoho dne mezi sebou pobijí a Bohemie zůstane komu? No, zkuste hádat. Tragické je to, že Bohemia už dávno Čechům nepatří, ani Morava nepatří Moravanům. Muslimské obce vyrůstají v Praze i v Brně. Celý český stát je totiž v mocenské, politické, i okultní rovině pod egidou Židů a jejich ordnerů. Ani nevím, jestli mám psát o těchto projekcích Kapitoly IX o Lucerně nad Bohemií, ale všechno to do sebe v poslední době tak zapadá jako dokonalá mozaika, že až mi z toho není dobře. Pokud jde o Saudy, nejsou to Arabové. Nikdy nebyli.
Kdokoliv navleče na hlavu jarmulku a jeho šéf kontrašpionáže převezme medaili od šéfky CIA, tím okamžikem se stává ochráncem Jeruzaléma a Izraele
Nemají nic arabského, co by se za nehet vešlo. Proto Saúdská Arábie je spojenec Izraele mezi arabskými zeměmi a rovněž i proto Saúdská Arábie spolupracuje s Izraelem a s USA na okupaci Sýrie. Takové pěkné saúdské chucpátko. A proč Babiš musí pryč? Protože on namísto nasunování sionistických globalistických bojovníků a hrdlořezů z lodiček, které Brusel naváží do Evropy, raději do Evropy zve saúdské wahábisty, kteří zakládají muslimské obce, tedy vedle svého podnikání a studování. Saúdové jsou totiž řízení Izraelem, takže Andrej Babiše z pohledu Bruselu sprostě podvádí. To nejsou totiž ti správní migranti, které Brusel chce v ČR vidět a umisťovat.
Andrej Babiš v jarmulce u Zdi nářků v Jeruzalémě.
Tohle je největší tajemství, o kterém se dosud nikde nemluvilo, ale vidím, že je potřeba a nejvyšší čas tyto informace pouštět, i když mnohým z vás to jistě mohlo dojít samovolně. Babiš není bílý, ani černý. Babiš jede politiku Izraele a spolu s tím se objevují v ČR i vazalové Izraele, Saúdové a jejich wahábisté. Ti jsou plně pod kontrolou Izraele, o tom ani na okamžik nemusíte pochybovat. Kdokoliv nasunuje do ČR spojence Izraele, je to proces proti plánu Domu Sion, tedy plánu na zničení Izraele a Jeruzaléma. Chránit Prahu a její Mah’ral znamená chránit Jeruzalém a její bránu Klammath. A právě proto se rozhodli Andreje zbavit a kriminalizovat jej, aby byl vyslán signál a varování všem ostatním v Evropě. A aby signál byl silný, Brusel dnes vydal pokyn i k zahájení úderu na Slovensku proti dalšími politikovi, který Domu Sion a globalistům v Bruselu a v Rothschildově pupeční šňůře The Bank of England pije krev.
Robert Fico je opět terčem sionisticko-sórošovské mafie na Slovensku! Chce ochránit slovenské zlato před ukradením a zmizením po kolapsu Velké Británie, ale za trest přichází odveta a žaloba za slova pravdy o Cikánech na Slovensku
Slovenská prokuratura obvinila šéfa SMERu Roberta Fica ze schvalováni rasismus [ 11 ]. Hrozí mu až pět let v kriminálu. Dopustil se prý toho, že schvaloval trestný čin rasismu bývalého poslance Národní rady Milana Mazureka, který v roce 2016 na rádiu Frontinus popsal, jak slovenští Cikáni jsou zvýhodňování a ochraňování v porovnání s ostatními slovenskými občany. Mazurek byl za tento rozhlasový pořad odsouzen a zbaven poslaneckého mandátu. Robert Fico se ho níže ve videu zastal, že neřekl nic rasistického, jenom pravdu, kterou znají v každé slovenské hospodě, že popsal jen realitu na Slovensku. A za tuto podporu nyní padla žaloba i na Roberta Fica. A teď si řeknete, proč zrovna Fico a proč zrovna teď?Protifašistická orientácia strany SMER – SD je úplne jasná a nemenná.
Protifašistická orientácia strany SMER – SD je úplne jasná a nemenná, ale odsúdenie poslanca NR SR za to, že povedal, čo si takmer všetci myslia, je len naháňanie vody na mlyn extrémizmu.
Geplaatst door Robert Fico op Donderdag 5 september 2019

 
Je to naprosto jednoduché a průhledné, je za tím totiž odveta Londýna a Domu Rothschild. Před týdnem totiž Robert Fico na Slovensku oznámil [ 12 ], že podle jeho názoru by se mělo na Slovensko vrátit veškeré investiční zlato , které má slovenská vláda uschované v Londýně v Rothschildy vlastněné a soukromé The Bank of England. Jedná se celkem o více jak 30 tun zlata a Robert Fico vyzval, aby se vrátilo na Slovensko, protože Polsko před několika dny provedlo stejný krok a stahuje z Londýna své zlato.

Ke stejnému kroku přistoupilo i Německo a Rakousko v poslední době. Okamžitě přišel řev od slovenského Deníku N, který okamžitě na Roberta Fica zaútočil [ 13 ], že prý jde o špatný krok a Slovensko to bude stát 700 milionů EUR. V článku není ani slovo o tom, že německá vláda kvůli obavám z vývoje Brexitu nařídila stáhnout od Rothschildů přes 700 tun zlata [ 14 ] , že Rakousko stáhlo své zlato z Londýna a naposledy i Poláci. Takže, Robert Fico oznámil, že se slovenské zlato z Londýna bude stěhovat. A co se najednou stalo?
Kriminalizace a sestřelení premiérů má stejný rukopis, stačí sáhnout Američanům na jádro v Temelíně nebo židům na zlato v Londýně a už vám hrozí pruhované pyžamo
Pouhý týden po tiskovce minulý čtvrtek, kde Robert Fico toto oznámil, přichází od prokuratury obvinění z rasismu a hrozba flastru 5 let v kriminálu za naprosto neškodné a korektní podporu panu Mazurekovi za jeho vystoupení na rádiu v roce 2016, které si sami zhlédněte níže, ve kterém není nic rasistického. Neměli na šéfa SMERu nic, a tak na Roberta Fica alespoň vytáhli toto, aby mu byl vyslán od Rothschildů jasný vzkaz. Stahování zlata z Londýna, tedy židovského zlata, které židé považují jen a pouze za své, je z jejich pohledu nehorázná drzost gójských národů. A tak pouhý týden po tiskovce Roberta Fica přichází žaloba a obvinění prokuratury z rasismu. Všimněte si jedné věci, že Roberta Fico nikdo neobvinil z kauzy Gorila, z nějakých kšeftů, z něčeho opravdu závažného, co se neustále vytahuje v médiích, nic takové nepřišlo.

Ale když oni potřebují někoho kriminalizovat na objednávku, pohotově, okamžitě, tak vždycky si něco najdou. A našli Ficovo video s podporou výroků Milana Mazureka. To je rychlost, to je pohotovost. Za pouhý týden od výroku o stažení slovenského zlata z Londýna má šéf největší politické strany na Slovensku na krku žalobu. Sáhni na zlato židům a rázem na tebe ušijí boudu a hned potom pruhované pyžamo. Jediné štěstí pro Babiše, že ČNB jde proti proudu a jako jediní centrální banka v Evropě zlato prodává a hádejte komu. No přece The Bank of England.  Češi, až přijde krize, nebudou mít ani gram zlata a vymřou hlady, bez zlata nepřežijí. A to jej plán, genocida gójských a hlavně slovanských národů. Robert Fico se rovněž nebál minulý rok poukázat na George Sorose a jeho aktivity na Slovensku, a proto se zdá, že Domu Sion právě definitivně došla s Robertem Ficem trpělivost. Nápad s odvozem slovenského zlata z Londýna tak byla, jak se zdá, poslední kapka.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější