Slepá víra v experimentální šmakuládky
RSS

Slepá víra v experimentální šmakuládky

Kdysi jsem viděla zajímavou přednášku od Robina Kopeckého o tom, jak snadno slepá víra dokáže obhájit jakýkoli výsledek jako jasný a nezpochybnitelný důkaz boží existence.
Znělo to nějak takto – vrahoun vystřelí na papeže Jana Pavla a naprosto cokoli pak následuje zcela jasně a nevyvratitelně potvrdí boží sílu, která ovládala kulky i ruku vraha. Pokud by se vrah do papeže netrefil, je to důkaz toho, že boží síla kulku odvrátila. Kdyby střelec papeže přeci jen zasáhl, ale způsobil mu jen lehké zranění, tak je to jasný důkaz, že boží síla ovlivnila let kulky a zachránila papeže před těžkým zraněním nebo před smrtí. Při těžkém zranění by pochopielně bylo jasně prokázáno, že bůh papežovi zachránil život. Při těžkém a navíc i mrzačícím zranění to je vliv boží síly, která chce ukázat, jak papež překoná těžkou zkoušku a zůstane naživu. A kdyby kulka Jana Pavla zabila, je to důkaz boží síly také, protože se papež alespoň nemusel trápit kvůli těžkému zranění nebo zmrzačení.
Při rozhovoru o experimentální covid vakcinaci dnes u řady lidí narážíte na velmi podobnou obtíž. Přestože se statistiky ohýbají a různými triky zkreslují až z toho znásilňovaná věda ječí bolestí, naplňuje se i tak předpoklad mnoha skeptiků z podzimu minulého roku – i kdyby náhodou na začátku experimentální vakcíny nějak fungovaly, tak nyní už nemají v boji proti rychle mutujícím koronavirům žádný zásadní význam. Je to slepá cesta. Přesto se veškerá medicína zdá se zvrhla do fanatické touhy ala “ jediné možné řešení kriz e je opíchat co nejvíc lidí … hlavně musíme opíchat pětileté děti! “.
V nemocnicích ale bohužel končí čím dál tím více příjemců těch experimentálních šmakuládek a poměr vakcinovaných a nevakcinovaných den ode dne víc a víc nahrává nevakcinovaným lidem. Když čísla správně rozpočítáte, končí dokonce v nemocnicích lidé už blízko poměru 1:1, v některých zemích dokonce převažují mezi těžkými případy a mrtvými ti lidé, kteří se nechali “dobrovolně” našťouchat mRNA nádivkou jak krocani na Den díkůvzdání. Což samozřejmě staví na hlavu jakýkoli smysl agresivního prosazování těchto nových experimentálních vakcín, protože jejich účinnost se pomalu ale jistě blíží k nule. Tedy…smysl to nemá, pokud je vaším cílem ochrana zdraví.

Problém ale je, že část populace stále věří, že masová vakcinace je jediná cesta z aktuální ekonomicko-politicko-zdravotnicko-energeticko-lidskoprávní krize. A v podstatě jakýkoli výsledek masové vakcinace je jen utvrzuje v tom, že mají pravdu.
Všechny varianty vypadají nějak takto:

V akcinovaný člověk neonemocní ani nemá pozitivní PCR test na kovídek = je to nezvratný důkaz, že vakcína zabírá perfektně.
Očkovaný človíček neonemocní, ale má pozitivní PCR test = vakcína funguje výborně, zabránila nemoci.
Ov akcinovan á osůbka onemocní, ale projeví se to jen jako rýma = vakcína funguje výborně, protože bez ní by měl najisto těžký průběh nebo by dokonce zemřel.
I přes dvě/tři dávky experimentální šmakulády vakcinovaný pacient těžce onemocní a skončí v nemocnici = vakcína funguje, protože bez ní by najisto zemřel.
I po dvou dávkách muž s brašnou vakcinovaný zemře = je to důkaz, že kovídek je opravdu strašná nemoc a ani dvě dávky nestačily. Je potřeba jít na třetí booster dávku, aby byla imunita ještě větší. A pak na další a další a další a další…


Při diskuzi s člověkem, který “ VĚŘÍ VE VAKCÍNY” tímhle stylem na to vždy myslete. Logické argumenty u něj mají stejnou sílu jako při diskuzi s člověkem, který věří na plochou Zemi nebo na myšlenku “ komunismus je super, jen ještě nikdy nebyl zaveden pořádně ” nebo na ještírky, kteří v létajících talířích aplikují lidem anální sondy. Jakýkoli váš argument o tom, že nyní už tahle vakcinace přináší MOŽNÁ teoretické pozitivum v podobě mírně zvýšené odolnosti pro kovídku, ale že zároveň nese VŠECHNA vysoká rizika experimentálního léčiva, bude ignorován a označen za nenávistnou dezinformaci. Nehrajeme tu už s logikou, ale s pocity a vírou . S těmito věřícími tedy vždy jednejte v klidu, neútočte na ně a buďte na ně mírní. Jsou to nejsmutnější oběti aktuálního šílenství. Z nábožného transu “Církve Finální Tečky” se mohou dostat jen velmi obtížně a agresivní útoky je v jejich víře spíš ještě utvrdí. Sranda, porozumnění a opatrné informování je lepší cestou.

The post Slepá víra v experimentální šmakuládky appeared first on Bornova.pub .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden