Jak se baví internet: Napadne Putin Řeporyje?
RSS

Jak se baví internet: Napadne Putin Řeporyje?

EMA
Léčebna drogově závislých:
“Tak, kdo nám dnes řekne svůj příběh?”
“Než jsem přišel, tak jsem se sjel luxusně u jedné čubky koksem…”
“Já se ale ptala pacientů, pane doktore…”

Mafián Mario věnoval svému synkovi k třináctým narozeninám opravdovou pistoli, dvaadvacítku lugera.
Když chtěl za pár dní pistoli vidět, synek mu místo ní ukazuje hodinky, za které ji vyměnil.
A tatínek si ho posadí na klín a naštvaně povídá: “Podívej, Tony, až se jednou oženíš a přijdeš z práce domů a najdeš v posteli své ženy cizího chlapa, co uděláš? Vytáhneš hodinky a zeptáš se ho, do kolika se hodlá zdržet?”


Povídal soudce obžalovanému Štefanu Balážovi: „Pane Baláži, vy už jste tady zase?! Za ty čtyři roky, co působíte v našem soudním okrese, jsem vás už sedmkrát odsoudil za prokázané krádeže drůbeže. A jste tu po osmé, a zase za krádež slepice!“
A na to Pišta Baláž ublíženě zakňoural: „To nemože byt náhoda, pán sudca. To budě volaký komplot, bo stě si na mňa akosi zasedli.“


Muslimové opět ukázali, že jsou tolerantnější a slušnější než bílí homofobní euroskeptici
Miliony muslimů vyšly po teroristických útocích v Haagu a Londýně do ulic evropských metropolí, aby tyto zbabělé činy veřejně odsoudily. Kdežto bílí homofobní euroskeptici zůstali do jednoho doma. “Muslimové se tak jednoznačně přihlásili k EUropským hodnotám a ukázali, že jsou tolerantnější, slušnější a milejší než bílí homofobní euroskeptici,” prohlásila šéfka Evropské komise von der die das psí ocas Lejnová.
Podle zjištění Deníku N do ulic vyšli skutečně všichni muslimové a doma nezůstal ani jeden jediný. “Ukázali nám všem, že to oni jsou praví Evropané. Jejich mírovou tolerantní misi se snažili narušit bojůvky ostudně rasisticky bílých homofobních euroskeptiků placených Putinem, ale všechny jsem je profackovala a byl klid,” referuje reportérka Deníku N Petra Procházková, kterou naučil fackovat její afghánský manžel.
Úžasného gesta muslimů si cení také George Soros, který platil kampaň Zuzany Čaputové, ale jinak s ní nemá nic společného. “Dnešní muslimové jsou pravými nositeli EUropských hodnot.” Multikulturní pokrokové srdíčko potěšila také reakce imámů. I ti odsoudili zbabělé teroristické útoky do jednoho. Papež František jim všem jako výraz vděku zulíbal nohy a pozadí a Greta Thunbergová je pozvala na dvanáct panenek do svého dětského pokoje.
Vyšetřovatelé útoků v Haagu a Londýně se navíc kloní k verzi, že útoky byly řízené Putinem. Stejně jako řecká, ukrajinská a migrační krize, nepokoje v Katalánsku a promiskuita Tomáše Kluse. “Dobří muslimové by sami od sebe nezabíjeli. Museli být ve vleku putinovské propagandy, Ruští agenti je úplně zmanipulovali. Už dávno říkám, že Rusko je největší hrozba,” komentuje prezidentský kandidát Petr nebo Pavel.
Pavel Novotný, bývalý bulvární novinář a starosta městské části Praha-Řeporyje, kterému starostování zařídil jeho slavný otec, se dostal do hledáčku ruského prezidenta Vladimira Putina. Pavel Novotný hodlá nechat postavit v Řeporyjích pomník vlasovcům, což neuniklo Rusku, které se proti pomníku ohradilo a navrhlo, aby pomník vybudován nebyl. Následně byl Pavel Novotný přizván do přímého přenosu v ruské televizi, kde byl neurvalý, sprostý a hrubý. Takový přístup si samozřejmě ruská strana nenechala líbit.
„Chování pana Novotného je skandální, ale my jsme přesvědčeni, že se jedná pouze o maskování něčeho mnohem závažnějšího. Máme v Řeporyjích své lidi, kteří pana Novotného i tamní dění sledují a jejich informace jsou více než znepokojivé. Máme důkazy o tom, že pan Novotný v Řeporyjích vyvíjí jaderné zbraně,“ oznámil na tiskové konferenci Igor Stoněvov, náměstek ministerstva pro vnitřní bezpečnost.
„Není pochyb, že se pan Novotný stal hrozbou nejen pro region, ale výhledově by mohl ohrozit bezpečnost celého Ruska, nota bene celého světa. Vyvíjení jaderných zbraní není nic, co bychom mohli brát na lehkou váhu,“ dodal Stoněvov.
Podle některých ruských zdrojů dokonce dochází v Řeporyjích k náboru bojovníků islámského státu, což ale doposud z ruské strany nikdo nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.
„Muslimský fundamentalismus v Řeporyjích samozřejmě monitorujeme. Některé indicie naznačují, že se bojovníci islámského státu houfují v místním kulturáku, kde pod taktovkou pana Novotného spřádají plány, jak svrhnout křesťanství, ale k uspokojivému závěru vyšetřování zatím nedošlo. Nyní se zaměřujeme hlavně na vývoj nukleární zbraně. To je to, co nám dělá starosti,“ ukončil Stoněvov tiskovou konferenci.
Hrozba Řeporyjí a Pavla Novotného je natolik vážná, že ruský prezident Vladimir Putin zvažuje vojenskou intervenci.
„Nemůžeme nechat kdejakého Novotného, aby si vyráběl doma na koleni atomovou bombu. Když nezakročí USA, musíme to být my, kdo zajistí bezpečnost ve světě. Máme nevyvratitelné důkazy, že v Řeporyjích dochází k vývoji jaderných zbraní. V jaké fázi je vývoj, zatím nevíme, ale už jenom samotné dílčí kroky směřující k výrobě jaderné bomby nás velmi znepokojují. Podle našich satelitních snímků došlo dokonce v Řeporyjích ke zkoušce raket země-země, které jsou schopny nést jadernou hlavici. Pokoušeli jsme se diplomaticky vést s panem Novotným dialog, ale on nám akorát nadával do komunistů a mě nazval koštětem,“ stěžoval si ruský prezident Vladimir Putin.
„Ani uvalené sankce nepomohly. Je to z části proto, protože Řeporyje z Ruska nic nedováží a ani sem k nám nic neprodávají. Ekonomická destabilizace Řeporyjí proto nepřipadá v úvahu už jen z toho důvodu, že my sami nejsme moc ekonomicky stabilní,“ přiznal Putin.
„Tento týden se pokusíme navázat ještě jeden poslední dialog s panem Novotným, a pokud mě znovu nazve ožralým mužíkem, budu muset konat. Chystáme vojenskou intervenci Řeporyjí a příští týden oficiálně vyhlásím Řeporyjím válku,“ bouchnul Vladimir Putin do stolu.
A pár tweetů od Dojnice:

Kiska na policejní obvinění říká, že to je kampaň. Kde já jsem to už jenom…?
Rozhodnutí Nejvyššího soudu vítám. Hidžáb mi je celkem volný, ale my pastafariáni konečně budeme moct nosit cedník na hlavě třeba i při operaci v nemocnici nebo pilotování letadla.
Svět jde opravdu dopředu… bývaly doby, kdy se defraudanti zastřelili, dneska pořvávají, že se nic vracet nebude.
Třeba v Řecku rozkrádali evropské dotace tak, že sázeli fiktivní olivové háje. Úplně vidím ty Řeky, jak o takový fiktivní olivový háj ta rodina pečuje ve druhé, třetí generaci. Krásný příběh!
A jak ty dotace rozkrademe u nás? Za linku na tousťák. Úroveň žádná!
Některé teorie je potřeba ověřit empiricky. Například že sežráním celého adventního kalendáře naráz se příchod Vánoc neurychlí.
Jak se nám ta ČSSD od dob, kdy neustále kvůli každé ptákovině hřímala a vyvolávala hlasování o nedůvěře vládě, pokrotla, že? Dnes už je vděčná za každé vlídné slovo a 3 x denně teplé jídlo.
Gréta je zpátky v Evropě. Její přínos pro lidstvo spočívá v tom, že nám svou třítýdenní cestou přes Atlantik jako správná průkopnice slepých uliček ukázala, že tudy cesta nevede.

 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější